IP: *.pronet.lublin.pl 19.01.06, 11:09
Niepokoję się o swoje nogi....a mianowicie od jakiegoś czasu kilka razy
dziennie robią mi się bardzo czerwone i gorące kolana...nic mnie przy tym nie
bolą,ale to dziwne i nieprzyjemne uczucie....poza tym bez powodu drętwieją
mi stopy..np w nocy budzą mnie zdrętwiałe stopy, albo jak jadę
samochodem....nie mam żadnego obcisłego obuwia, skarpet itd, nie zakładam
nogi na nogę itp..nie wiem co jest tego przyczyną...ale niepokoje sie
bardzo....bo to w końcu nogi...na których chciałabym jeszcze pochodzićsmile
Obserwuj wątek
    • joisana Re: 19.01.06, 13:07
      Proszą o przestrzeganie netykiety i nie pisanie dużymi literami!
    • lilith76 Re: NOGI 19.01.06, 13:13
      kłopoty z krążeniem?
      mrozy nie pomagają.
    • Gość: clair Re: NOGI IP: *.wamm.com.pl 19.01.06, 13:43
      A bierzesz jakieś tabletki antykoncepcyjne? Mi lekarz kiedy przepisywał
      tabletki wymieniał skutki uboczne m.in. problemy z krążeniem i drętwienie nóg.
      Jeżeli bierzesz tabletki to jest bardzo prawdobodobne, że one są tego powodem.
      Skontaktuj się ze swoim ginekologiem i poproś o zmianę tabletek.
      • Gość: Kasia Re:nogi IP: *.pronet.lublin.pl 19.01.06, 14:24
        właśnie nie biorę żadnych tableteksad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka