Niepokoję się o swoje nogi....a mianowicie od jakiegoś czasu kilka razy
dziennie robią mi się bardzo czerwone i gorące kolana...nic mnie przy tym nie
bolą,ale to dziwne i nieprzyjemne uczucie....poza tym bez powodu drętwieją
mi stopy..np w nocy budzą mnie zdrętwiałe stopy, albo jak jadę
samochodem....nie mam żadnego obcisłego obuwia, skarpet itd, nie zakładam
nogi na nogę itp..nie wiem co jest tego przyczyną...ale niepokoje sie
bardzo....bo to w końcu nogi...na których chciałabym jeszcze pochodzić