Niedawno pytałam jak sprawdzić czy mogę zajść w ciążę, teraz nieco inne
pytanie

Do tej pory okres pojawiał sie regularnie jak w zegarku co 28-29 dni, (tylko
jeden raz po odstawieniu pigułek było inaczej, ale to podobno norma, a było
to ze 2 lata temu). No i dzisiaj jest 34 dzień cyklu i nie ma okresu, wczoraj
robiłam test (bardzo chcielibysmy juz miec brzdąca) i był negatywny.
Co robić: powtórzyć test, jeszcze poczekać, czy już trzeba do lekarza ?