Gość: Joanna IP: *.sejm.gov.pl 22.10.01, 08:43 Kiedy lekarz moze najwczesniej potwierdzic ciaze.W dniu spodziewanej miesiaczki zrobilam test ciazowy, ktory dal pozytywny wynik ale chcialabym miec 100 % pewnosc. Z gory dziekuje za odpowiedz. Joanna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: efrix Re: KIEDY????????????? IP: *.stream.pl 22.10.01, 09:26 Joanno, strasznie ci zazdroszczę - ja również (dzisiaj) zrobiłam test (3-4 dni po terminie) i pokazał negatywny wynik. Myślę, że wynik twojego testu to już powód do duuużej radości. Osobiście wybrałabym sie do lekarza za tydzień, chyab że będziesz maiła jakieś dolegliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
edyta Re: KIEDY????????????? 22.10.01, 10:19 Joanno, 100% pewność daje próba ciążowa z krwi i mozna ją robić spokojnie już w terminie miesiączki. Robi to każede laboratorium za jakieś 13 zł, wynik jest po pół godziny. lekarz ciążę "wymacuje" po 6 tyg. od ostatniej miesiączki, czyli Ty możesz wiedzieć znacznie wcześniej!Pozdro, Edyta Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: KIEDY????????????? 24.10.01, 19:08 Po około 2 tygodniach od spodziewanwej miesiączki można wybadać powiekszoną macicę. W tym tez czasie w usg ndopochwowym można zobaczyc pęcherzyk ciażowy i zarodek>MA Odpowiedz Link Zgłoś