Dodaj do ulubionych

KIEDY?????????????

IP: *.sejm.gov.pl 22.10.01, 08:43
Kiedy lekarz moze najwczesniej potwierdzic ciaze.W dniu spodziewanej miesiaczki zrobilam test
ciazowy, ktory dal pozytywny wynik ale chcialabym miec 100 % pewnosc. Z gory dziekuje za
odpowiedz.

Joanna
Obserwuj wątek
    • Gość: efrix Re: KIEDY????????????? IP: *.stream.pl 22.10.01, 09:26
      Joanno, strasznie ci zazdroszczę - ja również (dzisiaj) zrobiłam test (3-4 dni
      po terminie) i pokazał negatywny wynik. Myślę, że wynik twojego testu to już
      powód do duuużej radości. Osobiście wybrałabym sie do lekarza za tydzień, chyab
      że będziesz maiła jakieś dolegliwości.
    • edyta Re: KIEDY????????????? 22.10.01, 10:19
      Joanno, 100% pewność daje próba ciążowa z krwi i mozna ją robić spokojnie już w
      terminie miesiączki. Robi to każede laboratorium za jakieś 13 zł, wynik jest po
      pół godziny. lekarz ciążę "wymacuje" po 6 tyg. od ostatniej miesiączki, czyli
      Ty możesz wiedzieć znacznie wcześniej!Pozdro, Edyta
      • monika.antepowicz Re: KIEDY????????????? 24.10.01, 19:08
        Po około 2 tygodniach od spodziewanwej miesiączki można wybadać powiekszoną
        macicę. W tym tez czasie w usg ndopochwowym można zobaczyc pęcherzyk ciażowy i
        zarodek>MA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka