pade
22.08.06, 19:46
mam anginę, wczoraj wieczorem wziełam pierwszą dawkę antybiotyku, na gardło
przepisano mi chlorchinaldin, ale to nic nie pomaga, płukam tantum verde,
szałwią i dalej wyję z bólu przy przełykaniu
może znacie jakieś skuteczne domowe sposoby?
pomóżcie!!!