Dodaj do ulubionych

Tabletki cerazette

30.12.06, 15:44
Witam
Chciałabym zacząć brać te tabletki bo podobno są bezpieczne dla matek
karmiących piersią.Ale zastanawiam sie czy nie będą miały jakiś skutków
ubocznych dla mojego dziecka, i od którego miesiąca najlepiej zacząć je brać
czy można od razu po porodzie?Znajdą się może mamy ,które mogłyby
wypowiedzieć się na temat tych tablete.
Z góry dziękuje
Obserwuj wątek
    • anula_c Re: Tabletki cerazette 30.12.06, 17:25
      WItam!
      Zajrzyj do wyszukiwarki i duzo na ten temat znajdziesz. Bralam je 2 miesiace i
      synek mial wysypki. Ja tylam w zastraszajacym tempie, straszne wahania
      nastrojow, zwykle chodzilam zla jak osa (!), ponad 3 tygodnie krwawienia. Ale
      jak sama zobaczysz niektorym to sluzy. Mnie nie wiec rzucilam. A mozna je brac
      od poczatku praktycznie. Tzn po 6 tygodniach od porodu, bo wowczas jesli
      wszystko jest w porzadku mozna zaczac wspolzycie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka