agusia017
30.12.06, 15:44
Witam
Chciałabym zacząć brać te tabletki bo podobno są bezpieczne dla matek
karmiących piersią.Ale zastanawiam sie czy nie będą miały jakiś skutków
ubocznych dla mojego dziecka, i od którego miesiąca najlepiej zacząć je brać
czy można od razu po porodzie?Znajdą się może mamy ,które mogłyby
wypowiedzieć się na temat tych tablete.
Z góry dziękuje