Dodaj do ulubionych

Testy ciążowe

12.05.03, 21:24
Na ile są wiarygodne. Zrobiliśmy dwa dla kontroli i nic. A okresu ani śladu od ponad tygodnia...???
Obserwuj wątek
    • lilaa Re: Testy ciążowe 23.05.03, 12:31
      po dwoch tygodniach po zaplodnieniu zrobilam test - wyszedl negatywnie.
      dzien po spodziewanym okresie zrobilam badania laboratoryjnie i jestem
      dokladnie w 4 tygodniu ciazy tak jak mialam wyliczone.
      nie wierze w testy.
      • strongerka Re: Testy ciążowe 23.05.03, 12:50
        lilaa napisała:

        > po dwoch tygodniach po zaplodnieniu zrobilam test - wyszedl negatywnie.
        > dzien po spodziewanym okresie zrobilam badania laboratoryjnie i jestem
        > dokladnie w 4 tygodniu ciazy tak jak mialam wyliczone.
        > nie wierze w testy.


        Lilaa a mogłabys napisać jakiej firmy był ten test?
        Z tego co wie to pro-test i clear view /czy cos takiego/ są najczulsze i dają
        nabardziej wiarygodne wyniki ze wszystkich testów.
    • monika.antepowicz Re: Testy ciążowe 25.05.03, 00:47
      Są dośc mocno wiarygodne- wykrywają ciaże ok 10 dnia od zapłodnienia. Jeśli
      test jest ujemny to prawie na pewno nie jest Pani w ciazy- nmoze sters związany
      z obawami spowodowała opóźnienie misiączki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka