megas1 12.05.03, 21:24 Na ile są wiarygodne. Zrobiliśmy dwa dla kontroli i nic. A okresu ani śladu od ponad tygodnia...??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilaa Re: Testy ciążowe 23.05.03, 12:31 po dwoch tygodniach po zaplodnieniu zrobilam test - wyszedl negatywnie. dzien po spodziewanym okresie zrobilam badania laboratoryjnie i jestem dokladnie w 4 tygodniu ciazy tak jak mialam wyliczone. nie wierze w testy. Odpowiedz Link Zgłoś
strongerka Re: Testy ciążowe 23.05.03, 12:50 lilaa napisała: > po dwoch tygodniach po zaplodnieniu zrobilam test - wyszedl negatywnie. > dzien po spodziewanym okresie zrobilam badania laboratoryjnie i jestem > dokladnie w 4 tygodniu ciazy tak jak mialam wyliczone. > nie wierze w testy. Lilaa a mogłabys napisać jakiej firmy był ten test? Z tego co wie to pro-test i clear view /czy cos takiego/ są najczulsze i dają nabardziej wiarygodne wyniki ze wszystkich testów. Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: Testy ciążowe 25.05.03, 00:47 Są dośc mocno wiarygodne- wykrywają ciaże ok 10 dnia od zapłodnienia. Jeśli test jest ujemny to prawie na pewno nie jest Pani w ciazy- nmoze sters związany z obawami spowodowała opóźnienie misiączki Odpowiedz Link Zgłoś