Dodaj do ulubionych

mam pytanie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.08, 10:13
jaki jest śluz na początku ciąży?ja mam gęsty biały i lepki nieprzejrzysty
Obserwuj wątek
    • Gość: xxxxxxxxx Re: mam pytanie IP: 217.98.20.* 06.02.08, 10:26
      gratulujemy sluzu.

      nie ma czegos takiego jak "ciazowy sluz"!!!!!!!!!!

      ciaze rozpoznaje sie po braku miesiaczki i pozytywnym tescie!
      • Gość: mona Re: mam pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.08, 10:37
        testu jeszcze nie robiłam, kiedy go zrobić.
    • lilith76 Re: mam pytanie 06.02.08, 10:46
      Test robi się w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie nadeszła.
      Nie ma "śluzu ciążowego".
      Ja miałam obfity, wodnisty. Ale pojawił się też dopiero w okolicach spodziewanej miesiączki.
      • Gość: aga Re: mam pytanie IP: 217.98.20.* 06.02.08, 11:16
        nic dodac, nic ując smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka