Gość: mona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.08, 10:13 jaki jest śluz na początku ciąży?ja mam gęsty biały i lepki nieprzejrzysty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxxxxxxxx Re: mam pytanie IP: 217.98.20.* 06.02.08, 10:26 gratulujemy sluzu. nie ma czegos takiego jak "ciazowy sluz"!!!!!!!!!! ciaze rozpoznaje sie po braku miesiaczki i pozytywnym tescie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mona Re: mam pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.08, 10:37 testu jeszcze nie robiłam, kiedy go zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
lilith76 Re: mam pytanie 06.02.08, 10:46 Test robi się w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli ta nie nadeszła. Nie ma "śluzu ciążowego". Ja miałam obfity, wodnisty. Ale pojawił się też dopiero w okolicach spodziewanej miesiączki. Odpowiedz Link Zgłoś