Gość: oona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 22:15 Mam prośbe ! Wypowiedzcie sie na temat jakich prezerwatyw używacie i które są najtrwalsze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dddddddd Re: Prezerwatywy IP: *.tpnet.pl 06.02.08, 22:16 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15080&w=31161928 a najlepsze sa PRAWIDLOWO ZALOZONE ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ???? Re: Prezerwatywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 22:17 a masz gwarancję, że jeśli mój durex nie pękł, to twój też nie pęknie? Odpowiedz Link Zgłoś
malutka_kropka82 Re: Prezerwatywy 07.02.08, 11:23 Ja używam Unimila i są ok. Najważniejsze to ją prawidłowo założyć tzn. w zbiorniczku na nasienie nie może być powietrza, trzeba go ścisnąć palcami przy zakładaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
zosiaczek25 Re: Prezerwatywy 07.02.08, 19:00 No ale, tego to chyba ucza w szkole i stoi to tez w ulotce. Odpowiedz Link Zgłoś
malutka_kropka82 Re: Prezerwatywy 07.02.08, 21:30 No uczą, uczą. Na ulotkach też jest napisane. Tylko, że w dziesiejszych czasach są jeszcze tacy, którzy wierzą, że np. jak się pije coca colę to się w ciążę nie zajdzie. I nie mówię tu o autorce wątku akurat Odpowiedz Link Zgłoś
zosiaczek25 Re: Prezerwatywy 15.02.08, 11:51 Ze co? Nie slyszalam o czyms takim i mam nadzieje, ze podajesz tylko taki wymyslony przyklad ludzkiej glupoty. Zastanawiam sie nad logicznym wytlumaczeniem, czemu to niby cola mialaby zabezpieczac przed ciaza. Odpowiedz Link Zgłoś
malutka_kropka82 Re: Prezerwatywy 15.02.08, 16:38 Niestety nie, podaję przykład z życia wzięty...Logiczne wytłumaczenie nie istnieje, ludzie wierzą w różne bzdury. Dopóki w Polsce nie będzie edukacji seksualnej z prawdziwego zdarzenia, dopóty będziemy mieli właśnie takie kwiatki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ups Re: Prezerwatywy IP: *.chello.pl 14.02.08, 15:45 My używamy Unimil w pudełeczkach. Nie śmiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
gazdzinka1 Re: Prezerwatywy 15.02.08, 12:44 Unimil. Durex to świństwo przynajmniej dla mnie. Piecze i swędzi jak cholera. Chyba coś maja w sobie co mi nie słuzy, a po zatym wielu znajomym pękały a z unimila nie. I chyba to nie kwestia założenia. Odpowiedz Link Zgłoś
anika305 Re: Prezerwatywy 15.02.08, 13:34 Ja tez miałam problemy z durexem, nawet myślałam,że mam uczulenie na latex ale to chyba dotyczyło środków plemnikobójczych. teraz znalazłam "durex now easy-on performa" i jest ok Odpowiedz Link Zgłoś
f_emmefatale Re: Prezerwatywy 15.02.08, 20:09 Przyłączam się do dziewczyn. Durex mnie uczulał,aaaa jak sobie przypomnę ;/ szczególnie ten rozgrzewajacy. Polecam Unimile - te pakowane po 12 sztuk, nawilżane. Albo te Special Collection z literką B. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza26 Re: Prezerwatywy IP: *.chello.pl 17.02.08, 01:25 Witam Niestety nie mogę brać tabletek, więc już ponad 3 lata używamy stale prezerwatyw, najczęściej Durex Classic - zapach nie jest rewelacyjny, ale jak do tej pory nas nie zawiodły i są troszkę tańsze niż wynalazki Durexa. Przez ten czas pękły nam dwa razy. Raz - Durex Arouser (te z samochodzikiem) - więcej ich nie kupiliśmy i drugi - Durex Elite - są bardzo cieniutkie, ale wrażenia też są niezłe więc pomimo tej jednej "wpadki" nadal czasami kupujemy pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaqa Re: Prezerwatywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.08, 12:11 Unimil Conamore te pakowane po 12sztuk w niebieskim pudełku, są moim zdaniem najlepsze, od 5lat uzywamy i jest ok. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś