Dodaj do ulubionych

Prezerwatywy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 22:15
Mam prośbe ! Wypowiedzcie sie na temat jakich prezerwatyw używacie i które są
najtrwalsze.
Obserwuj wątek
    • Gość: dddddddd Re: Prezerwatywy IP: *.tpnet.pl 06.02.08, 22:16
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15080&w=31161928
      a najlepsze sa PRAWIDLOWO ZALOZONE !
      • kasiak37 Re: Prezerwatywy 06.02.08, 22:33
        dokladnie,prawidlowo zalozone.
    • Gość: ???? Re: Prezerwatywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 22:17
      a masz gwarancję, że jeśli mój durex nie pękł, to twój też nie pęknie?
    • malutka_kropka82 Re: Prezerwatywy 07.02.08, 11:23
      Ja używam Unimila i są ok. Najważniejsze to ją prawidłowo założyć
      tzn. w zbiorniczku na nasienie nie może być powietrza, trzeba go
      ścisnąć palcami przy zakładaniu.
      • zosiaczek25 Re: Prezerwatywy 07.02.08, 19:00
        No ale, tego to chyba ucza w szkole i stoi to tez w ulotce.
        • malutka_kropka82 Re: Prezerwatywy 07.02.08, 21:30
          No uczą, uczą. Na ulotkach też jest napisane. Tylko, że w
          dziesiejszych czasach są jeszcze tacy, którzy wierzą, że np. jak się
          pije coca colę to się w ciążę nie zajdzie. I nie mówię tu o autorce
          wątku akurat smile
          • zosiaczek25 Re: Prezerwatywy 15.02.08, 11:51
            Ze co? Nie slyszalam o czyms takim i mam nadzieje, ze podajesz tylko taki
            wymyslony przyklad ludzkiej glupoty. Zastanawiam sie nad logicznym
            wytlumaczeniem, czemu to niby cola mialaby zabezpieczac przed ciaza.
            • malutka_kropka82 Re: Prezerwatywy 15.02.08, 16:38
              Niestety nie, podaję przykład z życia wzięty...Logiczne
              wytłumaczenie nie istnieje, ludzie wierzą w różne bzdury. Dopóki w
              Polsce nie będzie edukacji seksualnej z prawdziwego zdarzenia,
              dopóty będziemy mieli właśnie takie kwiatki.
    • Gość: ups Re: Prezerwatywy IP: *.chello.pl 14.02.08, 15:45
      My używamy Unimil w pudełeczkach. Nie śmiedzi.
      • gazdzinka1 Re: Prezerwatywy 15.02.08, 12:44
        Unimil. Durex to świństwo przynajmniej dla mnie. Piecze i swędzi jak cholera.
        Chyba coś maja w sobie co mi nie słuzy, a po zatym wielu znajomym pękały a z
        unimila nie. I chyba to nie kwestia założenia.
        • anika305 Re: Prezerwatywy 15.02.08, 13:34
          Ja tez miałam problemy z durexem, nawet myślałam,że mam uczulenie na latexsmile
          ale to chyba dotyczyło środków plemnikobójczych. teraz znalazłam "durex now
          easy-on performa" i jest oksmile
    • f_emmefatale Re: Prezerwatywy 15.02.08, 20:09
      Przyłączam się do dziewczyn.
      Durex mnie uczulał,aaaa jak sobie przypomnę ;/ szczególnie ten rozgrzewajacy.

      Polecam Unimile - te pakowane po 12 sztuk, nawilżane.
      Albo te Special Collection z literką B.
      • Gość: zuza26 Re: Prezerwatywy IP: *.chello.pl 17.02.08, 01:25
        Witam
        Niestety nie mogę brać tabletek, więc już ponad 3 lata używamy stale
        prezerwatyw, najczęściej Durex Classic - zapach nie jest
        rewelacyjny, ale jak do tej pory nas nie zawiodły i są troszkę
        tańsze niż wynalazki Durexa.
        Przez ten czas pękły nam dwa razy.
        Raz - Durex Arouser (te z samochodzikiem) - więcej ich nie kupiliśmy
        i drugi - Durex Elite - są bardzo cieniutkie, ale wrażenia też są
        niezłe więc pomimo tej jednej "wpadki" nadal czasami kupujemy
        pozdrawiam
        • Gość: aaqa Re: Prezerwatywy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.08, 12:11
          Unimil Conamore te pakowane po 12sztuk w niebieskim pudełku, są moim
          zdaniem najlepsze, od 5lat uzywamy i jest ok. pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka