03.11.03, 13:44
Od dłuższego czasu mam problem z okresem. Pojawiły sie krwawienia
miedzyokresowe, upławy ciemnobrązowe o brzydkim zapachu i bóle w dole
brzucha. Teraz jest jeszcze gorzej, bo krawie juz ponad 2 tyg. z tygodniową
przerwą. Wybieram się na dniach do lekarza, tylko mnie wiem czy mnie zbada
kiedy krwawie. Co sie ze mną dzieje??
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: Pomocy!! 03.11.03, 14:36
      nawet jak cię nie zbada, to da lekarstwo na zatamowanie krwawienia i wyśle na
      specjalistyczne badania. biegnij do lekarza.
    • anik80 Re: Pomocy!! 06.11.03, 13:45
      Jutro ide do lekarza, wszystko sie wyjaśni
    • monika.antepowicz Re: Pomocy!! 07.11.03, 22:00
      Zbada- nie wiem czy nie ma Pani zapalenia narządu rodnego- objawy na to mogłyby
      wskazywac
    • anik80 Re: Pomocy!! 08.11.03, 19:07
      byłam, okazało sie, że mam jakiś guzecz czy cos z prawej strony. W środe ide na
      USG, wtedy będzie juz wiadomo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka