Dodaj do ulubionych

Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!!

28.03.09, 00:15
Witam!!! Lekarka gin. Przepisała mi Gravistat 125 Ponieważ mam
torbiela i grozi mi laparoskopia. Jeszcze tabletek nie brałam bo po
pierwsze boje się przytycia (do szczupłych nie należe)a po drugie
musze odstawić cureczkę (17-mc) od cyca.Raz brałam tabletki po
których mocno przytyłam ale nie pamiętam ich nazwy bo to było ok 8
lat temu.Czy ktoś przyjmował te tabletki a jak tak to jaki jest ich
skutek? Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: zlotejajo Re: Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!! IP: *.cable.mindspring.com 28.03.09, 05:46
      po pierwsze: Twoja coreczka nie ma 7 m-cy a 17 i mysle, ze mozesz
      juz ja spokojnie odstawic od cyca
      po drugie: chyba w tym przypadku malo wazne jest ewentualne
      przytycie w porownaniu z wyleczeniem torbieli?
      Jak boisz sie nadwagi po prostu mniej jedz i staraj sie cwiczyc
    • julimama79 Re: Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!! 28.03.09, 07:56
      Ręce opadają. A nie boisz się ,że torbiel pęknie, albo sie skręci?
      wolisz mieć operację lub stracić życie niż, być może przytyć? Tycie
      po tabletakch to sprawa indywidualna. Brałam Gravistat i to długu,
      wcale nie przytyłam, ktoś inny może tak. Co Ci to da? Zastanów się
      co w życiu ważne.
    • fabiankaa Re: Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!! 28.03.09, 13:23
      Kilka uwag:
      - Masz "torbiel", a nie "torbiela" (TA torbiel)
      - cÓreczka a nie cUreczka
      - dziecko ma juz taki wiek, ze piers nie jest konieczna. Za to
      niezbedna jest zdrowa mama. Wiesz, ze po laparoskopii nie mozna
      przez jakis czas dzwigac niczego ciezkiego - czyli corki tez nie...
      nie dosc, ze zostawisz ją na kilka dni, jesli pojdziesz do szpitala,
      to potem jeszcze nawet nie wezmiesz jej na rece..
      - tyje sie od żarcia, a nie od tabletek.

      Nie dyskutuj tylko zaczynaj brac tabletki jak najszybciej.
    • fiesta04 Re: Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!! 28.03.09, 22:06
      Tak to oczywiste że córkę odstawię od cyca bo i tak planuję powrót
      do pracy. A z przytyciem miałam na myśli nie jedzenie tylko jak
      wcześniej wspominałam brałam już kiedyś tabletki i wciągu 2 opakowań
      przytyłam ok 8 kg i pamiętam że strasznie puchłam.Dlatego po
      porodzie zdecydowałam się na wkładkę (miedzianą).Tak więc mam tylko
      jedno doświadczenie z tabletkami i to złe,dlatego poprosiłam o
      opinię o Gravistat 125.Wiem że zdrowie jest najważniejsze,bo jusz
      raz miałam torbiel też na jajniku przed ciążą i skończyło się na
      punkcji(właśnie wtedy po tabletkach przytyłam,i nie zdołałam zrzucić
      tej wagi mimo iż miałam dużo ruchu(basen ,jazda konna,wycieczki
      rowerowe)).
    • fiesta04 Re: Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!! 28.03.09, 22:12
      Tak to oczywiste że córkę odstawię od cyca bo i tak planuję powrót
      do pracy. A z przytyciem miałam na myśli nie jedzenie tylko jak
      wcześniej wspominałam brałam już kiedyś tabletki i wciągu 2 opakowań
      przytyłam ok 8,9 kg i pamiętam że strasznie puchłam.Dlatego po
      porodzie zdecydowałam się na wkładkę (miedzianą).Tak więc mam tylko
      jedno doświadczenie z tabletkami i to złe,dlatego poprosiłam o
      opinię o Gravistat 125.Wiem że zdrowie jest najważniejsze,bo już
      raz miałam torbiel też na jajniku przed ciążą i skończyło się na
      punkcji(właśnie wtedy po tabletkach przytyłam,i nie zdołałam zrzucić
      tej wagi mimo iż miałam dużo ruchu(basen ,jazda konna,wycieczki
      rowerowe)).
      • fabiankaa Re: Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!! 28.03.09, 22:19
        tu jest kilka opinii o tych tabletkach
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15080&w=31161095
        Ale ze innym sluzyly - nie znaczy, ze tobie tez beda.
        Zdrowie wazniejsze niz kilka kilo wiecej.
    • fiesta04 Re: Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!! 28.03.09, 22:38
      Bardzo dziękuje.
    • Gość: basia Re: Gravistat 125 Pomocy!!!!!!!! IP: *.jds.net.pl 01.05.09, 20:32
      ja biore gravistat 250 i ta duza dawke tez mialam obawy bo nigdy nie
      bralam ale mam torbiela 7 cm i o jakie moje szczescie bylo gdy
      wczoraj lekarz powiedzial ze 2cm jestem szczesliwa i zadnych skutkow
      ubocznych uwierz mi nic sa super a co pisza to nie prawda bierz jak
      najszybciej kochana
    • Gość: patrycja Re: IP: *.szczecin.mm.pl 02.07.09, 20:43

      hej, ja biore tydzien i poł i chudne smile to fakt, ale przez skutki uboczne takie jak osłabienie, 34 stopnie, zbiera mnie na wymioty, ale nie moge z siebie nic wyrzucic, bole brzucha tez mam torbiela;/ i musze to brac nawet jak mam takie objawy;/ tak lekarz mi kazał chore co? patia18@op.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka