Dodaj do ulubionych

CZAT "NIEPLODNOSC" !!!!!!!

14.12.03, 11:06
Czesc dziewczyny. Od roku zmagam sie z tym samym problemem co Wy - rowniez z
niecierpliwoscia wyczekuje bejbika. Z tego tez powodu zalozylam dla nas czat.
Wlasnie dostalam mail od "wirtualnej polski" z potwierdzeniem zalozenia
pokoju "NIEPLODNOSC". Znajduje sie on na www.czat.wp.pl
W wyszukiwarke czatow wpiszcie tylko "NIEPLODNOSC" i juz!
Pierwsze "integracyjne" spotkanie w poniedzialek o 15:45. Mam nadzieje, ze
pomysl Wam sie spodobal. A narazie milego weekendu zycze, pozdrawiam
Mary

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka