sdec
20.07.09, 22:02
Co prawda 2 dni spóźnia mi się okres, robiłam test płytkowy (dzień
przed planowanym terminem okresu) - ujemny wynik, gin. nie wie czy
mogę być w ciąży, bo za wcześnie. Nie umiem sobie poradzić ze swoimi
myślami, ciągle płaczę i nie dam rady w ogóle spać! Nie chcę być w
ciąży, to byłoby 3-cie!!!! Nie wiem nawet o co mam Was pytać, co
zrobić, żeby nie płakać? Pytanie: czy jestem w ciąży, chyba nie ma
tu sensu!
Jak mam się dowiedzieć, czy to ciąża - po prostu jestem tak
załamana, nie mam ochoty w ogóle żyć.
Nie umiem sobie poradzić z myślą o ciąży.