Dodaj do ulubionych

Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załamana!

20.07.09, 22:02
Co prawda 2 dni spóźnia mi się okres, robiłam test płytkowy (dzień
przed planowanym terminem okresu) - ujemny wynik, gin. nie wie czy
mogę być w ciąży, bo za wcześnie. Nie umiem sobie poradzić ze swoimi
myślami, ciągle płaczę i nie dam rady w ogóle spać! Nie chcę być w
ciąży, to byłoby 3-cie!!!! Nie wiem nawet o co mam Was pytać, co
zrobić, żeby nie płakać? Pytanie: czy jestem w ciąży, chyba nie ma
tu sensu!
Jak mam się dowiedzieć, czy to ciąża - po prostu jestem tak
załamana, nie mam ochoty w ogóle żyć.
Nie umiem sobie poradzić z myślą o ciąży.
Obserwuj wątek
    • Gość: ? Re: Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.09, 22:45
      O la Boga....
    • Gość: gosc Re: Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 07:25
      jestes cyborgiem, że masz planowane terminy? no, i dorośnij
      • Gość: bety Re: Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załaman IP: *.radom.vectranet.pl 21.07.09, 08:32
        zrób sobie badanie z krwi prywatnie około 30 złotych , wynik moze byc tego
        samego dnia.
      • magda010 Re: Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załaman 21.07.09, 08:33
        Powtorz test albo zrob bete, w terminie @ powinien juz wykazac
        ciaze. Poza tym moze zwyczajnie przesunal ci sie cykl, to normalne.
        A jeszcze poza tym - nie mozesz tak zyc, ze majac 2 dzieci,
        wspolzyjac z mezem, mysl o trzeciej ciazy jest dla ciebie nie do
        zniesienia! Przeciez ciaza moze sie zdarzyc! Musisz zmienic
        nastawienie, masz juz 2 dzieci, nic by sie przeciez wielkiego nie
        stalo. Myslalam przez chwile, ze pisze to zalamana 18-latka, ktore
        boi sie wpadki, a nie matka 2 dzieci w stalym zwiazku. Masz dzieci,
        wiec dobrze wiesz jak bardzo sie je kocha gdy sie juz urodza.
        Zabezpieczaj sie i tyle, ale nie mozesz wpadac w taka panike! Jak
        sie stanie, to sie stanie. Z kazda sytuacja czlowiek jest w stanie
        sobie poradzic i tyle, trzeba takie rzeczy przyjac i juz.
        • claratrueba Re: Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załaman 21.07.09, 11:15
          Test powtórnie, histeria może Ci opóźnić miesiączkę o Bóg wie ile. No i pomyśl o
          naprawdę skutecznej antykoncepcji (tabletki, spirala), przecież w strachu "może
          znowu" nie da się normalnie żyć.
    • szachula30 Re: Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załaman 21.07.09, 13:49
      Spokojnie, na razie nie możesz rozpaczać, bo nie wiesz, czy jesteś w ciąży.
      Powtórz test. Miałam sytuację, kiedy nie miałam warunków do zrobienia testu a
      okres mi się spóźniał i też się bałam, że będę miała kolejne dziecko. Strasznie
      się bałam. Podejrzewam, że przez to dodałam sobie kilka dni spóźnienia okresu
      jeszcze. Nie panikuj i pomyśl też o skuteczniejszej antykoncepcji. Pozdrawiam!
    • boguskaw6 Re: Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załaman 21.07.09, 14:17
      Też mam takie problemy z cyklami mam spóźnienia nawet do 2 tygodni
      ostatnio miałam takiego stracha że zużyłam 5 testów wszystkie były
      ujemne a i tak byłam w stresie (moja druga ciąża potwierdziła się
      przy 3 teście). teraz poszłam po rozum i mam spralę bo po tabletkach
      strasznie tyłam. Przede wszystkim powinnaś się uspokoić
    • sdec ??? 22.07.09, 05:52
      Dziewczyny, dzięki bardzo za wsparcie i porady. Strasznie się boję,
      że jestem w ciąży, po raz 1-wszy napisałam na tym forum "Zdrowie
      kobiety" i dzięki za liczne komentarze. Co do info: zrobiłam 2 testy
      z moczu - ujemne, krew - ujemna, byłam u gina- nic nie jest na razie
      wyczuwalne - porażka, nie umie nic powiedzieć, bo za wcześnie, nawet
      zrobiłam USG - to też chyba porażka, bo ogólnie nic nie ma, sciany
      są pogrubione, najprawdopodobniej przez to, że zaraz będzie okres,
      ale jest jakiś milimetrowy cień i gin nie wie co to, ale raczej
      powiedział, że powinnam dostać okresu. No właśnie, że powinnam!!!
      Chyba jestem jakiś szczególny przypdaek!!!
      Co do zabepieczeń, to dotychaczas miałam wkładkę i teraz w czasie
      okresu miałam ją znowu założyć, gin stwierdził, że trzeba zrobić
      miesięczną przerwę. NO i teraz nie wiem w ogóle co mam myśleć, w
      sumie uważaliśmy przez ten miesiąc. Czuję się koszmarnie, spłakana.
      Mam ciągle nadzieję, że jednak będzie okres. Ale tu macie może
      rację, że stres to może opóźnić? Naprawdę się boję, bo wiem już co
      to znaczy niemowlę.
      Najgorzej, że nie mogę spać w nocy, śpię po 2-3 godziny na dobę. W
      dzień jeszcze jakoś mija, ale ogólnie to jakiś koszmar teraz
      przeżywam.
      Nie wiem, co mam jeszcze zrobić, czekać?! Jakim sposobem mogę się
      dowiedzieć o ciąży, przecież chyba jest jakaś metoda?
      Przy każdej jest jakieś, ale a to za ało hormonu, a to nic nie
      widać. Szok! Co mam rozbić, bo samo czekanie, mnie wykończa
      psychicznie!!!
    • magda010 Re: ??? 22.07.09, 08:55
      rany jak nawet beta wyszla negatywna to czym ty sie martwisz? nie
      jestes w ciazy, bo w terminie @ juz sto razy wyszlyby testy i beta
      tym bardziej.
    • sdec Re: Ciąża, jak poradzić z tą myślą jesetm załaman 22.07.09, 12:55
      Dziewczyny, ulżyło mi. Mam lekkkie plamienie, więc zapewne zaraz
      będzie @. Ależ wpadłam w Panikę, /przez duże P/, teraz myślę, że
      trochę przesadziłam, ale to jest łatwo powiedzieć, jak już się
      sprawa wyjaśniła. Już mija mi stres, ale to jest orzestroga na
      przyszłość, że tak , jak piszecie, nie ma "uważania", tylko trzeba
      myśleć o konsekwencjach. Dzięki bardzo za wsparcie, naprawdę, jak
      czytałam Wasze posty było mi lżej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka