Dodaj do ulubionych

Kosztorys na 30 tysięcy

19.03.20, 14:17
Witam, macie jakiś wzór kosztorysu na remont domu? Pilnie mi jest potrzebny na jutro. Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • camio Re: Kosztorys na 30 tysięcy 20.03.20, 23:11
      Wiem, że to nie odpowiedź na Twoją prośbę, ale czy jesteś pewna, że chcesz tak duże pieniądze przeznaczyć na remont? Moim zdaniem przy tych sumach to bez sensu i lepiej kupić nowy, a najlepiej zbudować. Z doświadczenia wiem, że często przewidywane koszty remontu mogą się podwoić, bo zawsze coś tam dojdzie. Rodzice mojego narzeczonego sprzedali w końcu dom, bo koszta remontowe były zbyt duże i zaczęli budować od nowa za odłożone i zarobione. Pomagałam im wybrać projekt ze strony www.mgprojekt.com.pl/, bo szczerze, zakochałam się w ich rezydencjach. Rozumiem jednak, że zależy Ci na małym domku?
      • x94x Re: Kosztorys na 30 tysięcy 21.03.20, 20:13
        Mam duży dom, kuchnia, 5 dużych pokoi, garderoba, 2 łazienki, garaż, kotłownia. Wołałabym mieć mniejszy dom, ale nie myślałam na razie o zmianie miejsca zamieszkania, może na emeryturze? Napisałam w końcu sama kosztorys, dzięki za link, siostrzeniec ma zamiar się budować, pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka