Dodaj do ulubionych

Spiskowcy - przestrzegam

02.07.07, 01:06
Takie niki jak UNHAPPY, SCEPT89 przestrzegam przed manipulacją informacją
przez te osoby na tym forum. Celem tych osob jest zwalczac wszelkie skuteczne
metody leczenia i sprowadzac na terapie konwencjonalne, ktore nabijają kasy
panom za malo skuteczne lub nieskuteczne akademickie metody lecznicze
(sprzeczne z ideą: 'natura leczy, lekarz czuwa'), nastawione na zysk. to
forum jest przeznaczone na propagowanie skutecznych alternatywnych metod
leczniczych i tanich. ci ludzie obiegają wszelkie fora i probują te
informacje zagłuszyc. tylko taki jest ich cel. nie zalezy im w najmniejszym
stopniu na zdrowiu innych.

serdecznie pozdrawiam i nie dajcie się !
Obserwuj wątek
    • darz_bor Re: Spiskowcy - przestrzegam 02.07.07, 03:10
      zapomniales jeszcze o mnie.
      Ja rowniez bezwzglednie tepie wszelkiej masci hieny, szarlatnow i oszustow,
      ktorzy wykorzystuja naiwnosc i niewiedze ludzi chorych w celu nabijania sobie
      kieszeni
      na cudzej tragedii i nieszczesciu.

To forum jest przeznaczone na propagowanie alternatywnych metod leczenia, ale
      do tej pory buszuja po nim glownie oszolomy i naciagacze.

• artur862 Re: Spiskowcy - przestrzegam 02.07.07, 09:08
        hehe no właśnie jeszcze o tobie zapomniałem. lepiej spojrz na komentarze
        wyleczonych metodami naturalnymi, tutaj ludzie uzyskają znacznie lepsze efekty
        niz w przypadku technicznej medycyny opartej na zysku. ludzie nie korzystają z
        medycyny naturalnej dlatego bo tak im sie podoba, korzystają z niej dlatego bo
        zawiedli się na malo skutecznej medycynie akademickiej. jak mozna leczyć tyle
        chorob nie znając w ogole jej przyczyny ?! to jest wstyd. a tak jest w
        przypadku nadcisnienia, Parkinsona i wielu innych chorób. mało tego, lekarze
        nawet śmią twierdzic ze niskie ciśnienie to norma ! kompletna ignorancja i
        niedocenianie pacjentow. Tacy ludzie jak ty wszystko wrzucą w jeden worek bo
        albo są spiskowcami albo na tyle glupimy scjentykami, że ograniczają sie w
        skorupie tego co im przekazano na lekcjach w szkole. Juz dziś znany jest tani
        preparat na nowotwór: NaDCA i ludzie sami decydują się na jego uzywanie i z
        rezultatami piorunującymi. Dlaczego nie chca zbadac tego kwasu dokladnie ? no
        bo oczywiscie preparat kosztuje grosze ! i na czym by tu zarabiac :/ dlatego
        tak bardzo nienawidze medycyny akademickiej ktora jest nastawiona na zysk. za
        wszelką cene probuje się tępić wszelkie tanie alternatywy o pelnej mocy
        skutecznosci i prawie za darmo. ludzka pazernosc nie zna granic.
        • darz_bor Re: Spiskowcy - przestrzegam 02.07.07, 17:05
          artur862 napisał:

> hehe no właśnie jeszcze o tobie zapomniałem. lepiej spojrz na komentarze
          > wyleczonych metodami naturalnymi, tutaj ludzie uzyskają znacznie lepsze efekty
          > niz w przypadku technicznej medycyny opartej na zysku. ludzie nie korzystają z
          > medycyny naturalnej dlatego bo tak im sie podoba, korzystają z niej dlatego bo
          > zawiedli się na malo skutecznej medycynie akademickiej. jak mozna leczyć tyle
          > chorob nie znając w ogole jej przyczyny ?! to jest wstyd. a tak jest w
          > przypadku nadcisnienia, Parkinsona i wielu innych chorób. mało tego, lekarze
          > nawet śmią twierdzic ze niskie ciśnienie to norma ! kompletna ignorancja i
          > niedocenianie pacjentow. Tacy ludzie jak ty wszystko wrzucą w jeden worek bo
          > albo są spiskowcami albo na tyle glupimy scjentykami, że ograniczają sie w
          > skorupie tego co im przekazano na lekcjach w szkole. Juz dziś znany jest tani
          > preparat na nowotwór: NaDCA i ludzie sami decydują się na jego uzywanie i z
          > rezultatami piorunującymi. Dlaczego nie chca zbadac tego kwasu dokladnie ? no
          > bo oczywiscie preparat kosztuje grosze ! i na czym by tu zarabiac :/ dlatego
          > tak bardzo nienawidze medycyny akademickiej ktora jest nastawiona na zysk. za
          > wszelką cene probuje się tępić wszelkie tanie alternatywy o pelnej mocy
          > skutecznosci i prawie za darmo. ludzka pazernosc nie zna granic.

Gdzie sa ci ludzie ktorzy uzyskuja te swietne rezultaty wyleczen w przypadku
          ciezkich chorob? Co ty tutaj bredzisz biedaku?

Tak sie akurat sklada, ze troche na tzw. medycynie alternatywnej sie znam i
          zaden szarlatan i oszust nie bedzie mi opowiadal bredni ktore bezkrytycznie
          przelkne.
          Nie mam zamiaru podejmowac dyskusji z takimi anonimowymi cwaniakami jak ty na
          ogolnodostepnym forum, bo to jest gadanie do sciany.

W kazdym razie mnie wystarczy tylko spojrzec na wypowiedzi tutejszych klonow,
          abym wiedzial jaki poziom wiedzy soba reprezentuja. A ty pacynko internetowa,
          tyle wiesz na temat tzw. medycyny alternatywnej, co krowa o wszechswiecie.

Ten rzekomo skuteczy lek na nowotwory i o ktorym piszesz, to doskonale znam.
          Ale mam na tyle oleju w glowie, aby takich niepotwierdzonych rewelacji i plotek
          z magla, nie rozglaszac po forach publicznych, ktore moga byc czytane przez
          ludzi nie majacych pojecia o przyczynach nowotworow i ich leczeniu.

• artur862 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 09:59
            > Gdzie sa ci ludzie ktorzy uzyskuja te swietne rezultaty wyleczen w przypadku
            > ciezkich chorob? Co ty tutaj bredzisz biedaku?

patrz wątek BSM. taki ślepy jestes ??

> Tak sie akurat sklada, ze troche na tzw. medycynie alternatywnej sie znam i
            > zaden szarlatan i oszust nie bedzie mi opowiadal bredni ktore bezkrytycznie
            > przelkne.
            > Nie mam zamiaru podejmowac dyskusji z takimi anonimowymi cwaniakami jak ty na
            > ogolnodostepnym forum, bo to jest gadanie do sciany.

nie masz zielonego pojęcia o medycynie alternatywnej ;) od tego zacznij

> W kazdym razie mnie wystarczy tylko spojrzec na wypowiedzi tutejszych klonow,
            > abym wiedzial jaki poziom wiedzy soba reprezentuja. A ty pacynko internetowa,
            > tyle wiesz na temat tzw. medycyny alternatywnej, co krowa o wszechswiecie.

moze troche szacunku do ludzi ok ?? tak sie sklada ze interesuje sie biologią i
            masz pecha zadzierac ze mną. a studiuje informatyke

> Ten rzekomo skuteczy lek na nowotwory i o ktorym piszesz, to doskonale znam.
            > Ale mam na tyle oleju w glowie, aby takich niepotwierdzonych rewelacji i
            plotek
            > z magla, nie rozglaszac po forach publicznych, ktore moga byc czytane przez
            > ludzi nie majacych pojecia o przyczynach nowotworow i ich leczeniu.

oczywiscie bo kto by nie znał. ale co ci mają w gazecie napisac o tym leku,
            mają wyraźnie w ksiązce napisac ze istnieje takie cos hehe. bo jesli tego nie
            napiszą to znaczy ze lek nie działa. czlowiek tez funkcjonowal od lat a nikt
            nie wiedzial jak to wszystko działa ;) nie potrzebne jest badanie by rzucic
            czar i by cos zadziałało. wystarczy ze ludzie testują to na sobie i to jest dla
            nas wazne a nie fakt ze nikt nie chce badania przeprowadzac nieuku
    • grycan1 Re: Spiskowcy - przestrzegam 02.07.07, 12:25
      Przestrzegam przed osobami manipulującymi informacją. Takimi, jak piszący na tym
      forum PARADOX_TOP. Celem tych osób jest zwalczanie wszelkich skutecznych metod
      leczenia i namawianie chorych na tak zwane terapie niekonwencjonalne, które
      nabijają kieszeń wszelkiego rodzaju nastawionym na zysk oszustom, które są mało
      skuteczne a najczęściej całkowicie nieskuteczne i dawno odrzucone przez naukę.
      To forum jest dla takich oszustów świetnym miejscem na propagowanie swych
      oszukańczych i nieskutecznych metod. Ci ludzie obiegają wszelkie fora i probują
      wszędzie propagować swą szarlatanerię i wyciągać kasę od niezorientowanych,
      chorych ludzi. Tylko taki jest ich cel. Nie zależy im w najmniejszym stopniu na
      zdrowiu innych a jedynie na ich pieniądzach.

Serdecznie pozdrawiam ! Nie dajcie się oszukać !
    • scept89 Re: Spiskowcy - przestrzegam 02.07.07, 17:10
      Alez drogi paradoxie, jak pisalem w innym poscie: put up or shut up czyli jak
      mawiaja anglosasi:

'albo masz dowody na to ze X dziala albo zamknij dziob'

Jeszcze raz powoli: polec rodzacym kobietom aby sie bioenergoterapeutycznie
      znieczulaly podczas porodu. Prosto sprawdzic czy bio-pierdoly dzialaja czy tez nie.
      • artur862 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:03
        owszem ze mam dowody i caly czas o tym pisze ślepcu. spojrz na wątek BSM. co ci
        jeszcze trzeba nagrac kamere wideo a moze mam przyjechac do ciebie i na tobie
        wyprobowac BSM. BSM działa i kazdy moze to na sobie sprawdzic bardzo szybko. ja
        sprawdzilem. oto dowod w 10 minut dla tych niecierpliwych: palisz się pokrzywą
        po dwoch stronach ciała rownoczesnie, nastepnie stosujesz metode BSM na jedną
        strone (poz II), po 3 minutach bol szybko ustepuje z jednej strony, tej
        leczonej, i bąble szybko sie tracą, tymczasem bąble po drugiej stronie zostają
        przez dlugi czas jeszcze. jeszcze mało ?? ;)
        • scept89 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 13:55
          artur862 napisał: ja
          >
          >oto dowod w 10 minut dla tych niecierpliwych: palisz się pokrzywą
          > po dwoch stronach ciała rownoczesnie, nastepnie stosujesz metode BSM na jedną
          > strone (poz II), po 3 minutach bol szybko ustepuje z jednej strony, tej
          > leczonej, i bąble szybko sie tracą, tymczasem bąble po drugiej stronie zostają
          > przez dlugi czas jeszcze. jeszcze mało ?? ;)

Ja posmarowalem swoj lewy poldupek mascia antygrawitacyjna i przez 10min nie
          bylem w stanie dotknac noga do podloza. Prawda to byc musi bo tak pisze.

Dowody 'internetowe' sa za przeproszeniem do d...y. Zrob doswiadczenie z
          podwojnie-potrojnie slepa proba na 30 ochotnikach, opublikuj to cudo w Lancecie
          i wroc juz jako naukowiec z dorobkiem. Do tego czasu to takowe wpisy maja
          wartosc dowodowa napisow szaletowych 'Zdzisek to buc!'.

• unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 02.07.07, 22:33
      paradox_top napisał:

> Takie niki jak UNHAPPY, SCEPT89 przestrzegam przed manipulacją informacją
      > przez te osoby na tym forum.

Odwaliło ci. Konkretnie :D

> Celem tych osob jest zwalczac wszelkie skuteczne
      > metody leczenia i sprowadzac na terapie konwencjonalne, ktore nabijają kasy
      > panom za malo skuteczne lub nieskuteczne akademickie metody lecznicze
      > (sprzeczne z ideą: 'natura leczy, lekarz czuwa'),

Gdybyś miał rację to lekarze i rodziny lekarzy nie chorowali by a czasem i nie
      umierali na takie choroby jak ich pacjenci. Przemyśl to sobie w chwilach wolnych
      od zauroczenia cymbałem Piotrowiczem :D

> nastawione na zysk. to
      > forum jest przeznaczone na propagowanie skutecznych alternatywnych metod
      > leczniczych i tanich. ci ludzie obiegają wszelkie fora i probują te
      > informacje zagłuszyc. tylko taki jest ich cel. nie zalezy im w najmniejszym
      > stopniu na zdrowiu innych.

Pomyśl fanie odlewnika z brązu po zawodówce, że jego metody działania odwodzą
      ludzi od terapii. Zachowując się tak samo jak ów kretyn możesz mieć na sumieniu
      ludzkie zdrowie. Oby nic więcej.

> serdecznie pozdrawiam i nie dajcie się !

Nie damy się :D
      • artur862 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:07
        co do lekarzy cierpiących na rozne choroby to to jest tak samo jak z resztą
        ludzi. mało kto wie o tej metodzie, malo kto jest przekonany, jednak coraz
        wiecej ludzi o tym wie. metoda BSM działa i nikt jej juz nie podwazy, moze ją
        sprobowac kazdy. ja sprobowalem i efekty są wielkie. jaki inny dowod ci
        potrzeba. moze powinno to byc w ksiązce do biologii napisane juz ?? bo tacy
        ludzie jak ty są tak pyszni ze nie zdają sobie sprawy ze organizm ludzki nie
        moze istniec bez pola ktore scala funkcjonowanie.
        • unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:09
          artur862 napisał:

> co do lekarzy cierpiących na rozne choroby to to jest tak samo jak z resztą
          > ludzi. mało kto wie o tej metodzie, malo kto jest przekonany, jednak coraz
          > wiecej ludzi o tym wie.

> metoda BSM działa i nikt jej juz nie podwazy, moze ją
          > sprobowac kazdy. ja sprobowalem i efekty są wielkie. jaki inny dowod ci
          > potrzeba.

Czy my piszemy o BSM czy o kretynie PIOTROWICZU? O BSM się nie wypowiadam,
          ogólnie mam dużą wiarę w samoregulacyjne zdolności ludzkiego organizmu i ideałem
          byłaby sytuacja gdyby medycyna wkraczała tylko tam gdzie te niewątpliwie ogromne
          możliwości by zawodziły. Więc nie weksluj tematu Piotrowicza i jego bajęd o BEFT
          na dyskusję o BSM.

? moze powinno to byc w ksiązce do biologii napisane juz ?? bo tacy
          > ludzie jak ty są tak pyszni ze nie zdają sobie sprawy ze organizm ludzki nie
          > moze istniec bez pola ktore scala funkcjonowanie.

A tu już bełkoczesz tuż za swoim idolem odlewnikiem :D
          • artur862 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:36
            Mimo wszystko moim celem jest propagowanie metody BSM bo ją sprawdzilem i jest
            w 100 % skuteczna. To forum ma na celu propagnowanie metod tanich i
            skutecznych. O metodzie BEFT wypowiadzialem się tylko w istniejącym już wątku.
            Moj cel tutaj poświęcic chcialem tylko darmowej metodzie BSM. I nie zjechałem z
            tematu gdyż BEFT a BSM to ta sama działka tylko naukowo wyjasniona juz.
            • unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:40
              artur862 napisał:

> Mimo wszystko moim celem jest propagowanie metody BSM bo ją sprawdzilem i jest
              > w 100 % skuteczna.

Dopóki nie ma odpowiednio przeprowadzonych badań nie możesz pisać, że jest w 100
              procentach skuteczna. Ja generalnie anonimom z Internetu nie wierzę dopóki
              czegoś nie sprawdzę. Ponieważ BSM mogę przetestować za darmo to wypróbuję patent
              z pokrzywami. Ale jeśli zrobiłeś to po to żeby się zemścić to się z tobą za te
              bąblę policzę :D

> To forum ma na celu propagnowanie metod tanich i
              > skutecznych. O metodzie BEFT wypowiadzialem się tylko w istniejącym już wątku.
              > Moj cel tutaj poświęcic chcialem tylko darmowej metodzie BSM. I nie zjechałem z
              >
              > tematu gdyż BEFT a BSM to ta sama działka tylko naukowo wyjasniona juz.

Nie. BEFT to bełkot podczepiony pod BSM. Mógłby się kretyn Piotrowicz podpiąć
              pod cokolwiek bo i tak chodziło o nadanie metodzie pozoru naukowości. Nawet się
              dziwię, że padło na BSM.

• artur862 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:30
      Najciekawsze jest to ze mam zablokowany dostęp na Gadu-gadu, skype, nie moge
      tez wysylac poczty e-mail z serwerow WP, jakikolwiek by to byl adres mail (moge
      tylko odbierac). ludzie są okrutni. widzimy chyba w tym powazny strach
      prawda ?? a najciekawsze jest to, że ze skype w ogole nie korzystalem ostatnio,
      dzis sprawdzilem z ciekawosci. Czy ludzie nie są chorzy, bezduszni ??
      oczywiscie cała blokada dotyczy zewnętrznego IP, rowniez moi sąsiedzi się
      skarża ze nie mogą korzystac juz z tych uslug. koniecznie muszę cos z tym
      zrobic bo tak nie moze być. najbardziej irytujące jest jednak to, że pocztą WP
      wysyłałem tylko info o metodzie BSM mojemu kumplowi i koledze z klasy, oni nie
      mogli mnie podac bo dobrze ich znam. Z kolei na Gadu-gadu prowadzilem takze
      rozmowy tylko z moimi znajomymi zaufanymi, no i byc moze trafily się osoby z
      forum o problemach, ktore rzekomo podawały się za tych ktorzy szukają pomocy.
      ze skype nie korzystalem w ogole. i kto wie jakie jeszcze usługi do wymiany
      informacji zostały zablokowane (dla mnie to nie problem bo wykorzystuje
      sztuczki przy zmianie IP). takze zero przewinienia na tych uslugach ale widac
      ze ktoś poważnie jest zalękniony i kazał poblokowac dostep do tych najczesciej
      wykorzystywanych uslug. jest to powazny strach jakichs osob. na pewno nie jest
      to związane z dobrem ludzkim gdyż jezeli metoda BSM nie odniosła by efektu to
      taka osoba szybko zrezygnowalaby i poszła do lekarza na powrot, bez komentarza.
      więc wszystko jest jasne dlaczego tak sie dzieje. tymczasem poinformowalem juz
      osoby o tym ze jestem szykanowany, operator sieci ma zamiar zając się tym. a ja
      dla swojego bezpieczenstwa bede musial zaprzestac masowe (czyli na internecie)
      rozpowszechnianie darmowej metody BSM, ktorą sprawdzilem sam na sobie, z
      początku z niedowierzaniem. Sprawy blokady IP jednak nie popuszcze, moi znajomi
      znają metode i nie jestem przynajmniej sam. A panoszące się zło i tak kiedys
      padnie i metoda ta będzie powszechnie wykorzystywana ale juz technicznie, taka
      czeka nas przyszlosc. Nauka się nie zatrzymała na chorej farmakologii i obecnej
      medycynie.
      • unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:35
        artur862 napisał:

> Najciekawsze jest to ze mam zablokowany dostęp na Gadu-gadu, skype, nie moge
        > tez wysylac poczty e-mail z serwerow WP, jakikolwiek by to byl adres mail (moge
        >
        > tylko odbierac).

Tak, zablokowaliśmy ci dostęp żebyś nie rozpowszechniał groźnych dla nas
        informacji. Nie pozwolimy aby prawda ujrzała światło dzienne bo mogłaby zachwiać
        delikatną równowagą tego świata i doprowadzić do chaosu.

> ludzie są okrutni. widzimy chyba w tym powazny strach
        > prawda ?? a najciekawsze jest to, że ze skype w ogole nie korzystalem ostatnio,
        >
        > dzis sprawdzilem z ciekawosci. Czy ludzie nie są chorzy, bezduszni ??
        > oczywiscie cała blokada dotyczy zewnętrznego IP, rowniez moi sąsiedzi się
        > skarża ze nie mogą korzystac juz z tych uslug. koniecznie muszę cos z tym
        > zrobic bo tak nie moze być.

A tak poza tym to że ma się atak paranoi nie oznacza wcale, że nikt na nas nie
        patrzy prawda?

> najbardziej irytujące jest jednak to, że pocztą WP
        > wysyłałem tylko info o metodzie BSM mojemu kumplowi i koledze z klasy, oni nie
        > mogli mnie podac bo dobrze ich znam. Z kolei na Gadu-gadu prowadzilem takze
        > rozmowy tylko z moimi znajomymi zaufanymi, no i byc moze trafily się osoby z
        > forum o problemach, ktore rzekomo podawały się za tych ktorzy szukają pomocy.
        > ze skype nie korzystalem w ogole. i kto wie jakie jeszcze usługi do wymiany
        > informacji zostały zablokowane (dla mnie to nie problem bo wykorzystuje
        > sztuczki przy zmianie IP). takze zero przewinienia na tych uslugach ale widac
        > ze ktoś poważnie jest zalękniony i kazał poblokowac dostep do tych najczesciej
        > wykorzystywanych uslug.

No przecież to my - pisałem ci już.

> jest to powazny strach jakichs osob. na pewno nie jest
        > to związane z dobrem ludzkim gdyż jezeli metoda BSM nie odniosła by efektu to
        > taka osoba szybko zrezygnowalaby i poszła do lekarza na powrot, bez komentarza.

To nie jest strach. To prosta kalkulacja. Ludzie nie są gotowi jeszcze na prawdę.

> więc wszystko jest jasne dlaczego tak sie dzieje. tymczasem poinformowalem juz
        > osoby o tym ze jestem szykanowany, operator sieci ma zamiar zając się tym. a ja
        >
        > dla swojego bezpieczenstwa bede musial zaprzestac masowe (czyli na internecie)
        > rozpowszechnianie darmowej metody BSM, ktorą sprawdzilem sam na sobie, z
        > początku z niedowierzaniem. Sprawy blokady IP jednak nie popuszcze, moi znajomi
        >
        > znają metode i nie jestem przynajmniej sam. A panoszące się zło i tak kiedys
        > padnie i metoda ta będzie powszechnie wykorzystywana ale juz technicznie, taka
        > czeka nas przyszlosc. Nauka się nie zatrzymała na chorej farmakologii i obecnej
        >
        > medycynie.

Na razie zablokowaliśmy ci IP. Nie prowokuj nas, żebyśmy ci musieli jeszcze inne
        rzeczy poblokować ok? Dla twojego własnego dobra.

• unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:37
        artur862 napisał:

Nie, sorry Artur - trochę głupio się czuję po wysłaniu poprzedniego posta. Mam
        nadzieję, że nie wpędzę cię w żaden problem zdrowotny. Nikt cię nie blokuje
        chyba, że sam się zablokowałeś lub kliknąłeś w nieodpowiedniego linka.
        Studiujesz informatykę - dasz sobie radę.
      • artur862 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:47
        zrozumialem i jestem za ewolucją a nie rewolucją. widocznie przesadzilem troche
        ale jest to spowodowane moim powrotem do zdrowia, ogranicze się tylko do
        rozpowszechniania metody wsrod osob ktore są mi bliskie i bezwzglednie juz jest
        im to potrzebne. sory za ten chaos
        • unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 10:54
          artur862 napisał:

> zrozumialem i jestem za ewolucją a nie rewolucją. widocznie przesadzilem troche
          >
          > ale jest to spowodowane moim powrotem do zdrowia, ogranicze się tylko do
          > rozpowszechniania metody wsrod osob ktore są mi bliskie i bezwzglednie juz jest
          >
          > im to potrzebne. sory za ten chaos

Nie no bez jaj. Jeszcze raz: NIKT CIĘ NIE BLOKUJE. Oczywiście można przyblokować
          komputer. Ale to raczej indywidualne, personalne ataki. Rozpowszechniaj sobie
          wiedze o BSM. Metoda darmowa - aż grzech nie wypróbować i tyle.
            • werona03 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 11:07
              Człowiek inteligentny zrozumie, a reszta i tak będzie uważac że medycyna
              konwencjonalna jest lekiem na całe zło.

Nie ma sensu przekonywać sceptyków. niech sie leczą po swojemu,niech wierzą że
              pigułka pomoże na wszystko. Życzę zdrowia, bo kiedyś na pewno wam się to
              życzenie przyda.
              • unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 11:50
                werona03 napisała:

> Człowiek inteligentny zrozumie, a reszta i tak będzie uważac że medycyna
                > konwencjonalna jest lekiem na całe zło.

Sprowadzasz rzecz do absurdu.

> Nie ma sensu przekonywać sceptyków. niech sie leczą po swojemu,niech wierzą że
                > pigułka pomoże na wszystko. Życzę zdrowia, bo kiedyś na pewno wam się to
                > życzenie przyda.

I znowu. Mało kto wierzy, że pigułka pomoże na wszystko ale na pewno na więcej
                rzeczy niż świecowanie uszu, zapper czy BEFT :D
              • darz_bor Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 16:43
                werona03 napisała:

> Człowiek inteligentny zrozumie, a reszta i tak będzie uważac że medycyna
                > konwencjonalna jest lekiem na całe zło.

Czlowiek inteligentny wie, ze medycyna konwencjonalna przede wszystki opiera
                swoje terapie, na badaniach naukowych, a nie na wierze w "cuda".

> Nie ma sensu przekonywać sceptyków. niech sie leczą po swojemu,niech wierzą że
                > pigułka pomoże na wszystko. Życzę zdrowia, bo kiedyś na pewno wam się to
                > życzenie przyda.

Mylisz pojecia. Sceptycy po prostu nie wierza w brednie. Niektore metody
                alternatywne sa tez akceptowane do pewnego stopnia przez sceptykow, o ile nie sa
                bredzeniem nawiedzonego oszoloma, tylko odpowiednio udokumentowana i dokladnie,
                przetestowana w warunkach klinicznych, terapia.
                Tak, moja droga, takie udokumentowane metody alternatywne tez juz istnieja.

Tobie tez zdrowia zycze, abys nie musiala sie kiedys powaznie rozczarowac i na
                wlasnej skorze doswiadczyc nieskutecznosci tego, co w tej chwili tak bezmyslnie
                popierasz.
              • goniatara Re: Spiskowcy - przestrzegam 04.07.07, 01:38
                werona03 napisala:

<<Człowiek inteligentny zrozumie, a reszta i tak będzie uważac że medycyna
                konwencjonalna jest lekiem na całe zło.>>

Czlowiek inteligentny zrozumie, ze strona, ktora polecasz na "czytanie przed
                snem" jest jednym wielkim belkotem, natomiast linki podawane na tej stronie to
                juz zwykly horror, niepozwalajacy na usniecie zadnej normalnej osobie. Osoby,
                ktore sie tam wypacaja, proponujac terapie "na odleglosc", krzemy itd. powinny
                siedziec w pace za oszustwa, ktorych dokonuja codziennie na ludziach naiwnych,
                niewyksztalconych, a przez to bezbronnych. Przerabialismy juz ten temat tu na
                tym m.in. forum wielokrotnie, ale jesli trzeba bedzie - trudno, jesli trzeba
                bedzie zaczac wszystko od nowa to sie zacznie. Nigdy nie przejde spokojnie do
                porzadku dziennego, kiedy ktos publicznie i jawnie wciska ludziom ciemnote,
                oplatajac ja pajeczynka "naukowych" pojec, okreslen. Swoja droga jesli ma sie
                choc odrobine pojecia o podstawach chemii czy biologii to NATYCHMIAST wylapac
                mozna tam tak razace i wykluczajace sie nawzajem belkoty, ze doprawdy trudno
                przetrwac do konca czytania tego koszmaru. Pomine zwykle klamstwa dotyczace
                podawania faktow. Dlatego kazda osoba podajaca takie strony, jako "powazne" musi
                byc albo ta naiwna strona, czyli wykorzystana albo bierze swiadomie udzial w tym
                procederze. Ci bezczelni oszusci/stki zeruja wylacznie na ludzkiej niewiedzy i
                nadal kosza zyski, udajac dobrotliwych Don Kichotow w walce z diabelskim,
                niecnym przemyslem farmaceutycznym i swiatem lekarskim, ktory to sklada sie z
                bezdusznych cyborgow pozbawionych jakichkolwiek uczuc. Oczywiscie na uslugach
                krwiopijnych koncernow zalozonych najpewniej przez Zydow, Masonow a i kto wie,
                moze i przez krasnoludki (kto ich tam wie). Badzmy powazni, prosze, jesli mowimy
                o ludzkim zdrowiu, a zwlaszcza o tak powaznych zagadnieniach, jak choroby
                nowotworowe!
                Mam ogromna nadzieje, ze osoby takie jak Imiolczyk czy Tomczakowa, ktore to
                handluja niejakim Anry w koncu zaczna sie popisywac swoja (watpliwa) elokwencja
                przed prokuratorem. To tyle odnosnie komentarza do strony podawanej przez werone03.

Malgorzata
            • unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 11:53
              werona03 napisała:

> A to do poczytania przed snem dla każdego.
              >
              > www.nowotwor.org/

Cytacik:

"Autor obserwował, pod największym powiększeniem zwykłego mikroskopu, pojedyncze
              komórki nowotworowe (formę komórkową grzybka Penicillium) i wielokrotnie
              zauważył, że wydobywały się z nich, podobnie jak iskry z ognia, niesłychanie
              drobne cząsteczki. Nie byłyby one zauważalne gdyby nie to, że pod mikroskopem
              ostrzej załamywały światło i z wielka prędkością wytryskiwały."

Heh... aż się przypomina historia kanałów na Marsie :D
        • unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 13:56
          paradox_top napisał:

> (w trakcie pisania)

HEJ. Odpowiem ci publicznie o ile jeszcze to czytasz.

NIKT NIE BLOKUJE CI IP A JEŚLI TO ROBI TO OSOBIŚCIE POMOGĘ CI WYRWAĆ MU NOGI
          Z D U P Y

Nawet jeśli moim zdaniem twoje przekonania czy poglądy są błędne czy nawet
          szkodliwe to masz pełne prawo je rozpowszechniać. Jedyną dopuszczalną formą
          polemiki jest dyskusja - prezentowanie swoich opinii, cudzych opinii, faktów i
          tak dalej. Nie zamieniaj awarii w źródło obaw o swoje niezbywalne prawo do
          wygłaszania opinii czy prezentowania poglądów. Koniec kropka.
            • marynia37 Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 18:52
              Wywrotowych spiskowców poznajemy w następujący sposób:W wyszukiwarce google
              wpisujemy nick np"unhappy".Z wyświetlonych wypowiedzi dowiadujemy się,że jest
              to ktoś kto nikomu nic nie doradził i nie proponował żadnej metody
              leczenia.Jest to osoba,która istnieje w internecie tylko i wyłącznie zajmująć
              się krytyką.W dodatku negatywną i niekonstruktywną.Zyje w 100% z
              narzerkania,podważania ,znieważania innych.Ale sprawdżcie sami.
              • goniatara Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 19:32
                Maryniu, moje ty slicznosci...

Wlasnie w czasie lunchu przelecialam z ciekawosci forum:) Natomiast szerzej
                odpisze juz wieczorem, w domu. Tylko przypomne, ze kiedys juz wspomnialam o
                "kreceniu na siebie bata i niedzwiedziowych przyslugach", pamietasz? Ja nie
                zapomnialam!:):):)

Malgorzata
              • unhappy Re: Spiskowcy - przestrzegam 03.07.07, 19:32
                marynia37 napisała:

> Wywrotowych spiskowców poznajemy w następujący sposób:W wyszukiwarce google
                > wpisujemy nick np"unhappy".Z wyświetlonych wypowiedzi dowiadujemy się,że jest
                > to ktoś kto nikomu nic nie doradził i nie proponował żadnej metody
                > leczenia.

Bo nie jestem lekarzem. Ty za to też nim nie będąc w skrajnie podły sposób
                sugerujesz działającą terapię na AIDS z użyciem niedziałającego zappera. Już za
                samo to powinnaś w jakiś sposób odpowiedzieć bo odpowiedzialność za słowa to nie
                tylko frazes.

> Jest to osoba,która istnieje w internecie tylko i wyłącznie zajmująć
                > się krytyką.

Tylko i wyłącznie to już ci pisałem - przedawkowałaś kurację zapperem. Może nie
                wiedziałaś że elektrod się nie łyka?

> W dodatku negatywną i niekonstruktywną.

Tia. Zupełnie jak w czasach PZPR - krytyka dzieliła się na konstruktywną i
                niekonstruktywną. Takie argumenty Romanku wsadź sobie w buty.

> Zyje w 100% z
                > narzerkania,podważania ,znieważania innych.Ale sprawdżcie sami.

Dzięki. Może ktoś napisze mi biografię :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka