Dodaj do ulubionych

WYLEW KRWI NA OKU

IP: *.wroclaw.mm.pl 21.06.04, 09:08
Witam!
Obudziłam się z kwawą plamką na oku. Widać wyraźnie poszerzone naczynko
krwionośne i wokół krwawą plamkę. Czy to jest jakaś pilna sprawa? Terminy u
okulistów są niestety koszmarnie odległe.
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: Majka Re: WYLEW KRWI NA OKU IP: *.wroclaw.mm.pl 21.06.04, 15:48
      Nikt nic nie wie?
      Pytałam wśród znajomych, ale to raczej każdy mnie sie pyta co mam na oku i
      dlaczego.
      A do tego czuję jakieś takie ciśnienie, jakby zatykanie w obu uszach.
      Czy to może mieć coś wspólnego z tą plamką na oku?
      • Gość: Darek Re: WYLEW KRWI NA OKU IP: *.ctlm.pl / 81.210.38.* 21.06.04, 16:20
        Nie czekaj na kolejkę do okulisty. Idź do prywatnego. Z reguły każdy zrobi Ci
        podstawowe badania oka i zmierzy ciśnienie.
      • Gość: anka Re: WYLEW KRWI NA OKU IP: 5.2.* / *.chello.pl 21.06.04, 17:29
        kuzynka też tak miałą, jest stomatologiem i od razu pojechała na pogotowie, był
        to mały wylew
        • Gość: Aneri Re: WYLEW KRWI NA OKU IP: *.gress.com.pl 26.06.04, 05:51
          Udaj sie natychmiast do okulisty powinien przyjac po za kolejnoscia bo jest to nagly przypadek
          • Gość: Majka Re: WYLEW KRWI NA OKU IP: *.wroclaw.mm.pl 26.06.04, 14:09
            Byłam u okulisty. Pani dr wykonała mi dwa badania oka i stwierdziła, ze
            wszystko jest O.K. Zaleciła Rutinoscorbin. Wspomniała jeszcze o jakimś trzecim
            badaniu, ale zaraz dodała, ze jestem jeszcze za młoda na takie choroby. I
            niestety nie chciała mi powiedzieć co, jakie badanie i jaką chorobę miała na
            myśli. Przyjęła mnie w ramach ubezpieczenia i poza kolejnością, więc nie
            nalegałam.
            Dziś po tygodniu plamka się wchłonęła, ale nadal wyraźnie widać czerwone,
            poszerzone naczynie krwionośne nieopodal plamki.
            • Gość: aneta wylew krwi na oku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.04, 14:43
              mi tez sie cos takiego ostatnio przydarzylo ale nie poszlam do okulisty. nie
              wiem czy dobrze zrobilam? poza tym nic mi sie nie dzieje, krwiak powoli sie
              wchlania. Od czego to moglo sie stac? Zrobilo mi sie to po nocy
    • Gość: are Re: WYLEW KRWI NA OKU IP: *.gl.digi.pl 26.06.04, 15:03
      Mi tez kiedys krew sie wylala w oku, bo chyba za duzo biegalem. Teraz
      oczyscilem organizm i jem zdrowo i sie nie powtarza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka