Dodaj do ulubionych

zabieg- artroskopia

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.04, 12:30
poszukuję osób które milay zrobiony ten zabieg,ale najlepiej gdyby byly to
osoby kotre wczesniej nie mialy urazow czy zlaman. tlyko gdby zrtroskopia
byla robiona po wykryciu wady wrodzonej czy wady geentycznej.prosze o
kontakt - chcilabym sie dowiedzic jaki jest skutek takiego zabiegu,czy pomaga
i jak sie czuja osoby po. pozdrawiam i prosze o kontakt na ewa_r84@wp.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka