marekd65
25.09.04, 12:19
Boli mnie w okolicy kłykcia przyśrodkowego kości udowej a podczas ruchu
kolanem wrazenie jest takie jakby staw łączący ten kłykieć z kością
piszczelową "poluzował", przeskakuje coś i chrupie .Mam 40 lat.Czy ustapi
samoistnie?