25.09.04, 12:19
Boli mnie w okolicy kłykcia przyśrodkowego kości udowej a podczas ruchu
kolanem wrazenie jest takie jakby staw łączący ten kłykieć z kością
piszczelową "poluzował", przeskakuje coś i chrupie .Mam 40 lat.Czy ustapi
samoistnie?
Obserwuj wątek
    • very_martini Re: kolano 25.09.04, 12:41
      Raczej nie przejdzie samo, bo to wynika z mechanicznego uszkodzenia - skończyła
      Ci się substancja ułatwiająca tarcie i dlatego chrupie. Bierze się na to coś o
      bardzo długiej nazwie;), co pomaga uzupełnić ten brak

      16%VOL
      22%VAT

      Takie tam... Forum homeopatia
    • asis09 Re: kolano 25.07.13, 15:10
      i zbadać boreliozę
      • ola07 Re: kolano 30.07.13, 15:44
        Pragnę zauważyć,ze to wątek z przed 9 lat :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka