Gość: samantaa IP: 212.244.54.* 20.10.04, 08:06 jak szybko dostac gorączki??? od tego zależy moja przyszłosc, musze sie rozchorowac na jutro lu b piątek, prosze jak zasymulowac temperature.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marynarz Re: gorączka IP: *.wirba.net / 80.51.246.* 20.10.04, 22:13 Zjedz worek surowych ziemniaków. Najlepiej w mundurkach. Gorączka murowana. Odpowiedz Link Zgłoś