IP: 212.244.54.* 20.10.04, 08:06
jak szybko dostac gorączki??? od tego zależy moja przyszłosc, musze sie
rozchorowac na jutro lu b piątek, prosze jak zasymulowac temperature....
Obserwuj wątek
    • Gość: Marynarz Re: gorączka IP: *.wirba.net / 80.51.246.* 20.10.04, 22:13
      Zjedz worek surowych ziemniaków. Najlepiej w mundurkach. Gorączka murowana.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka