IP: *.com 18.03.05, 21:35
wlasnie odkrylam, ze przy 6-tce, z prawej strony obnizylo mi sie dziaslo, o
jakies 1-2 mm, odslaniajac poczatek szyjki zeba. Czy na to mozna cos poradzic?
Obserwuj wątek
    • deltalima Re: dziasla 18.03.05, 21:52
      nie można tego cofnąć, można jedynie zatrzymać. prawdopodobnie to początki
      parodontozy.
      • Gość: rysia Re: dziasla IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 20.03.05, 05:07
        tak nagle sie to zrobilo? Dalabym glowe, ze jeszcze tydzien czy dwa temu tego
        nie bylo!
        Jak to zatrzymac?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka