Gość: rysia IP: *.com 18.03.05, 21:35 wlasnie odkrylam, ze przy 6-tce, z prawej strony obnizylo mi sie dziaslo, o jakies 1-2 mm, odslaniajac poczatek szyjki zeba. Czy na to mozna cos poradzic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
deltalima Re: dziasla 18.03.05, 21:52 nie można tego cofnąć, można jedynie zatrzymać. prawdopodobnie to początki parodontozy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rysia Re: dziasla IP: 5.3.* / *.proxy.aol.com 20.03.05, 05:07 tak nagle sie to zrobilo? Dalabym glowe, ze jeszcze tydzien czy dwa temu tego nie bylo! Jak to zatrzymac? Odpowiedz Link Zgłoś