Dodaj do ulubionych

CO TO JEST - dot. PIERŚ ???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.05, 16:24
Skóa piesi wygląda dokładnie jak pergamin. Pomijam że są ciut zwiotczałe, ale
tak skóra nie powinna wyglądać ! A różne kremy wklepuję ... parę razy same
piersi też mnie dziwnie zabolały, brodawki są bez zmian ...

Co to jest ?
Czy to tylko defekt kosmetyczny ?
Obserwuj wątek
        • Gość: Doki Re: CO TO JEST - dot. PIERŚ ??? IP: *.198-201-80.adsl.skynet.be 30.04.05, 22:31
          O tym ginekologu to ja nawet nie wspominam, zakladam, ze wspolczesna kobieta
          sama potrafi zadbac o to, zeby rak sutka nie zabil jej glupio i niepotrzebnie.

35 lat... piekny wiek.

> tylko efekt wizualny piersi jest nie za bardzo.

Wiesz, nawet nie patrzac na Twoj biust moge spokojnie zalozyc, ze przesadzasz.
          Owszem, nie wygladasz jak dwudziestka- bo nie jestes dwudziestka. So what???
            • Gość: Doki Re: CO TO JEST - dot. PIERŚ ??? IP: *.198-201-80.adsl.skynet.be 01.05.05, 10:31
              Gość portalu: abi napisał(a):

> nie jestem 20-tką a chciałabym

Przeciez juz bylas! Sorry- to se ne vrati.

Wiesz, nie jestes jedyna, wspolczesnie mamy przeciez caly kult trwania w
              mlodosci wrecz za wszelka cene. Dla mnie to szalenstwo, ale co ja moge.

Jestem tylko troszke starszy od Ciebie (38), ale wcale sie tym nie martwie.
              Bylem mlody, juz nie jestem, taka jest naturalna kolej rzeczy. Moje
              uswiadomienie sobie tego faktu- mam nadzieje- pozwoli mi uniknac osmieszajacych
              prob przekonania obecnych osiemnastek, ze jeszcze jestem wart ich
              zainteresowania, a co za tym idzie- zlagodzi moj midlife crisis (zwany tez
              penopauza :-)).
                • Gość: Doki Re: CO TO JEST - dot. PIERŚ ??? IP: *.198-201-80.adsl.skynet.be 01.05.05, 10:57
                  Gość portalu: gość napisał(a):

> z męższyznami jest inaczej - mówi się nawet, że męższczyzna tak jak wino im
                  > starszy tym lepszy

<LOL>. Zalezy do czego. Byc moze mezczyzne, tak jak wino, trzeba w tym celu
                  trzymac w piwnicy. Ale wlasnie wyglosiles zludzenie potrzymywane przez
                  podstarzalych adonisow.

Mezczyzna jest u szczytu witalnosci miedzy 25 a 30 rokiem zycia. Potem zaczyna
                  sie droga w dol, ale bystre osobniki potrafia skompensowac spadek sil witalnych
                  innymi czynnikami istotnymi dla ewentualnych partnerek: doswiadczeniem zyciowym,
                  pieniedzmi, wyksztalceniem. Starzenie mozna tez troche spowolnic, ale nie
                  powstrzymac ani odwrocic.

Bystre kobiety tez potrafia kompensowac. Osobiscie, bardzo cenie kobiety, ktore
                  nie staraja sie udawac dwudziestek, choc wiadomo, ze nimi nie sa. Nie trzeba byc
                  Miss World by byc atrakcyjna w kazdym wieku.
                  • Gość: gość Re: CO TO JEST - dot. PIERŚ ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.05, 11:29
                    <LOL>. Zalezy do czego. Byc moze mezczyzne, tak jak wino, trzeba w tym
                    > celu
                    > trzymac w piwnicy. Ale wlasnie wyglosiles zludzenie potrzymywane przez
                    > podstarzalych adonisow.
                    >
                    > Mezczyzna jest u szczytu witalnosci miedzy 25 a 30 rokiem zycia. Potem zaczyna
                    > sie droga w dol, ale bystre osobniki potrafia skompensowac spadek sil
                    witalnych
                    > innymi czynnikami istotnymi dla ewentualnych partnerek: doswiadczeniem
                    zyciowym
                    > ,
                    > pieniedzmi, wyksztalceniem. Starzenie mozna tez troche spowolnic, ale nie
                    > powstrzymac ani odwrocic.
                    >
                    > Bystre kobiety tez potrafia kompensowac. Osobiscie, bardzo cenie kobiety,
                    ktore
                    > nie staraja sie udawac dwudziestek, choc wiadomo, ze nimi nie sa. Nie trzeba
                    by
                    > c
                    > Miss World by byc atrakcyjna w kazdym wieku.

To może inaczej, bardziej prosto, też jestem kobietą - U męszczyzny nie widać
                    tak szybko oznak starzenia się (nie chodzi mi o "siły witalne") mam na uwadze
                    wygląd zewnętrzny. Dam Ci przykład: wiesz wczoraj usłyszałam, (mam 40 lat), że
                    nie mam już tak jędrnych pośladków. I to jest prawda - wiek robi swoje.
                    Zauważyłam już u siebie wiele nadchodzących oznak starzenia się. Obserwuję
                    mojego mężą rówieśnika i tak szczerze to nie widzę nic - oprócz paru
                    zmarszczek (ja też mam) co by wpływało na niekorzyść jego wyglądu. Nawet jego
                    włosy szpakowate doadają mu uroku, a mnie nie, siedzę teraz z farbą na
                    głowie .... krótko - prosto, ale zrozumiale ...i na temat ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka