irenia 14.09.05, 13:22 Czy antybiogram wykonuje się tylko w czasie choroby? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
do.ki Re: Antybiogram 14.09.05, 20:43 Trudno byloby inaczej. Antybiogram wykonuje sie z posiewu. Zatem trzeba najpierw wyhodowac bakterie, a jesli juz po chorobie, to posiemw raczej wyjdzie ujemny. Odpowiedz Link Zgłoś