Dodaj do ulubionych

Antybiogram

14.09.05, 13:22
Czy antybiogram wykonuje się tylko w czasie choroby?
Obserwuj wątek
    • do.ki Re: Antybiogram 14.09.05, 20:43
      Trudno byloby inaczej. Antybiogram wykonuje sie z posiewu. Zatem trzeba najpierw
      wyhodowac bakterie, a jesli juz po chorobie, to posiemw raczej wyjdzie ujemny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka