Dodaj do ulubionych

gulka pod uchem

06.12.05, 16:48
zaraz pod uchem, po lini prostej znalazłem trochę bolącą przy dotyku kulkę,
jakby kość - co to?
Obserwuj wątek
    • 5_monika Re: gulka pod uchem 07.12.05, 10:21
      powiększony węzeł chłonny
      • nupik Re: gulka pod uchem 07.12.05, 20:17
        potwierdzam, powiekszony wezel chlonny. Radze isc do lekarza, niech zbada, moze
        wysle na usg. o wezly trzba dbac, pozdrawiam,namawiam do jak najszybszej wizyty
        u lekarza
        aga
        • justyna0001 Re: gulka pod uchem 07.12.05, 21:52
          A czy z tymi węzłami może cos powaznegoi wyjsc? Miałam cos takiego ze 2 lata
          temu ale znikneło po kilku tygodniach więc sie tym nie przejmowałam. I jakies
          pół roku temu pojawiło sie u mnie tez za uchem ale równiez znikneło po paru
          tygodnaich
          • rojew84 Re: gulka pod uchem 07.12.05, 23:17
            miałam tak samo.Powiedzieli ze to przeziebienie ,czy cos
      • onioni Re: gulka pod uchem 08.12.05, 00:12
        ja miałem/ mam coś podobnego

        ale od uderzenia w tył głowy przez .... pływat w jachcie (ster)
        :)))))))
        jak byłem w wodzie, coś mnie koleś nie przyuważył :)

        Zrobiła mi się mała jakby narość, myśle że to chrzastka jakas narosła

        no chyba , że węzły chłonne moga trwac 15 lat ? ;)

        pozdro
        skocz.pl/szok/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka