lalunia24 07.01.06, 16:23 Nie wiem czy to ma jakiś związek z aparatem ortodontycznym, który ściągnęłam ponad pół roku temu. Jak wybielić ząbki? Wolałabym cos z domowych sposobów(apteka, drogeria), bo u stomatologa wybielanie to pewnie drogi zabieg. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
urbanchaos Re: mam żółte zęby:( 07.01.06, 18:26 z domowych to tylko 5 razy dziennie mycie z zegarkiem w ręku 3 min,miękką szotką,dobrą pastą,ale to po tyg czy dwóch efekt lepiej uzbierać na dentystę Odpowiedz Link Zgłoś
ogrom Re: mam żółte zęby:( 07.01.06, 20:38 Lalunia najlepszy sposopb to ograniczenie cukrów!!! zęby stają się bielsze a i zdrowsze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
barka01 Re: mam żółte zęby:( 07.01.06, 22:54 Woda z sodą i szczotkowanie zębów. Tylko nie za często żeby nie uszkodzić szkliwa. Odpowiedz Link Zgłoś
natalia.brzeska Re: mam żółte zęby:( 11.01.06, 21:19 Po zdjęciu aparatu nawet wymagane jest profesjonalne czyszczenie u dentysty. Koszt ok 80-100 zł. Potem możesz sobie kupić paski Blend-a-med Whitestrips (koszt ok 60 zł). Jeśli nie palisz, nie pijesz za dużo czarnej kawy i herbaty efekt po tym powinien być powalający! Odpowiedz Link Zgłoś
izariz Re: mam żółte zęby:( 14.01.06, 15:21 Wybielanie pod opieką dentysty wcale nie jest drogie. Jego koszt jest porównywalny z markowymi preparatami dostępnymi w aptece. Koszt profesjonalnego żelu do wybielania to 65 zł za 4 strzykawki(internetowy sklep stomatologiczny lub allegro. Dentysta wykonuje u protetyka szyny - nakładki po wykonaniu odcisków łuków zębowych (koszt od 100 do 150 zł). Taki sam żel mozna oczywiście zakupić w gabinecie, ale to koszt ok. 30 zł. za strzykawkę. Wiem bo sama wypróbowałam i jestem zadowolona. Mogę udzielić jeszcze kilku rad lub odpowiedzieć na dalsze pytania w tym temacie. Efekt wybielania jest naprawdę widoczny i utrzymuje się na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś