Dodaj do ulubionych

mam żółte zęby:(

07.01.06, 16:23
Nie wiem czy to ma jakiś związek z aparatem ortodontycznym, który ściągnęłam
ponad pół roku temu. Jak wybielić ząbki? Wolałabym cos z domowych
sposobów(apteka, drogeria), bo u stomatologa wybielanie to pewnie drogi zabieg.
Obserwuj wątek
    • urbanchaos Re: mam żółte zęby:( 07.01.06, 18:26
      z domowych to tylko 5 razy dziennie mycie z zegarkiem w ręku 3 min,miękką
      szotką,dobrą pastą,ale to po tyg czy dwóch efekt
      lepiej uzbierać na dentystę
      • ogrom Re: mam żółte zęby:( 07.01.06, 20:38
        Lalunia najlepszy sposopb to ograniczenie cukrów!!! zęby stają się bielsze a i
        zdrowsze!!!
        • barka01 Re: mam żółte zęby:( 07.01.06, 22:54
          Woda z sodą i szczotkowanie zębów. Tylko nie za często żeby nie uszkodzić szkliwa.
          • natalia.brzeska Re: mam żółte zęby:( 11.01.06, 21:19

            Po zdjęciu aparatu nawet wymagane jest profesjonalne czyszczenie u dentysty.
            Koszt ok 80-100 zł. Potem możesz sobie kupić paski Blend-a-med Whitestrips
            (koszt ok 60 zł). Jeśli nie palisz, nie pijesz za dużo czarnej kawy i herbaty
            efekt po tym powinien być powalający!
    • izariz Re: mam żółte zęby:( 14.01.06, 15:21
      Wybielanie pod opieką dentysty wcale nie jest drogie. Jego koszt jest
      porównywalny z markowymi preparatami dostępnymi w aptece. Koszt profesjonalnego
      żelu do wybielania to 65 zł za 4 strzykawki(internetowy sklep stomatologiczny
      lub allegro. Dentysta wykonuje u protetyka szyny - nakładki po wykonaniu
      odcisków łuków zębowych (koszt od 100 do 150 zł). Taki sam żel mozna oczywiście
      zakupić w gabinecie, ale to koszt ok. 30 zł. za strzykawkę. Wiem bo sama
      wypróbowałam i jestem zadowolona. Mogę udzielić jeszcze kilku rad lub
      odpowiedzieć na dalsze pytania w tym temacie. Efekt wybielania jest naprawdę
      widoczny i utrzymuje się na zawsze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka