Dodaj do ulubionych

Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, ponieważ

26.09.05, 20:59
forumowicze, którzy tu przychodzą, nie są idiotami i zdają sobie sprawę, że
medycyna niekonwencjonalna jest sprawą kontrowersyjną. Jest to jednak ich
wybór, którego dokonują z wiadomych sobie powodów. Nie musisz nikogo
sprowadzać na jedynie słuszną drogę medycyny akademickiej, ponieważ wielu z
nas z niej zboczyło rozczarowawszy się albo jej nieskutecznością, albo
podejściem do pacjenta. Zauważ, że na tym forum nie promuje się chorych
ideologii, nie zachęca do smarowania żółtkami jaj chorych na białaczkę i nie
nawołuje do negacji medycyny w białym fartuchu. Twoje głupio złośliwe, a w
Twoim mniemaniu zapewne elokwentne, komentarze są tu zdecydowanie niepotrzebe
- spożytkuj może swoją energię na jakims naprawdę nawiedzonym forum, na którym
agitują naciągacze i różnego rodzaju osobniki spod ciemnej gwiazdy. Takich w
internecie nie brakuje.

16%VOL
22%VAT

--
takie tam... forum homeopatia
Obserwuj wątek
      • bilala Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 15.03.06, 15:44
        Jedyne posty, w których zauważyłam, że autor myśli, zamiast stosować różne
        czary-mary - no i masz! Będą konsekwentnie kasowane, bo są sprzeczne z czyimiś
        poglądami. Ten zatem, kto nie uznaje tzw. niekonwencjonalnej medycyny, nie
        zasługuje na to, żeby o niej się wypowiadać, po prostu z założenia nie ma racji
        i nie będziemy z takim dyskutować. Żałosne...
        • flextronics.com Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 15.03.06, 16:02
          bilala napisała:

> Jedyne posty, w których zauważyłam, że autor myśli, zamiast stosować różne
          > czary-mary - no i masz! Będą konsekwentnie kasowane, bo są sprzeczne z czyimiś
          > poglądami. Ten zatem, kto nie uznaje tzw. niekonwencjonalnej medycyny, nie
          > zasługuje na to, żeby o niej się wypowiadać, po prostu z założenia nie ma racji
          >
          > i nie będziemy z takim dyskutować. Żałosne..

Identyczna metode pozbywania sie inteligentnych i myslacych ludzi stosuje to
          towarzystwo ograniczone do kilku zaledwie osob o wielu nickach, na forum
          homeopatia...i innych dotyczacych zdrowia i diet....

Doprawdy az trudno uwierzyc aby normalny czlowiek mogl uwierzyc w skutecznosc i
          szczerosc proponowanych przez te osoby metod. Przeciez preparaty homeopatyczne
          to w zasadzie przekaz energi....Jaka wiec energie moga przekazywac tacy ludzie
          ...hmmm???:)

Prosze panstwa prosze MYSLEC ...:)

Pozdrawiam dzielnego Snajpera, ktorego osbiscie podziwiam za spokoj,
          konsekwencje, wytrwalosc i rzetelnoisc w zwalczaniu ewidentnych oszustw.

Flex_o
          • snajper55 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 15.03.06, 17:19
            flextronics.com napisał:

> Pozdrawiam dzielnego Snajpera, ktorego osbiscie podziwiam za spokoj,
            > konsekwencje, wytrwalosc i rzetelnoisc w zwalczaniu ewidentnych oszustw.

Dzięki, choć "walka" to duże słowo. Ja mogę jedynie próbować budzić rozum w
            tych, co to czytają te posty zachwalające różne czary-mary. Może się chwilę
            zastanowią i nie dadzą oszustom nabrać.

S.
              • flextronics.com Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 15.03.06, 19:39
                jagoda995 napisała:

> nie widze nic zlego w wypowiedziach ,kazdy moze miec swoje zdanie ,a jezeli
                > komus nie podoba sie wypowiedz to trudno ,po to jest forum Nie kazdy wierzy w
                > czary mary ..Snajper tez pisze pomocne posty za ktore dzieki

Hmm.....faktycznie kazdy moze miec swoje zdanie, czyli naciagacze i szarlatani tez:)

Mila Pani, wzrok i spostrzegawczosc zwykle poprawiaja znacznie sie poprawiaja
                jesli spotka sie spryciarza ktory potrafi bezwzglednie wykorzystac NASZE
                nieszczescie, pisze slowo nasze celowo z duzej litery, aby zwrocic pani uwage na
                ten szczegol ... ;)

.... generalnie tak juz jest, ze cudze nieszczescia mniej bola i ludzie dosc
                wyrozumiale traktuja naciagaczy i sprzedawcow marzen w medycynie bo sadza, ze
                jest to w sumie niegrozne oszustwo... ale jak pisze....jest to nieszkodliwe do
                czasu...az sami sie znajdziemy w analogicznej sytuacji.

Dlatego bardzo dobrze, ze na tym forum pisze taki czlowiek jak pan Snajper,
                ktoremu chce sie poswiecac prywatny czas na budzenie w ludzkich umyslach
                watpliwosci...

Osobiscie uwazam, ze jest to bardzo cenne dzialanie w dzisiejszej Polsce, ktora
                zalewa fala totalnej znieczulicy....

A tak juz na marginesie, prosze sie przez moment zastanowic, dlaczego tak
                naprawde osoba ktora zalozyla ten watek postanowila kasowac wypowiedzi Pana
                Snajpera ??

Jeszcze raz dzieki Panie Snajper, a Pania serdecznie pozdrawiam.

Flex_o

• f.r.a.n.c Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 15.03.06, 20:33
                  Zacznijmy od tego że jest to forum prywatne i zostało utworzone dla ludzi
                  zainteresowanych tematem medycyny naturalnej. Jeśli zatem nie utrafiliśmy w
                  czyjeś zainteresowania to nie zmuszamy do czynnego uczestnictwa i zabierania
                  głosu. Skoro Martini napisała że będzie kasowała posty snajpera to tylko
                  dlatego że dość ma przekomarzania się z przeciwnikami naturoterapii a ja się
                  pod tym podpisuje. Proszę więc swoje żale do uczestników i gratulacje dla
                  snajpera kierować na ogólne forum zdrowie bo tu takie rzeczy bedą kasowane.
                  • snajper55 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 15.03.06, 21:10
                    f.r.a.n.c napisał:

> Zacznijmy od tego że jest to forum prywatne i zostało utworzone dla ludzi
                    > zainteresowanych tematem medycyny naturalnej. Jeśli zatem nie utrafiliśmy w
                    > czyjeś zainteresowania to nie zmuszamy do czynnego uczestnictwa i zabierania
                    > głosu.

Alez mnie ten temat bardzo interesuje.

> Skoro Martini napisała że będzie kasowała posty snajpera to tylko
                    > dlatego że dość ma przekomarzania się z przeciwnikami naturoterapii a ja się
                    > pod tym podpisuje. Proszę więc swoje żale do uczestników i gratulacje dla
                    > snajpera kierować na ogólne forum zdrowie bo tu takie rzeczy bedą kasowane

Nieporozumienie ma swe źródło w tym, że niektórzy ludzie myślą, że to jest
                    forum, na którym można swobodnie rozmawiać o medycynie naturalnej. Ty teraz
                    twierdzisz, że to jest forum jedynie dla jej zwolenników. Jeśli tak ma być, to
                    warto by to zaznaczyć jakoś na forum, aby ludzie na przykład nie pytali się tu
                    niepotrzebnie - Co sądzicie o biorezonansie ? Po co się pytać, gdy dozwolone są
                    jedynie odpowiedzi pełne zachwytu, a wszelkie inne gosy będą usuwane ? Po co
                    się pytać, gdy z góry wiadomo jakie będą odpowiedzi ?

S.
                    • f.r.a.n.c Już na koniec dyskusji 16.03.06, 11:15
                      >Nieporozumienie ma swe źródło w tym, że niektórzy ludzie myślą, że to jest
                      >forum, na którym można swobodnie rozmawiać o medycynie naturalnej. Ty teraz
                      >twierdzisz, że to jest forum jedynie dla jej zwolenników. Jeśli tak ma być, to
                      >warto by to zaznaczyć jakoś na forum, aby ludzie na przykład nie pytali się tu
                      >niepotrzebnie - Co sądzicie o biorezonansie ? Po co się pytać, gdy dozwolone

>jedynie odpowiedzi pełne zachwytu, a wszelkie inne gosy będą usuwane ? Po co
                      >się pytać, gdy z góry wiadomo jakie będą odpowiedzi ?

Nie napisałem że jest to jedynie forum dla zwolenników tylko dla
                      zainteresowanych tematem medycyny naturalnej. W tym momencie mnie pomawiasz a
                      to sprowadza dyskusje na niewłaściwy tor!
                      Kolejnym pomówieniem jest zarzut iż jedynie odpowiedzi pełne zachwytu są
                      tolerowane a cała reszta odrzucana.
                      Krytyka z obiektywnym podejściem do tematu lub ostrzeżenie przed oszustwami są
                      jak najbardziej na miejscu i czas pokazał, takie wątki nie są usuwane.
                      Odwołuję się tu tylko dla przykładu do kilku dyskusji z ostatniego
                      czasu: „Uwaga na oberony!!!!!!!!!!!!!”, „Nie ufajcie oberonom i innym
                      wynalazkom!” lub poszczególnych odpowiedzi w wątku „Oberon – co sądzicie?”
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=34371704&a=35600601
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=34371704&a=38171902
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=34371704&a=38451767
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=34371704&a=38450248
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=34371704&a=38451682
                      Jak widzisz Twoje wątki również zostały zachowane jeśli dyskusja jest
                      prowadzona w sposób bezkonfliktowy. Nie rozumiem więc skąd zarzuty że
                      przyjacielsko poklepujemy zwolenników? Sam nie byłem na oberonie, nie wiem jak
                      działa i dlatego tych metod nie krytykuję ani nie popieram. Są jak widać
                      entuzjaści i przeciwnicy, mają oni prawo do wymiany poglądów jeśli dyskusja
                      objęta jest wzajemnym szacunkiem dla poglądów i doświadczeń. Spór uważam za
                      zakończony a wnioski z tego płynące zostawiam uczestnikom forum. Pozdrawiam,
                      f.r.a.n.c.
                  • flextronics.com Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 16.03.06, 00:41
                    f.r.a.n.c napisał:

> Zacznijmy od tego że jest to forum prywatne i zostało utworzone dla ludzi
                    > zainteresowanych tematem medycyny naturalnej. Jeśli zatem nie utrafiliśmy w
                    > czyjeś zainteresowania to nie zmuszamy do czynnego uczestnictwa i zabierania
                    > głosu. Skoro Martini napisała że będzie kasowała posty snajpera to tylko
                    > dlatego że dość ma przekomarzania się z przeciwnikami naturoterapii a ja się
                    > pod tym podpisuje. Proszę więc swoje żale do uczestników i gratulacje dla
                    > snajpera kierować na ogólne forum zdrowie bo tu takie rzeczy bedą kasowane.

Czegos tu nie rozumiem...tzn. ze jesli jest to forum prywatne to mozna
                    niewygodnych dyskutantow, ot tak kasowac?

A niby dlaczego?

Odpowiedziec uczciwie, merytorycznie i rzetelnie nie mozna?

A moze po prostu argumentow brak, bo wiedza ...hmm.... taka sobie?
                    Przeciez medycyna komplementarna czy alternatywna ma i swoje mocniejsze strony
                    i jesli ma sie o niej jakies pojecie, to i z Panem Snajperem moznaby
                    podyskutowac normalnie i w sposob cywilizowany.

Na portalu gazety jest kilka forow eksperckich np.Dobra Dieta i tam czlowiek o
                    duzej wiedzy ktory jest ekspertem, potrafi nawet na wyjatkowo niewygodne pytania
                    odpowiedziec zyczliwie i kulturalnie.

Niestety osoba ktora zalozyla ten watek wydaje sie kreowac na terrorystke
                    medycyny alternatywnej i homeopatii....a przeciez te medycyny to wlasnie wielka
                    sztuka, a nie tylko robienie za wszelka cene kasy na ludziach przeciez chorych,
                    ktorzy poszukuja ratunku.

A gdzie wasza ety7ka i moralnosc drodzy panstwo?

No..... ale jesli ktos wam jeszcze po tych postach bedzie wierzyl, to doprawdy
                    bardzo mu wspolczuje...

Flex_o
                    • f.r.a.n.c Już na koniec 16.03.06, 10:43
                      >Czegos tu nie rozumiem...tzn. ze jesli jest to forum prywatne to mozna
                      >niewygodnych dyskutantow, ot tak kasowac?
                      >A niby dlaczego?
                      >Odpowiedziec uczciwie, merytorycznie i rzetelnie nie mozna?

Padły zarzuty że nie podejmujemy niewygodnych dyskutantów?
                      Teraz odpowiadam uczciwie, merytorycznie i rzetelnie, owszem nie podejmujemy
                      ale nie niewygodnych dyskutantów tylko dyskutantów zaciekle zwalczających
                      medycynę naturalną.
                      Powiem raz jeszcze że forum jest utworzone dla ludzi interesujących się
                      tematyką naturoterapii a nie dla ludzi walczących z naturoterapią!
                      Jak dyskutujemy na ogólnym forum zdrowie, jest źle a ludzie pokroju snajpera
                      zawzięcie nam to uniemożliwiają.
                      Jeśli dyskutujemy na naszym własnym forum z wyraźnie sprecyzowaną tematyką też
                      jest źle, bo ludzie pokroju snajpera w swojej ignorancji nie potrafią tego
                      uszanować.
                      Wkroczyliście na nasz teren ale my Was nigdy nie wypraszaliśmy! Prosimy tylko o
                      nie deptanie naszych poglądów, doświadczeń i zainteresowań. Skoro nie
                      potraficie tego uszanować, będziemy usuwać posty i blokować loginy. Może w ten
                      sposób zyskamy życzliwą atmosferę i spokój do rozważań.
                      Przecież nie zniewalamy waszych umysłów. Jeśli utrafienie w wasze
                      zainteresowania nam się nie powiodło to zawsze można odejść na inne fora
                      wspierające wiedzę akademicką. Spór uważam za zakończony i proponuje zająć się
                      tym co nas najbardziej interesuje czyli medycyną naturalną. Pozdrawiam,
                      f.r.a.n.c.
                      • flextronics.com Re: Już na koniec 16.03.06, 14:03

Szanowny Panie Franc

Pan pozwoli, ze ja tez na koniec cos dodam(byc moze pozwoli to Panu troszke
                        inaczej spojrzec na problem i wszyscy beda zadowoleni).

Osobiscie tez interesuje sie medycyna tzw. alternatywna (chociaz uwazam, ze nie
                        jest to najwlasciwsze slowo, bowiem slowo to sugeruje, ze jest to medycyna ktora
                        jest jak gdyby cos zasteprzego w miejsce oficjalnej medycyny
                        czyli....tzw.konwencjonalnej).

Dlatego tez sadze, ze nazwa medycyna komplementarna lub zintegrowana sa duzo
                        szczesliwszym okresleniami dla wszystkich tych dodatkowych praktyk medycznych
                        ktore byly, sa i beda przez ludzi stosowane.

Ale do rzeczy, dlaczego sie wypowiedzialem w obronie Pana Snajpera?
                        Otoz podczytuje sobie wasze forum z wielkim zainteresowaniem ale i z ogromnym
                        niepokojem.

Decyzja Panstwa o kasowaniu postow Pana Snajpera mnie zdumiala i przelala
                        krople goryczy, ktora wyrazilem w postaci moich postow.

Szanowny Panie Franc, z przykroscia musze napisac, iz nie uwazam, ze pan ktorego
                        chcecie kasowac jest jakims zacieklym wrogiem medycyny nauturalej, zreszta ja
                        takze nim nie jestem i o tym juz Panu powyzej wyraznie napisalem.

Pan Snajper jest przeciwnikiem zupelnie czegos innego (!!) i tutaj panu napisze,
                        ze ja generalnie calkowicie go pod tym wzgledem popieram.

Ba, osobiscie nawet uwazam, ze Pan Snajper to czlowiek o bardzo OBIEKTYWNYM
                        spojrzeniu na zagadnienia ktore tu sa omawiane i ja na Panstwa miejscu bylbym
                        szalenie zadowolony gdybym na moim forum mial kogos takieg jak ten nieprzecietny
                        dyskutant.

Panie Franc, prosze zauwazyc, ze pan Snajper ma niestety bardzo czesto racje
                        i to nie tego pana nalezy kasowac, ale zupelnie kogos o innego.

Mysle, ze jesli Panstwo troszke problem przemysla, to spora praca Panstwa na
                        polu popularyzowania UCZCIWEJ medycyny KOMPLEMENTARNEJ, da WSZYSTKIM
                        zainteresowanym (terapeutom medycyny komplementarnej i ich klientom) wiele dobrego.

Pozdrawiam Pana i bardzo prosze sprobowac rozwazyc to co napisalem.

Flex_o

• kamczatka3 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 16.03.06, 08:59
      Popieram w całej rozciągłości. Uczestniczenie w dyskusjach na forum nie powinno
      dotyczyć zasadnosci jego istnienia (skoro istnieje to znaczy, że są
      zainteresowani), ale konkretnych porad tematycznych. KOmentarze Snajpera są co
      najmniej nie na miejscu. Niech śledzi dysputy prowadzone na jakimś forum dot.
      medycyny konwencjonalnej. Ja mogę powiedzieć jedno: sięgnęłam do metod
      naturalnych po roku leczenia farmakologicznego. Antybiotyki doprowadziły do
      tego, że nie byłam w stanie podnieść się rano z łóżka. Dziś upływa 5 miesiąc
      kuracji ziołowej - zaczynam normalnie funkcjonować, a pierwsze efekty pojawiły
      się po ok. 2 miesiącach. Większości lekarzy (poznałam ich wielu) nie wierzę i
      nigdy nie uwierzę, bo wyrządzono mi więcej szkody niż pożytku (sic!). Tak więc,
      niech SNAJPER zachowa swoje życzliwe rady na użytek swój i swoich przyjaciół.
      Lecz się sam, mój drogi, i nie uszczęśliwiaj swoją mądrością wszystkich wokół,
      bo jest to niesmaczne.
      • bilala Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 16.03.06, 11:27
        No cóż, moi Państwo zwolennicy tzw. medycyny naturalnej, wybieracie jedyną
        drogę kiszenia się we własnym kociołku i niezwracania uwagi - ba, nawet
        niedopuszczania - na cokolwiek, co mogłoby zmienić Wasze poglądy. Gratuluję
        niezwykle dobrego samopoczucia, chyba nie zauważyliście jeszcze, że wiek XIX
        minął dość dawno, a obecnie mamy już XXI.
    • nerwus6 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 16.03.06, 11:59
      Forum wg mnie powinno służyć dyskusji.Można mieć różne poglądy na ten sam temat
      i okazywać to w sposób wyważony,tak aby nikogo nie urazić.Niestety snajpera
      nie mogę zaliczyć do ludzi taktownych i nie ma to nic wspólnego z Jego poglądami
      Owszem jest elokwentny,bystry i potrafi korzystać z zasobów internetowych,ale
      chyba jest obarczony fobią.Wystarczy pozytywnie wypowiadać się na temat preparatów ziołowych,lub metod rodem z medycyny naturalnej,zaproponować kontakt
      przez skrzynkę a już można liczyć się z Jego szyderczą odpowiedzią,albo też być przez Niego nazwanym "naciągaczem","handlarzem","akwizytorem".Często w prowadzonej dyskusji ujawnia swoje poglądy w sposób autorytatywny mimo,że są sprzeczne z rzeczywistością.Sporadycznie tylko odpowiada konkretnie na
      wątpliwości jakiegoś forumowicza.To z pewnością nie służy budzeniu rozumu (jak
      pisze o swoich intencjach),to powoduje ferment w dyskusji,odciąganie od głównego
      wątku i podniesienie jej temperatury.Skoro można wycinać autorów wypowiedzi na
      podstawie dosyć luźnej interpretacji dot spamu to dlaczego nie wycinać także
      tych,którzy obrazają innych uczestników forum.

• are.1 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 16.03.06, 13:50
      Snajper to osoba na poziomie Feline z forum Zdrowie. Obie przeszly przykre
      leczenie medycyna konwencjonalna i za nic nie pogodza sie z tym, ze byc moze
      sprawe dalo sie rozwiazac mniej bolesnie akupunktura itp. Wiecej nawet, obie
      te osoby podaja w watpliwosc dzialanie akupuktury itp. Snajper to osoba
      niereformowalna przez Internet; bez pomocy specjalisty. Proponuje zabanowac na
      stale, bo jego sie nie da podleczyc argumentami. Za duzo juz przeszedl.
      Poza tym zwracam uwage ze obie te osoby dostaja atakow agresji kiedy przycisnie
      sie je do muru, wiec na bank nie ma sensu wdawac sie z nimi w dyskusje.

Poza tym proponuje wprowdzic absolutna cenzure na Allveo: zeby kazdy post
      zawierajacy to slowo byl od razu kasowany. Dosc juz mieszania, kombinowania i
      kretactw ze stony "pewnych osob". Niech forumowicze odzyskaja wreszcie mozliwosc
      swobodnej dyskusji na forum, zamist przepychac sie z handlarzami.
      • nerwus6 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 16.03.06, 19:51
        are.1 napisał:
        > Poza tym proponuje wprowdzic absolutna cenzure na Allveo: zeby kazdy post
        > zawierajacy to slowo byl od razu kasowany.
        A w następnej kolejności: koloidalne srebro,soczek Noni,rumianek,czosnek,
        polopiryna,flucinar,oxycord,krem nivea,etc.
        Wg ciebie piszący o naturalnych preparatach to wyłącznie handlarze a pozostali
        to przez tych pierwszych pokrzywdzeni? Twoja logika do mnie nie trafia.tym
        bardziej,że znajdujemy się na forum "Medycyna naturalna" i dlatego też,że jestem
        zwolennikiem właśnie takiej medycyny i co za tym idzie także Alveo.
        Cenzura,cenzura? To takie coś z czego korzystali głównie komuniści,zgadza się?
        Możesz pisać co tylko chcesz,byle po mojej myśli i zgodnie z wytycznymi?
        A może are.1 Ciebie ocenzurować i wszystko gdzie pojawi się Twój nick wycinać,
        bo ktoś może się z Twoimi opiniami nie zgodzić?
        • are.1 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 16.03.06, 21:45
          Kazdy kto jest na forum dluzej przyzna, ze akurat ten jeden preparat narobil
          tu najwiecej zamieszania. Handlarze byli juz kilkadziesiat razy wypraszani z
          portalu; nadaremnie. Zmienili wiec metody i wg mnie mozna zaprowadzic porzadek
          tylko w ten jeden sposob. Podejrzewanie KAZDEGO kto pisze COKOLWIEK o tym
          preparacie o bycie handlarzem jest jak najbardziej zasadne, bo mamy do czynienia
          z tzw marketingiem wirusowym. Ale to moje zdanie.

Are OUT.
          • nerwus6 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 17.03.06, 20:11
            are.1 napisał:
            > Kazdy kto jest na forum dluzej przyzna, ze akurat ten jeden preparat narobil
            > tu najwiecej zamieszania.

Preparat,czy też kilku tych samych teoretyków,fantastów - zatwardziałych
            przeciwników,nawet nie ziół,ale DOMNIEMANYCH handlarzy?
            Właściwie to zastanawiające dlaczego akurat ten preparat budzi tyle emocji?

> Podejrzewanie KAZDEGO kto pisze COKOLWIEK o tym preparacie o bycie handlarzem
            > jest jak najbardziej zasadne, bo mamy do czynienia z tzw marketingiem wirusowym. Ale to moje zdanie.

Masz rację to tylko Twoje subiektywne zdanie i to nie oznacza,że każdy się
            z nim zgadza.Przypuszczam,że nie jesteś ekspertem -naturopatą,który zna od
            podszewki działanie wszystkich sugerowanych na forum preparatów.Skupianie uwagi
            na tym czy ktoś jest,czy też nie jest zaangażowany w marketing bezposredni)skąd
            ten wirusowy?)powoduje właśnie zamieszanie i ferment.
            Taki przykład: po biurowcu w którym pracuję,raz w miesiącu krąży miły facet
            sprzedający po cenach bardzo konkurencyjnych nowości bibliofilskie.Kto chce
            kupuje.Pozostali,którzy nie kupują z zasady, nie mają nic przeciwko tej
            działalności bo wszyscy wiedzą że facet uczciwie tyra na utrzymanie rodziny.
            Każdy ma swoją skalę wartości i inteligencję pozwalającą na samodzielne
            podejmowanie decyzji.
            Podobnie rzecz ma się do Snajpera.Jest często irytujący,często najzwyczajniej
            kłamie albo fantazjuje i dopóki robi to w ramach ogólnie przyjetych za kulturalne to niech sobie pisze.Kto chce czyta a kto nie to...
            Jednak chamstwo,brak taktu powinny być konsekwentnie eliminowane.
            Podobnie jak posty nie wnoszące niczego konstruktywnego i poza tematem wątku
              • minimum1 Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon 08.08.06, 22:27
                Zapytajcie sie snajpera jak zarabia na chleb i wszystko bedzie jasne.On
                Was,zajmujacych czy interesujacych sie medycyna naturalna po prostu nie moze
                lubic.Pozornie tylko blyskotliwy,najczesciej zlosliwy.Feruje wyroki bez
                sprawdzenia i dostatecznej wiedzy na temat.A ze naciagaczy nie brakuje po obu
                stronach barykady to przeciez nic nowego ani odkrywczego.
                • nnike Tak nie wolno! 08.08.06, 22:46
                  Coś mi się wydaje, że wydawanie sądów o osobie, nie jest zgodne z Netykietą.
                  Każdy ma prawo do napisania komentarza, także złośliwego i dopóki nie narusza
                  norm, nie wolno go kasować. Według mnie jest to nadużycie władzy.
                  • minimum1 Re: Tak nie wolno! 08.08.06, 23:11
                    To najlepiej niech sam zrezygnuje,bo przeciez nie wchodzi tu z sympatii dla
                    medycyny naturalnej.Niech da ludziom podyskutowac w spokoju bez swoich kasliwych
                    uwag.Nadmiar zlosliwosci wplywa negatywnie na uczestnikow forum.To sie chyba
                    nazywa negatywna energia.Osoba wypowiadajaca sie na forum jest zawsze narazona
                    na czyjs osad.Bo jej poglady nie wszystkim musza sie podobac.
                    • karol.walc Re: Tak nie wolno! 09.08.06, 10:04
                      minimum1 napisała:

> To najlepiej niech sam zrezygnuje,bo przeciez nie wchodzi tu z sympatii dla
                      > medycyny naturalnej.Niech da ludziom podyskutowac w spokoju bez swoich kasliwy
                      > ch uwag.Nadmiar zlosliwosci wplywa negatywnie na uczestnikow forum.To sie chy
                      > ba nazywa negatywna energia.

Nie tylko na forumowiczów. Nadmiar złośliwej krytyki wpływa źle także na
                      państwo. Bo krytyka powinna być konstruktywna. A taki na przykład Szpotański
                      ("człowiekiem o mentalności alfonsa" według towarzysza Wiesława) uprawiał
                      krytykę niekonstruktywną i emitował złą energię, dlatego waaadza zamknęła go w
                      więzieniu.
                  • karol.walc Re: Tak nie wolno! 09.08.06, 10:00
                    nnike napisała:

> Każdy ma prawo do napisania komentarza, także złośliwego i dopóki nie narusza
                    > norm, nie wolno go kasować. Według mnie jest to nadużycie władzy.

Nie każdy i nie każdego. Komentarze niesłuszne są usuwane. A które są
                    niesłuszne decyduje waaadza. ;)

very_martini napisała:

> Mogę już skasować wątek, czy jeszcze chcecie sobie popisać?

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=46279016&a=46284620

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka