Dodaj do ulubionych

zdenerwowalam sie troche...

20.02.06, 12:52
jutro ide na konsultacje do chirurgii onkologicznej w sprawie mojego znamienia
barwnikowego.martwie sie tym troche wiec szukam informacju na temat
czerniakow(min. innymi na temat czerniaka mlodzienczego).problem w tym ze
chcialabym zobaczyc WKONCU jakies zdjecia pieprzykow, znamion i innych a
nigdzie nie ma(no albo ja nie umiem szukac:(wiec ludziska kochane-jesli wiece
gdzie moge to zobaczyc to dajcie jakis namiar tylko nie wypisujcie epitetow
pod moim nickiem bo stresow mam dosyc i bez tego:( z gory dziekuje:)
Obserwuj wątek
    • ula_a Re: zdenerwowalam sie troche... 20.02.06, 13:14
      Też kiedyś usuwałam znamię barwnikowe i czytałam co się dało na ten temat,
      niepotrzebnie się denerwowałam, tobie też nie radzę, czerniak młodzieńczy to
      znamię barwnikowe, łagodne. Możesz sobie obejrzeć np. tu:

solmed.com.pl/znamiona.html
      Ale i tak nie "dopasowuj" sobie czegokolwiek zanim lekarz tego nie zbada, moja
      zmiana wydawała mi się baaardzo podejrzana, tymczasem nie było to nic złego.
      • ula_a Re: zdenerwowalam sie troche... 20.02.06, 14:33
        Tu pisałam rok temu:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=21430097&a=21438990
        Nie denerwuj się, idz na spacer zamiast porównywać co kto ma lub miał, czasem
        najpaskudniejsze "na oko" znamiona okazują się jedynie kosmetycznym defektem.

• mol3331 Re: zdenerwowalam sie troche... 20.02.06, 15:33
      asiczek21 napisała:

> jutro ide na konsultacje do chirurgii onkologicznej w sprawie mojego znamienia
      > barwnikowego.martwie sie tym troche wiec szukam informacju na temat
      > czerniakow(min. innymi na temat czerniaka mlodzienczego).problem w tym ze
      > chcialabym zobaczyc WKONCU jakies zdjecia pieprzykow, znamion i innych a
      > nigdzie nie ma(no albo ja nie umiem szukac:(wiec ludziska kochane-jesli wiece
      > gdzie moge to zobaczyc to dajcie jakis namiar tylko nie wypisujcie epitetow
      > pod moim nickiem bo stresow mam dosyc i bez tego:( z gory dziekuje:)

Wedlug mnie poczekaj, nie napędzaj swojej wyobraźni. Kiedyś też miałam takie
      zapędy. Robiłam z igły widły wpędzając się w stres. Było to strasznie głupie.
      Lepiej być dobrej myśli niż się zadręczać. Bądź pewna, że nie chcesz zobaczyć
      tych fotografii ze zmianami nowotworowymi - nie zasnęłabyś tej nocy spokojnie.
      Można się od tego tylko bardziej rozchorować. Powodzenia i zdrowia Ci życzę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka