bezstress 23.05.06, 15:44 Piszę w imieniu mamy, która dowiedziała się ,że ma taką chorobę,ale nie wie gdzie znależć jakieś info. Dodam ,że jest to choroba oka u starszych ludzi. Może Wy wiecie coś więcej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kwietniowe_cappuccino Re: Choroba AMD- co to jest??? 23.05.06, 15:47 wyszukiwarka na urlopie? www.mediweb.pl/diseases/wyswietl.php?id=1327 Odpowiedz Link Zgłoś
re-flex Re: Choroba AMD- co to jest??? 23.05.06, 17:13 jeszcze tutaj www.epacjent.pl/artykul.php?idartykul=646&poddzial=Rady%20i%20porady ps. złośliwość to na tym forum niestety normalne:) Za dużo czasu przed ekranem, za mało tlenu. M Odpowiedz Link Zgłoś
alagra48 Re: Choroba AMD- co to jest??? 27.05.06, 17:38 Witam.Cieszę się że weszłam na to forum bo widzę że znalazłam bratnią duszę. Otóż jestem od pięciu lat chora na AMD i już zdążyłam się do tego przyzwyczaić. W 2001r miałam przeprowadzoną operację laserową w Szczecinie i od tego czasu właściwie choroba jakby spowolniła tempo . Szanuję bardzo drugie oko. Gdzie mama mieszka może coś mogłabym pomóc w kontakcie z moją lekarka. Jedno jest pewne operację trzeba zrobić jak najszybciej a potem chodzić na angiografię i zaręczam da się z tym żyć.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś