Dodaj do ulubionych

Choroba AMD- co to jest???

23.05.06, 15:44
Piszę w imieniu mamy, która dowiedziała się ,że ma taką chorobę,ale nie wie
gdzie znależć jakieś info. Dodam ,że jest to choroba oka u starszych ludzi.
Może Wy wiecie coś więcej?
Obserwuj wątek
    • kwietniowe_cappuccino Re: Choroba AMD- co to jest??? 23.05.06, 15:47
      wyszukiwarka na urlopie?
      www.mediweb.pl/diseases/wyswietl.php?id=1327
      • re-flex Re: Choroba AMD- co to jest??? 23.05.06, 17:13
        jeszcze tutaj

        www.epacjent.pl/artykul.php?idartykul=646&poddzial=Rady%20i%20porady

        ps. złośliwość to na tym forum niestety normalne:) Za dużo czasu przed ekranem,
        za mało tlenu.
        M
    • alagra48 Re: Choroba AMD- co to jest??? 27.05.06, 17:38
      Witam.Cieszę się że weszłam na to forum bo widzę że znalazłam bratnią duszę.
      Otóż jestem od pięciu lat chora na AMD i już zdążyłam się do tego przyzwyczaić.
      W 2001r miałam przeprowadzoną operację laserową w Szczecinie i od tego czasu
      właściwie choroba jakby spowolniła tempo . Szanuję bardzo drugie oko. Gdzie
      mama mieszka może coś mogłabym pomóc w kontakcie z moją lekarka. Jedno jest
      pewne operację trzeba zrobić jak najszybciej a potem chodzić na angiografię i
      zaręczam da się z tym żyć.Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka