Dodaj do ulubionych

problem, pomóżcie... :(

30.05.06, 23:13
Znowu się to dzieje... :( Co jakiś czas miewem baaardzo silny ból głowy (tak
silny, że powoduje u mnie płacz) połączony z wymiotami... cokolwiek nie zjem
wcześniej. Ostatnio zastanawiałam się czy nie zadzwonić po pogotowie...
Miewacie coś takiego?? Co to może być?? Boję się, że lekarz każe mi zrobić
gastroskopię :(
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: problem, pomóżcie... :( 31.05.06, 00:21
      d.aga87 napisała:

      > Znowu się to dzieje... :( Co jakiś czas miewem baaardzo silny ból głowy (tak
      > silny, że powoduje u mnie płacz) połączony z wymiotami... cokolwiek nie zjem
      > wcześniej. Ostatnio zastanawiałam się czy nie zadzwonić po pogotowie...
      > Miewacie coś takiego?? Co to może być??

      Migrea ?

      > Boję się, że lekarz każe mi zrobić gastroskopię :(

      Z powodu bólu głowy ???

      S.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka