Dodaj do ulubionych

Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie?

22.11.06, 20:16
Pytanie tak jak w temacie.
Mam 26 lat i jestem ponoc zdrowa. Chodze spać o 23, wstaje o 6:30. W pracy
pracuje przy komputerze 8h, ale nie przeszkadza mi to, dopiero pod koniec
dnia jestem padnięta. W domu najchetniej połozyłabym sie od razu do łózka.
Nie mam siły na nic, a jeszcze wieczorami ucze dodatkowo i sama chodze na
język. Ledwo tam wysiaduje. Jak sobie poradzic z tym zmeczeniem i apatią.
Denerwuje mnie to, że nie mam w sobie zwyczajnego wigoru, jestem przecież
młoda.
Obserwuj wątek
    • ewax100 Re: Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie? 22.11.06, 21:43
      Kup sobie Bodymax albo Vigor Plus z żenszeniem
    • green_land Re: Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie? 22.11.06, 21:51
      A kiedy byłaś na urlopie? Może nie umiesz na nim wypoczywac, może w weekendy
      wciąż myślisz o pracy i nie umiesz się zrelaksowac?
      A może zwykła zmęczenie jesienne...
      • pilulka Re: Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie? 23.11.06, 22:36
        Umiem wypoczywac i raz na dwa tygodnie moge wziąc dwa dni wolnego albo
        wczesniej wyjśc, wiec chyba to nie to. Poza tym ja tylko czekam na weekend, bo
        wiem że to dwa dni laby i naprawde nie mysle wtedy o pracy. Ale dzięki za rade.
        Kupie sobie bodymax i magnez, tak mi tez ktos doradził. Pzdr.
        • grzehuu Re: Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie? 23.11.06, 22:57
          koniecznie kup magnez z witaminą B6 :)
          • melisa-bb Re: Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie? 24.11.06, 14:09
            Zrób sobie badania , prześwietlenie płuc.
    • zajacowna do pilulka 24.11.06, 16:08
      zmeczenie to moze byc objaw niedoczynnosci tarczyc.. sprawdz tsh.
    • artur737 Re: Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie? 25.11.06, 17:01
      Moze robisz cos glupiego. Np zamiast drugiego sniadania lub lunchu jesz batonik albo ciastko. Jezeli tak ... to przestan.
    • czapskii Re: Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie? 25.11.06, 17:16
      Ale czego oczekujesz? Ze bedziesz pracowac 16 godzin rzeska itp? To jest problem
      ze zmeczeniem? To sa nadmierne oczekiwania.
      • ninan11 Re: Dlaczego ciągle odczuwam zmęczenie? 26.11.06, 12:32
        MOŻE ZA MAŁO PRZEBYWASZ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka