stawrzekomy 26.11.06, 15:38 Mam staw rzekomy obojczyka od 6m-cy, czy moge jechac na narty, rowerem po polnych drogach?Nie chce iść do poradni, bo trudno sie dostać ,długo trzeba czekac i mam dość ortopedów f2f.z góry dziekuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tigerness.74 Re: Pytanie do ortopedy 28.11.06, 19:42 Skoro nie odezwał się, to go nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
stawrzekomy Re: Pytanie do ortopedy 29.11.06, 20:07 Dzięki za podpowiedź, naprawde trudno byłoby mi sie zorientowac Odpowiedz Link Zgłoś