Dodaj do ulubionych

Pytanie do ortopedy

26.11.06, 15:38
Mam staw rzekomy obojczyka od 6m-cy, czy moge jechac na narty, rowerem po
polnych drogach?Nie chce iść do poradni, bo trudno sie dostać ,długo trzeba
czekac i mam dość ortopedów f2f.z góry dziekuję
Obserwuj wątek
    • stawrzekomy Re: Pytanie do ortopedy 28.11.06, 19:06
      Nie ma tu zadnego ortopedy?
      • tigerness.74 Re: Pytanie do ortopedy 28.11.06, 19:42
        Skoro nie odezwał się, to go nie ma...
        • stawrzekomy Re: Pytanie do ortopedy 29.11.06, 20:07
          Dzięki za podpowiedź, naprawde trudno byłoby mi sie zorientowac

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka