Dodaj do ulubionych

zlamalam noc? Help!

29.10.07, 10:15
Witajcie, kilka dni temu uderzylam sie o szkalne drzwi... nos troche
zesiwial, troche go rozcielam, leciala mi krew. Bylam taka zakrecona
ze dopiero wczoraj poszlam do przychodni, na nieszczescie w UK.
Powiedzieli mi ze nawet gdyby byl zlamany to nic nie zrobia bo 1)
moge oddychac, nie mam z tym trudnosci 2) wyglada ok. Hmm dzisiaj go
obejrzalam w innym lustrze i ... jest krzywy:( Mam pytanie. Czy w
tydzien po wypadku mozna jeszcze cos z tym zrobic? W srode minie
dokladnie tydzien jak to zrobilam i bede juz w Polsce. Robic teraz
cos, jakies pzreswietlenie czy juz za pozno. Najwyzej w przyszlosci
operacje nosa? Jest tutaj jakis chirurg? Mysle ze pojde w Polsce do
lekarza, tylko nie wiem czego moglabym teraz od niego oczekiwac.
Prosze o rade.
Obserwuj wątek
    • kasia1275 Re: zlamalam noc? Help! 29.10.07, 10:16
      W tytule mialo byc nos...
    • livy Re: zlamalam noc? Help! 30.10.07, 16:43
      hmm kosc zrasta sie dluzej niz tydzien, wiec nie powinno byc za pozno. A moze
      jest tylko opuchniety np. bardziej z jednej strony i dlatego wygląda na krzywy?
      Koniecznie zrob przeswietlenie, jak tylko będziesz miala możliwość. Nie rozumiem
      jak mogli Cie zostawic w takim stanie. Jeśli jest złamany i dlatego krzywy, to
      napewno lepiej operować jak najszybciej niz czekac az kosc sie calkiem zrośnie,
      a potem od nowa ją łamać i składać (takie jest moje zdanie, nie jestem
      chirurgiem). Pozdrawiam
      • agatad113 Re: zlamalam noc? Help! 30.10.07, 17:21
        zupełnie się zgadzam z livy . mama mi mówiła jak w szpitalu
        naprawiają złamany nos : wsadzają do nosa watę czy tam coś innego
        żeby nos był sztywny i karzą ci czekać aż się zrośnie , a jak bedzie
        krzywy to co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka