kasia1275
29.10.07, 10:15
Witajcie, kilka dni temu uderzylam sie o szkalne drzwi... nos troche
zesiwial, troche go rozcielam, leciala mi krew. Bylam taka zakrecona
ze dopiero wczoraj poszlam do przychodni, na nieszczescie w UK.
Powiedzieli mi ze nawet gdyby byl zlamany to nic nie zrobia bo 1)
moge oddychac, nie mam z tym trudnosci 2) wyglada ok. Hmm dzisiaj go
obejrzalam w innym lustrze i ... jest krzywy:( Mam pytanie. Czy w
tydzien po wypadku mozna jeszcze cos z tym zrobic? W srode minie
dokladnie tydzien jak to zrobilam i bede juz w Polsce. Robic teraz
cos, jakies pzreswietlenie czy juz za pozno. Najwyzej w przyszlosci
operacje nosa? Jest tutaj jakis chirurg? Mysle ze pojde w Polsce do
lekarza, tylko nie wiem czego moglabym teraz od niego oczekiwac.
Prosze o rade.