anka123123 12.02.09, 12:35 czy to normalne? idę niedługo do lekarza, ale chcę wiedzieć, czy ktoś miał taki problem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fantas1 Re: krwawienia w trakcie stosowania Danazolu 12.02.09, 19:54 Danazol biorę już 17 tydzień, krwawienie pojawiło się w 14 dniu przyjmowania -trwało 3 dni.Od tego czasu brak miesiączki i plamień. A jak długo Ty przyjmujesz to świństwo? Mnie został jeszcze miesiąc. Odpowiedz Link Zgłoś
anka123123 Re: krwawienia w trakcie stosowania Danazolu 12.02.09, 21:35 ja dopiero zaczynam:( wiec rozumiem, ze moze u mnie tez tak będzie, zaczelam brac Danazol w 14dc wiec moze to jedno krwawnienie i koniec masz jakies skutki uboczne? bo nie kazdy ma? Odpowiedz Link Zgłoś
fantas1 Re: krwawienia w trakcie stosowania Danazolu 18.02.09, 20:31 Ze skutków ubocznych mogę wymienić :podwyższone wyniki ALAT tj.53 norma do 31, AspAT 31 norma do 31.(raz w miesiącu badam próby wątrobowe),muszę zaznaczyć,że osłonowo na wątrobę przyjmuję 2 x dziennie Essentiale Forte.Czasami miewałam okropne poty(uderzenia gorąca) i obecnie wypada mi więcej włosów niż zwykle.Podczas tego leczenia 2 razy stosowałam Lacibios Femina a i tak dopadło mnie zapalenie pochwy.Ale czy to ma związek z Danazolem??? Odpowiedz Link Zgłoś
agatlaska do fabtas1 21.02.09, 22:32 hej.Ja stosowalam danazol i nie mialam zapalenia pochwy ale wypadają mi strasznie włosy , praktycznie łysieje . Wysiew mialam 1,5 miesiaca od stosowania tego leku i trwa do dzis czyli 3 miesiące. Tez tak masz ze starcilas polowe wlosow? Odpowiedz Link Zgłoś
fantas1 Re: do fabtas1 22.02.09, 19:09 Ostatnimi czasy wychodzą mi garściami, jeszcze łysa nie jestem,ale już się boję- wszystko przez te hormony:( Już od 3 tyg. stosuję kupiony w aptece szampon Dermena firmy Pharmena SA ,który hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich odrastanie- przynajmniej tak pisze na opakowaniu.Cena ok. 25 zł. agatlaska- a Ty już po kuracji danazolem? Ciekawi mnie kiedy od zaprzestania leku dostanę okres? Odpowiedz Link Zgłoś
agatlaska Re: do fabtas1 23.02.09, 17:01 12 pażdziernika zakonczylam kuracje danazolem ktora trwala 24 dni po 3 tabletki dziennie.Okres dostalam po 34 dniach od zakonczenia stosowania leku. Przestalam brac te świnstwo bo bolaly mnie kosci i watroba. Po jakims czasie zaczely wychodzic włosy i trwa to do dnia dzisiejszego!!!!Boje sie ze bede łysa. Mam z tego powodu depresje , lęki.... Lekarz powiedzial, gdy zapytalam o skutki uboczne - ze jest dobrze tolerowany! W tym leku jest hormon wytwarzany przez męskie jądra,ktory prawdopowobnie powoduje łysienie.Ciekawe czy włosy kiedys odrosnął po tym leku czy nie.... Odpowiedz Link Zgłoś