Dodaj do ulubionych

krwawienia w trakcie stosowania Danazolu

12.02.09, 12:35
czy to normalne? idę niedługo do lekarza, ale chcę wiedzieć, czy
ktoś miał taki problem?
Obserwuj wątek
    • fantas1 Re: krwawienia w trakcie stosowania Danazolu 12.02.09, 19:54
      Danazol biorę już 17 tydzień, krwawienie pojawiło się w 14 dniu
      przyjmowania -trwało 3 dni.Od tego czasu brak miesiączki i plamień.
      A jak długo Ty przyjmujesz to świństwo? Mnie został jeszcze miesiąc.
      • anka123123 Re: krwawienia w trakcie stosowania Danazolu 12.02.09, 21:35
        ja dopiero zaczynam:(
        wiec rozumiem, ze moze u mnie tez tak będzie, zaczelam brac Danazol
        w 14dc wiec moze to jedno krwawnienie i koniec
        masz jakies skutki uboczne? bo nie kazdy ma?
        • fantas1 Re: krwawienia w trakcie stosowania Danazolu 18.02.09, 20:31
          Ze skutków ubocznych mogę wymienić :podwyższone wyniki ALAT tj.53
          norma do 31, AspAT 31 norma do 31.(raz w miesiącu badam próby
          wątrobowe),muszę zaznaczyć,że osłonowo na wątrobę przyjmuję 2 x
          dziennie Essentiale Forte.Czasami miewałam okropne poty(uderzenia
          gorąca) i obecnie wypada mi więcej włosów niż zwykle.Podczas tego
          leczenia 2 razy stosowałam Lacibios Femina a i tak dopadło mnie
          zapalenie pochwy.Ale czy to ma związek z Danazolem???
          • agatlaska do fabtas1 21.02.09, 22:32
            hej.Ja stosowalam danazol i nie mialam zapalenia pochwy ale wypadają
            mi strasznie włosy , praktycznie łysieje . Wysiew mialam 1,5
            miesiaca od stosowania tego leku i trwa do dzis czyli 3 miesiące.
            Tez tak masz ze starcilas polowe wlosow?
            • fantas1 Re: do fabtas1 22.02.09, 19:09
              Ostatnimi czasy wychodzą mi garściami, jeszcze łysa nie jestem,ale
              już się boję- wszystko przez te hormony:(
              Już od 3 tyg. stosuję kupiony w aptece szampon Dermena firmy
              Pharmena SA ,który hamuje wypadanie włosów i stymuluje ich
              odrastanie- przynajmniej tak pisze na opakowaniu.Cena ok. 25 zł.
              agatlaska- a Ty już po kuracji danazolem?
              Ciekawi mnie kiedy od zaprzestania leku dostanę okres?
              • agatlaska Re: do fabtas1 23.02.09, 17:01
                12 pażdziernika zakonczylam kuracje danazolem ktora trwala 24 dni po
                3 tabletki dziennie.Okres dostalam po 34 dniach od zakonczenia
                stosowania leku.
                Przestalam brac te świnstwo bo bolaly mnie kosci i watroba. Po
                jakims czasie zaczely wychodzic włosy i trwa to do dnia
                dzisiejszego!!!!Boje sie ze bede łysa. Mam z tego powodu depresje ,
                lęki....
                Lekarz powiedzial, gdy zapytalam o skutki uboczne - ze jest dobrze
                tolerowany!
                W tym leku jest hormon wytwarzany przez męskie jądra,ktory
                prawdopowobnie powoduje łysienie.Ciekawe czy włosy kiedys odrosnął
                po tym leku czy nie....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka