Dodaj do ulubionych

pytanie techniczne/skierowanie a cewnik

11.06.07, 22:24
Mam skierowanie od prywatnego lekarza spoza szpitala. Chcę zapłacić 100% za
cysto. Nie mogę znaleźć NIKOGO kto założy małej cewnik. Nawet odpłatnie.
SZLAG!
Czy są jakies przepisy? Niedługo przedawni mi się skierowanie - będe musiała
zapłącić za kolejną prywatną wizytę. Na termin u nefro z NFZ czeka się ponad 6
mcy.
Czy też tak macie?
RTG odsyła na pediatrię, pediatria na nefro, nefro do RTG w kółko macieju. Na
dodatek strajk.
Obserwuj wątek
    • ms32 Re: pytanie techniczne/skierowanie a cewnik 12.06.07, 17:13
      Skąd jesteś? Nie możesz zrobić cystografii w prywatnej przychodni? W większych miastach jest taka możliwość. Może warto gdzieś podjechać, zanim się pzredawni skierowanie i się nie chrzanić? W Wawie można zrobić prywatnie cystografię w szpitalu Damiana i w przychodni Rentgenologów przy Waryńskiego. Nie strajkują i bez łaski. Koszt - ok. 200 zł. Bez czekania.
        • qbi80 Re: pytanie techniczne/skierowanie a cewnik 12.06.07, 21:37
          A my po zakażeniu mamy odczekać miesiąc, miesiąc na furaginie a potem tydzien
          odstąpu i cystografia. Koniecznie jałowy posiew i dobre badanie ogólne.
          A trak poza tym - skierowanie od prywatnego lekarza jest tak samo ważne jak
          "etetowego z nfz". Pozostaje więc zapisać się na zabieg i już!!! A co do
          cewnikowania - wcale się nie dziwię bo trzeba dużo doświadczenia żeby
          zacewnikować takie małe dziecko... nie daj boże chłopca sad
          • aammsstt Re: pytanie techniczne/skierowanie a cewnik 12.06.07, 22:53
            Jestem z Bytomia a u nas nie ma w okolicy prywatnej przychodni z cystografem.
            Koszt badania w szpitalu to 60zł niestety 200zł to dla mnie za dużo. JAłowy
            posiew mamy od prawie 2 lat. Brak nawrotów tylko nie chcę faszerować małej
            uroseptem bez powodu, bo moze refluks się cofnął?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka