magikos Re: MARZEC II... 21.03.04, 19:43 Spoko był setny bedzie 1 :] (nie licząc Twojego) :]]]]]]] POZDRAWIAM !! Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 21.03.04, 21:18 DZIEKUJE, ale sie boje co powiedza szefowie na taka samowole.:-)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 21.03.04, 21:33 hehe...wiadomo! DYWANIK! ;-))) ale i tak juz nic nie pomoże! Najlepsza obrona jest atak :)) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 22.03.04, 09:42 Witam Ja wiedziałem, ja wiedziałem, że tak będzie pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 22.03.04, 11:25 Dla wygody i dobrego humoru Toji ;-) Witam i spadam bo czasu nie mam , dziwne ale prawdziwe ;-) Do wieczora może? pozdrawiam :-) Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: MARZEC II... 22.03.04, 15:36 To już kolejna osoba zakłada nowy wątek dla wygody Toji... To lizusostwo ma moim zdaniem czysto nalewkowy podtekst.Nadaremnie,pisałem przecie,wytrąbiłem wszystko!!!:)) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 22.03.04, 16:32 No dobra, dobra, bardzo Wam dziekuje dobrzy ludkowie, ale to jakos tak wyszlo, no i ja wiekowa jestem, to juz mi sie troszke nalezy. Niedlugo bede za darmo tramwajem jezdzic, ha, bedzie fajnie. Parkosiu! nie przesadzaj, cos tam jeszcze zostalo hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 23.03.04, 07:37 Wszystko co nasze ToJi oddamy ......... ;-)) Witam wtorkowo, pochmurnie i nie za ciepło. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 23.03.04, 10:36 Cześć Wszystkim! Wiało i przestało, trochę lepiej. ale huśtawka nastrojów nie przechodzi, zmęczenie wiosenne... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
baabeczka Re: MARZEC II... 23.03.04, 11:10 Witam niesmialo w ten wtorek z mysla, ze nastepny bedzie milszy pogodowo. PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
magikos Re: MARZEC II... 23.03.04, 12:23 Heeej , czemu nieśmiało ,każda babeczka jest mile widziana na tym forum zdominowanym przez płeć męską :]]]]]]] Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 23.03.04, 13:32 Zgadzam się z Tobą MagiKosie ale TA Baabeczka pojawia się i znika, jak murzyn na pasach ;-)) Jakaś niestała w uczuciach, czy cUś? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 23.03.04, 16:42 Witam, witam , juz popoludnie wprawdzie ale czasu u mnie ostatnio niedostatek, ale i tak wiecie, ze Was lubie.:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
magikos Re: MARZEC II... 23.03.04, 18:25 HEhe Babeczka jest murzynem ? :D:D:D:D:D:D: Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 24.03.04, 10:39 Witam wszystkich miłych forumowiczów :) Pochmurnie ale wiosennie. Świetnie sobie poradziliście z 17000 ;-) Przespałam ale mam nadzieje, że bedzie więcej "rekordów".Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: MARZEC II... 24.03.04, 12:02 Rezerwuję sobie wolny wieczór,na ra...;) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 24.03.04, 12:04 No to witojcie i wieczora czekojcie, hej Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 25.03.04, 08:36 Cześć Wszystkim, w pochmurny i deszczowy poranek :)Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 25.03.04, 08:45 Witam i o pogodę nie pytam, brrrrrrr :9 Coś mnie znowu bierze grypkowatego, tego już za wiele !!! Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: MARZEC II... 25.03.04, 10:57 Treba było się szczepić w odpowiednim czasie brachu,teraz pozostaje jedynie jadanie czosnku.:) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 25.03.04, 10:59 Właśnie, ze sie szczepiłem i ta ostatnia miała działać 2 lata. Widocznie jakiś szmelc :( Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 25.03.04, 11:57 Witam, troche jestem, ale za chwile ruszam do szkoly. No i ciagle pada. Cos kiepsko zaczela sie ta wiosna na wszystkich frontach. A najgorzej z moja czarna klawiatura, pisze dwa razy wolniej i mylniej. Zniechecajace to. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 26.03.04, 07:44 Witam raniutko, biało u nas...kolera co z tą wiosną? Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 26.03.04, 09:17 U nas zimno ale nie biało. I masz rocję K-olera z tą wiosną ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 26.03.04, 10:51 A jak przyjdzie kwiecien, ten nam dopiero przeplecie.:-) Jestem i znikam. Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: MARZEC II... 26.03.04, 23:38 Można było się tego spodziewać,W marcu jak w garncu.:) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 27.03.04, 09:20 Witam sobotnio, chłodno i z lekka słonecznie. Bezśnieżnie. Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: MARZEC II... 27.03.04, 12:30 Nie piszesz tego gdziś blisko mnie? he he he Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 27.03.04, 14:08 To ja jestem daleko. U mnie slonce i cieplawo. Prosze pamietac o zmianie czasu, moze bedzie jeszcze lepiej.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 28.03.04, 01:10 Właśnie przestawiam (!) czas i ide zmeczona strasznie...spaaaaać! Alex miała swoje święto i impreza trwała dwa dni :)) Duzo ma przyjaciól i chciał nie chciał "robota" :)) Pozdrowienia dla wszystkich ode mnie i od Alex. PS...Chciałam odpisać na kilka ważnych tematów, ale jakaś pinda "zabrała" mi czas ...chciałam pominąć i ominąć, ale nie mozna pobłażać cwaniurom i cwaniakom, dość "kolorowej manipulacji" złośliwych krzykaczy, którym sie wydaje, ze zyją może juz w korei... Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 28.03.04, 10:50 Witam niedzielnie, lekko zszokowany awanturką w wątku kukły :( Dla Alex życzenia wszelkie pomyślności skoro była-jest ku temu okazja. Pozdrawiam :D Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 28.03.04, 11:32 Witam niedzielnie i spokojnie :) Alex śpi jeszcze, ale na pewno ucieszy się z życzeń :) Co do wiadomego watku, też doznałam szoku, jak przeczytałam, że jesteśmy bandą... Nie lubie uzywać Caps Locku i wykrzykników, ale jeżeli klawiatura je posiada? Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 28.03.04, 12:57 Naata nareszcie SOBĄ, Taką Ją lubie. I chociaz snieta jestem przez to przestawianie godzin, odzylam po przeczytaniu, brawo. Sennie, niedzielnie witam i pozdrawiam mloda, spiąco osobę, zycząc Jej z okazji swięta, ktore minęlo samych dobrych, przyjemnych dni i nocy. POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 28.03.04, 23:21 Nie czuję się dobrze w takich "dyskusjach", zawsze mnie to stesuje, dość na codzień w okół chamstwa, z którym trudno sie pogodzić, nie cierpie, nie nawidzę. I to z samej góry i z dna. zawsze sie dziwię, że są ludzie którym przychodzi z łatwością obrazić kogos tak sobie dla jaj albo z czystej nienawiści do wszystkiego. Unikam pyskówek, jak moge. Rażą mnie bezczelne, głupie osoby o poziomie walców drogowych. No ale musimy sie liczyć i z takimi "gośćmi" od których roi sie w internecie. Wydaje sie im, że są anonimowi! hehehehe Mam nadzieje, że to był sporadyczny przypadek. Nie jest sztuką znizać się do "rozmowy", jaka miała miejsce, nie odczuwam satysfakcji :( Pozdrawiam B..4 ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: MARZEC II... 29.03.04, 07:51 Witam w poniedziałek, ciężko się wstawało po zmianie czasu :( Ja, opiekun forumowy, niniejszym udzielam pochwały z wpisaniem do akt, naszej Naatce-Maatce Forumowej za obronę dobrego imienia forumowiczów, własną, szlachetną i odważną piersią, a może i dwiema ;-)) Hip, hip - huraaaaaaaa !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 29.03.04, 10:28 Rano wstałam w okno spojrzałam :) patrzę...a tu wiosna sie zaczyna, czas najwyższy bo dobijają mnie chłody, roztopy, brak zieleni, i słońca oczywiście! :)) hehehe Chetorku, miło widzieć Cię w dobrym humorze ;)) ....dwiema ;-)) pazdrawlaju Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 29.03.04, 12:47 Dobrze, ze ten miesiac ma sie ku koncowi, bo jeszcze troszke a ponowilabym prosb hehehe. Pozdrawiam z matowego G. Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: MARZEC II... 30.03.04, 00:25 Ten wraży wpis zauważyłem parę minut po wysłaniu przez Agę.Miałem ochotę wywalić go w cholerę,wolałem poczekać na Waszą reakcję.Nie zawiodłem się.Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 30.03.04, 17:51 O! widzę, ogólne wiosenne odprężenie :) Ja tez sie uśmiecham do ...no do Was, oczywiście ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 30.03.04, 22:21 Fajnie, wszyscy usmiechnieci. Co tez to sloneczko potrafi. Ale politycy czuwaja, za duzo usmiechac sie nie daja.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 30.03.04, 23:08 hehehe...Im wcale nie do smiechu. Przywiazanie do żłoba wymaga poświęceń, nie to co my, kiedy chcemy sie smiejemy i juz ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: MARZEC II... 31.03.04, 09:58 Witam środowo, jeszcze się nie śmieję, może później? idę do lekarza :-) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: MARZEC II... 31.03.04, 11:38 Sroda to dobry dzien na powiedzenie Wam dzien dobry! Ale slonce, ide sie opalac hehe Leper na czele, nie pozostaje nic innego jak sie dotlenic. SZOK Odpowiedz Link Zgłoś
parkowy Re: MARZEC II... 31.03.04, 14:08 Taaa,wczorajsza wiadomość o pozycji w rankingach już trochę mnie uspokoiła.Z rana moja młoda pyta:jak wybiorą Lepera to wyjeżdżamy? Odpowiedz Link Zgłoś