• toja50 Re: hyde park 03.05.06, 21:12
      Ogladal kto wczoraj przemowienie marszalka senatu? ło Matko Boska, kto to
      kameruje i ustawia?
      • sto100 Re: hyde park 03.05.06, 21:29
        powiem więcej, ta przewrotna lekkość pozycji.
    • toja50 Re: hyde park 05.05.06, 17:19
      Czuje sie jakbym dostala w pape i wpadla w bagno, tylko kiedy z niego wyjde?
      Buuuuuu, ale sie porobilo
      • sto100 Re: hyde park 05.05.06, 17:43
        porobiło, przyszedł walec.
        Czy wyrówna?
    • chetor Mamy wreszcie R_A_J 06.05.06, 09:28
      Któz mógł się tego spodziewać, mamy RAJ na ziemi:

      R - oman
      A - ndrzej
      J - Jarosław

      Oczywiście "zawdzięczamy" to PO.
      Niech bedzie pochwalony prezydent Lech i jego brat Jarosław - zawsze dziewica.
      • broneknotgeld Re: Mamy wreszcie R_A_J 06.05.06, 09:30
        Witom z dniym kery nowy w oświecie
        LPR znakym resortu przecie.
    • toja50 Re: hyde park 22.05.06, 17:15
      Co robi koalicja jak sie nie cofa wstecz?
      stoi we wszystkich kierunkach, proszem paniom:-)
      • naata Re: hyde park 24.05.06, 09:13
        .. a czy przypdakiem nie stoi już nad przepaścią i robi ogromny krok na
        przód...? :)
        • toja50 Re: hyde park 24.05.06, 11:49
          chcialas powiedziec nad przepasciom:-) stoi,stoi i 49 komisji sledczych razem z
          nia:-(
          • naata Re: hyde park 24.05.06, 12:47
            ..czyli mamy: .. z niom nad przepaściom! :-)) a tak naprawdę śmiać się już nie
            ma z czego, codziennie zaskakujące doświadczenia z koalicjommmm
            • chetor Re: hyde park 24.05.06, 14:24
              proszem(!) bardzo nie uczestniczyć w koalicji strachu i nadpobudliwości oraz
              nadmiernego pesymizma(!) ;-)
              • chetor Re: hyde park 25.05.06, 14:52
                Jedzie wiara po prezydencie - "świĘtobliwość", "witamy biskupa RzymA" itd. itp.
    • toja50 Re: hyde park 25.05.06, 18:39
      Posluchalam i z niesmakiem wylaczylam, juz mam dosc. Jak zwykle media
      przesadzaja, zycie w Polsce zamarlo i jeszcze wolne jutro:-(
      • chetor Re: hyde park 26.05.06, 09:58
        Słyszałem krótkie powtóki, no niestety prezydent nie potrafi złapać odrobiny luzu.

        Media przesadzają? Toju, prywante mogą robić co chcą. Uważam natomiast, że
        publiczne dają za mało programów i relacji z pobytu. Jak można po godz 20.w 1-ce
        dawać film ze strzelaniną - to wręcz skandal, gdy na naszej świętej i
        katolickiej polskiej ziemi przebywa Papież. Mam nadzieję, że TVP nakręci na tyle
        dużo materiału, że wystarczy tego na wszystkie wakacyjne miesiące.
        I chcę zauważyć, że nic nie mam do Benedykta w Polsce.
        • naata Re: hyde park 26.05.06, 11:54
          "nasz" prezydęt... he he he

          Mnie tam Benedykt też nie przeszkadza, spokojny,z zaciekawieniem przygląda się
          otaczającym go łumom i ... jak zna dobrze polski, tez tłumokom... :DD
          Mam nadzieję, ze wie, że na pisk głosowało tylko ponad 10% a cyrk z so to
          mezalinas. W najlepszej rodzinie się zdarza! :-))

          Ogólnie nie jest źle, twierdzę tak po wczorajszej debacie u Lisa .. warto było
          posłuchać.
          • toja50 Re: hyde park 26.05.06, 13:46
            Lubie we wszystkim umiar, a do Benedykta tez nic nie mam, tylko do gospodarzy.
            Gledzenia za duzo ogolnie. U Lisa, tak sie tym razem zlozylo, byli ludzie na
            poziomie,wiec i rozmowa takowa byla, kogos zabraklo i dobrze:-)
            • parkowy Re: hyde park 26.05.06, 20:12

              Podpisuję się oburącz za Tojką.Umiar nade wszystko.W przeciwieństwie do Chetora,uważam,że następuje eskalacja relacji papieskich na wszystkich stacjach telewizyjnych.Rozumiem,wydarzenie roku,pierwsza wizyta nowego Papieża itp.Jedank nie po to płacę coroczny abonament,by oglądać monotematyczny program.
              • toja50 Re: hyde park 26.05.06, 21:53
                Piacha, Parkosiu, ciekawe czy pilke tez nam dadza na wszelkich mozliwych
                stacjach, z prawa,lewa i rozniste komentarze i to bylby terror, niestety.
                • naata Re: hyde park 27.05.06, 00:08
                  Parkoś, ja tam nic nie mówię, ale choć raz podpisałbyś się pode mną!??? ;-)))

                  Jeden z internautów pisze; "co nas nie zabije to nas wzmocni".. i o to chodzi :D
                  • parkowy Re: hyde park 27.05.06, 06:42
                    Niniejszym podpisuję się pod Naatką,niech ma.:)
                    • chetor Re: hyde park 27.05.06, 07:30
                      Ludzie, znacie mnie, a nie zrozumieliście ironii?!
                      • toja50 Re: hyde park 27.05.06, 13:07
                        Zrozumielismy, przecie bylo jasne, no i troche sie znamy;-)
    • toja50 Re: hyde park 29.05.06, 10:35
      Okazalo sie jak bardzo brakuje nam autorytetow, na prezydenta nie mamy co
      liczyc, nie widac nikogo innego na horyzoncie, pozostaje tylko Papiez?
      • naata Re: hyde park 29.05.06, 11:31
        Toju, o tym samym myślałam.. Dla mnie nie, nie chce by mi ktoś mówił co i jak
        mam myśleć...Jestem wolnym człowiekiem.
    • toja50 Re: hyde park 30.05.06, 19:46
      B16 wyjechal, a to rozmodlone i rozkleczone towarzystwo na rocznice TK nie
      poszlo,choroba trzygodzinna, wazne podpisy i nie wiadomo co jeszcze, ot
      przebaczanie i milosc blizniego i wszystko razem, szkoda tej kasy na wizyte, od
      maluczkich sie wymaga, zadaje pytaniea, co pozostanie z tej wizyty, no wlasnie
      to, jasne jak slonce i nawet ta tecza nie pomogla, szkoda slow:-(
      • naata Re: hyde park 30.05.06, 20:02
        Wczoraj z długiej chwili posłuchałam sobie u Pospieszalskiego.. Niektórzy
        publicyści których w miarę lubię (Pacewicz, Szostkiewicz) też trochę tęczyli
        się do objawów co to niby mają się jescze dać poznać. nie bardzo wiem niby u
        kogo?
        W podzielonym kościele? W skołowanym społeczeństwie, czy jako pożywka dla
        nowych karier dyżurnych pismaków? Na zakończenie Pospieszalski rzucił anegdotą,
        kończąc: "na kupie żadne ziarno nie wykiełkuje".. I z tym się zgadzam!

    • toja50 Re: hyde park 03.06.06, 19:57
      "Swego rodzaju dziwne oczy Tuska",oznajmil pozyskujacy inteligencje, ten od
      pokazanej, nie wiem po, co sfalszowanej teczki, rany, co za jezyk dziecinny i
      chyba wcale nie patrzy w lustro:-)
    • gologolo przedstawiciele narodu 04.06.06, 14:20
      Niedawno niejaki pan Kaczmarek z SLD , którego nie jestem bynajmniej
      zwolennikiem powiedział, że reprezentacja parlamentu to żywy obraz
      społeczeństwa. A ten parlament to już w szczególności. Brawo!!! Nie chcę mieć za
      sąsiada Gosiewskiego, broń Boże Zawiszę a już w ogóle opalonego Andrzeja.
      Ma chyba chłop rację.Trzebaby wymordować dużą część narodu, żeby tych genów
      dalej nie przekazywali.
      • chetor Re: przedstawiciele narodu 05.06.06, 13:06
        Nooo pięknie było, prawie 100% zgodnie, jak za staruszki pzpr. Czy teraz
        powołają komisję śledczą w celu wyjaśnienia, kto ośmielił się głosować przeciwko
        Jarkowi?!
        • toja50 Re: przedstawiciele narodu 05.06.06, 13:16
          Na bank, policzone ma ta odwrotnosc PZPR 104 krytyki przez PO, toz sie mozna
          zalamac, jak sie slyszy takie bzdety, no, ale na niektorych, /kurcze na
          wiekszosci/ nie robi to wrazenia i zacieraja rece, jacy to sa inteligentni:-(
          Cynizm w wydaniu pisowym jest gigantyczny:-(
          • sto100 Re: przedstawiciele narodu 05.06.06, 13:45
            usłyszałam też nowe dla mnie słowo: hamua, hamua postępu.
            Przepraszam, trochę jeszcze się nie obyłam,
            może to miało być: hamuła postępu?
            Wielki językoznawca nam się objawił?!
            I to oczywiście w kontekście konstytucyjnego organu państwa.
            Ale czy wielce językoznawcy to już nie byli?
            • chetor Re: przedstawiciele narodu 06.06.06, 13:21
              Genialnie Jaruś wykonał hymn, pobił wykonanie Górniakowej. Koniecznie powinien
              odśiewać na Mundialu, " z ziemi polskiej do (w)łolskiej" hicior.
              Zapraszam:

              www.youtube.com/watch?v=Gg14QkDhdb4
              • toja50 Re: przedstawiciele narodu 06.06.06, 16:11
                I to czyste dobro nie potafi nawet czysto i poprawnie wykonac hymnu? to czym on
                chce nas porwac, chyba nie tym grozacym palcem i swidrujacymi oczkami wszedzie
                widzacymi spisek:-(Ludzie, tak sie nie da rzadzic i myslec racjonalnie.
                • sto100 Re: przedstawiciele narodu 06.06.06, 17:14
                  czyste, czyste, popadało to i pobrudziło, zamokło, głos odebrało,
                  i pamięć. A teraz tylko wokół rechotanie,
                  czyż nie odbiera to samouwielbienia?
                  Ha!
                  • chetor Re: przedstawiciele narodu 07.06.06, 11:58
                    Jeszcze chcą ukarać tych w TVP, którzy pokpiwali sobie z Jarusia. Dokąd zmierzamy?!
                    • sto100 Re: otwarcie 16.06.06, 20:53
                      powiem brzydko, Janas won!
    • toja50 Re: hyde park 19.06.06, 13:27
      Co jeszcze musi sie wydarzyc, zeby zaczelo byc normalnie?
      • sto100 Re: hyde park 19.06.06, 13:55
        czyż znowu koło historii wzywa:
        hej szable w dłoń?
        Tylko, że mnie ani wojny, ani szable, ani inne bojowe warianty nie interesują.
        Co to zatem może znaczyć: normalnie?
        Bo ja jestem za!
        • toja50 Re: hyde park 20.06.06, 16:30
          PiS traktuje nas jak glupkow, pokazuje nam niszczarke dokumentow, ktora chyba
          jest w kazdym biurze, byla juz lodowka i inne rekwizyty, tylko co z tego, Zyta
          sie myli, Lepper rzadzi a Jaroslaw udaje wielkiego stratega, Lech odznacza nie
          tych co nalezy, slucha glupszych od siebie a gdzies w dali slychac chichot
          Rydzyka:-( czy mamy jeszcze szanse? jakis dzien bez afery, klotni, konferencji
          prasowej?
          • sto100 Re: hyde park albo brak tematu 20.06.06, 19:03
            zauważyłam taki wątek: nauczyciel też człowiek. Hmm,
            a gdyby tak póść dalej, tylko proszę bez urazy zawodowej,
            to co?:
            łaskawy człowiek lekarz,
            mój przyjaciel prawnik,
            policjant moim obrońcą,
            a polityk?
            No mój to nie!
            • toja50 Re: hyde park albo brak tematu 22.06.06, 20:51

              "Gowna po pomniku wciaz piely sie w gore
              Wkrotce otoczyly calutka figure.
              Juz i gestu nie ma i nie ma juz kroku
              Znikl juz calkowicie blysk geniuszu w oku.
              Wszystko zniklo w gownach,zniknal pomnik caly
              Nikt zen nie odczyta zadnych idealow.
              Jest na placu miasta, wielkoscia mu rowna
              Wielka i wspaniala piramida gowna"
              Jacek Kaczmarski
              I caly czas to samo, ciagle aktualne:-( chyba juz nie doczekam przyjemniejszych
              czasow.
              • toja50 Re: hyde park albo brak tematu 23.06.06, 21:57
                Biedna Zyta.
                • naata Re: hyde park albo brak tematu 24.06.06, 00:32
                  "27 kwietnia 2006 r. przy okazji podpisania porozumienia koalicyjnego z
                  Samoobroną i kilkoma dezerterami z LPR, Jarosław Kaczyński ogłosił:
                  - ... od dziś zaczyna się IV RP!

                  Ale po kilku dniach okazało się, że jednak przymierze tworzą: Tytus, Romek i Atomek…
                  Powstał więc „elitarny” klub, w którym uprawia się polityczny spirytyzm,
                  niewątpliwie ze szkodą dla Polski. "
                  --------------------------------------------------------------------------------
                  reszta na:bogdanmotyl.alternatywa.com/index.php

                  można polemizować, spierać się i kłócić, ale.... czy, jako Naród mamy jeszcze
                  szansę powrotu do normalności?????
                  • sto100 Re: hyde park albo brak tematu 24.06.06, 14:24
                    cóż, jakie wybory takie skutki.
                    A jeszcze niedawno takie mocne deklaracje z jej ust padały.
                    Przeciw PO. Kolejna szkoła. Mocna, pewno na zawsze.
                    No i po co Ci to było?
                    • naata Re: hyde park albo brak tematu 24.06.06, 15:26
                      Zgrabnie napisane 100-ko :)

                      Można Ją lubieć lub nie, ale szkoda, że w taki sposób rozprawiają się z
                      niepotrzebną już minister.Ile w tym obłudy ugrzecznionych "gantelmanów".
                      • parkowy Re: hyde park albo brak tematu 24.06.06, 15:41
                        Mnie również jest szkoda Zyty.Cóż robić,kiedy nie ma się skutecznej recepty na rozwiązanie problemów dnia codziennego,należy szukać tematów zastępczych.A,że przy okazji niszczy się człowieka,ten PIS już tak ma.Historia lubi sie powtarzać,przerabialiśmy to już za czasów poprzednich rządów.
    • toja50 Re: hyde park 26.06.06, 20:15
      No to mamy karuzele przypadkowych afer a mowia,ze rzad nic nie robi, a tu
      ciagle kto kogo? Ratunku!!! czy ktos nad tym panuje?
      • naata Re: hyde park 27.06.06, 20:41
        Właśnie, że nikt już nad tym nie panuje, Toju.
        Kiedyś mówiło się, że nie wie prawica co czyni lewica,lub odwrotnie, teraz, to
        nie wiadomo, co jest i po jakiej stronie. Nawet lustracja nie pomaga ~~;>
        • sto100 Re: hyde park 27.06.06, 20:50
          lustracja, nawet to potrafimy popsuć.
          • toja50 Re: hyde park 28.06.06, 11:11
            Kiedys juz mowilam, albo spalic wszystko albo otworzyc dla wszystkich, inaczej
            manipulacjom nie bedzie konca, w tym jestesmy specjalistami wysokiej klasy. I
            ten zenujacy Wyszkowski do tego:-(
            A ogolnie nie jest zle:-)
            • naata Re: hyde park 29.06.06, 00:13
              . ogólnie nie jest źle, wszyscy się cieszą, a ja nie .. he he he
              Ogólnie, to trudno normalnemu podążać za tym światem polytyki i polytyków.
              Ogólnie to jest gorzej. Gorzej nie pochodzi od gorzelni,a więc skąd się to słowo
              wzieno!?!? I jak tu się nie napić????.... :]]]
              Popijemy, zobaczymy, kto wytrzyma!?
              • naata Re: hyde park 30.06.06, 09:19
                Nie wiem jak Wy, ale nie mogę już słuchać ani opglądać tivi. Zyta we wszystkich
                odmianach. Czy, jest ktoś co wie o co chodzi?
                • sto100 Re: hyde park 30.06.06, 10:15
                  jak zwykle ostatnio, kopniaki się rozdaje, żeby zagłuszyć poprzednie.
                  • naata Re: hyde park 01.07.06, 13:15
                    No i co powiecie? Pomimo udowodnienia winy przez sąd (1500 świadków) Pani Gerber
                    jest niewinna. Endriu jej to w Srasburgu załatwi... !?
    • toja50 Re: hyde park 02.07.06, 21:27
      Ktos powiedzial, ze to, ze Lepper moze byc w rzadzie a Zyta nie, mowi wszystko
      o Pisie. Cos w tym jest.
      • naata Re: hyde park 02.07.06, 23:21
        Ponoć posłanka Danuta podaje Majewskiego z TVN-u do sądu. Za białe rajstopy i
        zbyt dużo złota... I, jak twierdzi, Szymon przedstawia ją, jak "zwykłą babę" ze
        wsi.. Ja tam nie wiem, ale panie ze wsi powinny pokazać jej jak się trza
        ubierać, nie mówiąc już o wysławianiu siem "damy" posłanki... ze wsi.
      • sto100 Re: hyde park 03.07.06, 19:59
        ciekawe jakby świat wyglądał,
        gdyby nie przewód pokarmowy.
        • toja50 Re: hyde park 03.07.06, 20:18
          Otoczenie naszego pana prezydenta wyjatkowo tajemnicze:-) i powiem delikatnie
          niemedialne:-( A swoja droga wyjatkowo cierpiacy prezydent nam sie trafil, moze
          te piec lat jakos wytrzyma? Komiczne to wszystko.
          • parkowy Re: hyde park 03.07.06, 20:23
            Brat nie kazał jechać,to się zachorowało.Czy ludzie są aż tak ślepi?
            • chetor Re: hyde park 03.07.06, 21:29
              A mnie to coraz bardziej obojętnieje. Zdrowieję?!
              • sto100 Re: hyde park 03.07.06, 21:58
                hm, człowiek nie jest ślepy to i widzi, a dobre obyczaje nakazują, z
                okazji odwołania spotkania międzynarodowego oficjalny komunikat lekarza
                lub chociażby rzecznika prasowego. Oficjalny.
                I nie jest mi to obojętne. Mam taką skazę?
                • naata Re: hyde park 05.07.06, 13:48
                  "dyplomatyczne" przyznanie sie do sraczki to też choroba, tylko inaczej się ją
                  leczy..
                  A tak poza tym to szkoda słów. Pokazaliśmy, jak się obrażać na wolną zachodnią
                  prasę, to poradzimy se też i z naszą.. Nooo, niech tylko który spróbuje se jaja
                  z rzondu robić!? W kamasze go, jak burą sukę!
                  • parkowy Re: hyde park 05.07.06, 20:22
                    Zraniona prezydencka duma jest ponad interesem państwa.Zbytnio mnie to nie dziwi,przecież w kampani wyborczej dosadnie mówiono : "państwo to my".Jesteśmy na najlepszej drodze do państwa totalitarnego.
                    • chetor Re: hyde park 05.07.06, 20:45
                      Jakie to komplesy muszą mieć Kartofle?! Makabra.
                      • sto100 Re: hyde park 05.07.06, 21:27
                        i niskie poczucie własnej wartości, chociaż w dwóch całe życie, to o ile raźniej.
                        Wespół w zespół.
                        • toja50 Re: hyde park 06.07.06, 10:25
                          Zalosc bierze, jak patrzy sie na ten zespol i wstyd, dobor wspolpracownikow w/g
                          tajemniczych kryteriow? Ani nie da sie sluchac, ani patrzec, nie mowiac o
                          zrozumieniu:-( Tego sie chyba i wyborcy Pisu nie spodziewali,ale czy sie
                          przyznaja?
                          • naata Re: hyde park 06.07.06, 10:37
                            Dokładnie, żałość bierze, stracony czas... Ale to wszystko przez; "PO winna" ;)
                            • toja50 Re: hyde park 06.07.06, 20:54
                              A najlepsze, ze w tym reklamowym spocie pisowcy tez uzyli dywanu,jak w
                              amerykanskim, o rany, ale mamy dobrobyt, rodzinka dywan nowy niesie, no
                              usmialam sie po pachy, to juz nie mozna bylo co innego wymyslic, sciagac ale
                              nic nie zmienic, normalna zalosc bierze i takie cos nami rzadzi:-(
                              • chetor Re: hyde park 07.07.06, 10:44
                                W baśniach 1001 nocy były latające dywany. Miałem sen - na bezchmurnym lenin
                                niebie unosił sie pisowski latający dywan, a na nim dwa Kartofle odlatujące w
                                kosmos - rozkosz po prostu.
                                • sto100 Re: hyde park 07.07.06, 22:33
                                  przepowiadaczu, widzisz co zrobiłeś?
                                  Czemu nie do końca?
                                  • naata Re: hyde park 08.07.06, 00:22
                                    Ciekawe, jak długo, one, te ptice mit bruderlein edgar, mają ochotę rządzić...
                                    "dziadami"??? A ludzie gadali, że to Leppiej Białoruś zaprowadzi. A tu masz,
                                    stereo na czoło się wysunęło...


                                    • toja50 Re: hyde park 08.07.06, 11:35
                                      Po co ten mur byl rozwalany, te aksamitne i inne rewolucje, po co? dla tych
                                      malych ludzi, zeby sie pobawili? A Lepper zaciera raczeta a Giertych usmiecha
                                      sie polgebkiem, te nasze dumy narodowe, a byli ministrowie MSZ nie sa godni
                                      rozmowy z panem LK, no nic, zapominaja,ze historia lubi sie powtarzac:-(
                                      • naata Re: hyde park 09.07.06, 21:48
                                        ... nic tak nie jednoczy, jak wspólna pielgrzymka pod opiekuńczymi skrzydłami
                                        sukienki tatki ryzyka. Prawie jak religia! Amen!
                                        • chetor Re: hyde park 11.07.06, 09:58
                                          Jestem zrozpaczony, że nigdzie nie pokazano trasmisji z obejmownia się Kartofli,
                                          gdy K_II wręczał cośtam K_I na premierowanie. Nawet Trwam nie było?
                                          • toja50 Re: hyde park 11.07.06, 10:54
                                            Zaluj,podwladny prezydent wyciagnal niesmialo raczke, ale trzymajac ja przy
                                            sobie jakos dziwnie a Nadprezydent juz odchodzil,ale cos zauwazyl i wyciagnal
                                            do braciaka lapke, o rany, balam sie, ze podciagnie ja pod swoj nos do
                                            pocalowania hahahaha, bo calowania w reke mozna sie od pisowcow uczyc,a te
                                            kobitki i tak szczesliwe, błeeeee i jeszcze buzka buzka, biegiem z przyciskiem
                                            i ogladaniem kto z tylu, boki mozna zrywac. Zero spontanicznoosci i czy nikt z
                                            otoczenia tego nie widzi?
                                            • sto100 Re: hyde park 11.07.06, 19:45
                                              hm, jestem zdrowy, czy jestem chory?
                                              No to się przebadam.
                                              A gdzie ja jestem?
                                              • naata Re: hyde park 12.07.06, 10:14
                                                To całe zamieszanie ze zdrowiem prezia jest dość dziwne. Bo jeśli nawet jest on
                                                zdrowy jak .. rzepa/kartofel (niepotrzebne skreślić) to jednak musi być coś na
                                                rzeczy. Obserwując jego występy można zauważyć, że jest bardzo rozkojarzony, to
                                                się myli, zagapia, nie jest pewny siebie, jakby trochę wylękniony...Stres? Czy
                                                aby tylko...?
                                                • toja50 Re: hyde park 12.07.06, 11:27
                                                  Jak zobaczysz zdjecie z wreczania nominacji bratu to zobaczysz kto tu rzadzi:-)
                                                  On jest caly czas niepewny, zalekniony, zasapany, i moim zdaniem cos go trapi i
                                                  nie uwierze,ze jest zdrowy jak ryba. Moze samo serce ma zdrowe ale reszta?
                                                  Ogolnie to jednak szopka:-)
                                                  • naata Re: hyde park 14.07.06, 15:54
                                                    Prezydent Lech Kaczyński, wręcza nominację na premiera Jarosławowi Kaczyńskiemu...
                                                    ....taki swojski klimacik :)
                                                  • chetor Re: hyde park 14.07.06, 20:31
                                                    Tego nawet Verne nie przewidział :(
                                                  • naata Re: hyde park 14.07.06, 23:57
                                                    he he ... sam Jarosław - Aleksander (nomen omen) nie przewidział, za kilka lat
                                                    chciał być premierem, a tu masz! Musiał..i to razem z Edgarem! he he he
                                                  • chetor Re: hyde park 15.07.06, 07:54
                                                    MNie martwi coraz bardziej inna, niepowetowana sprawa. Dlaczego Braci jest tak
                                                    mało, jeszcze kilka ważnych stanowisk byłoby do obsadzenia. Na a potem Bruksela,
                                                    a nawet USA.
                                                  • parkowy Re: hyde park 15.07.06, 22:58
                                                    Niedawno śmieliśmy się na forum z "wodzostwa" Leppera.Jak on teraz wygląda na tle obecnych przemian?:)
                                                  • chetor Re: hyde park 16.07.06, 07:31
                                                    Jeszcz rok i mulat będzie mężem stanu :(
                                                  • naata Re: hyde park 17.07.06, 16:21
                                                    No nie wiem, po dojściu do władzy "czarnej jedynki" wszystko się może zdarzyć,z
                                                    Lepperem też...
    • toja50 Re: hyde park 20.07.06, 15:30
      Ciekawe czy wymodla deszcz w tej sejmowej kaplicy, Bosze Ty widzisz i nie
      grzmisz?
      A wczorajsza karuzela zyczen? nie wiem kto w to jeszcze uwierzy:-(
      • chetor Re: hyde park 20.07.06, 19:34
        Ponoć ma popadać, ale nierówno. Gdzie więc prawo i sprawiedliwość?!
        • parkowy Re: hyde park 20.07.06, 20:17
          Zaproszenie na modlitwę w intencji deszczu przypomiało mi dzieciństwo i wczesne obcowanie z kisiązkami Szklarskiego i Fiedlera.Identycznie zachowywali się szamani zamawiający deszcz.Mamy coraz bliżej do Afryki.
          • naata Re: hyde park 20.07.06, 21:43
            .. a nie mówiłam, że do Afryki, i to tej mniej cywilizowanej, nas ciągnie!? he he
            Co prawda, śmieszne, to nie jest już wcale, ale...jakże "rozwojowe"!!!
            Spodziewam się, że jutro parlamentarzyści, przy cichej zgodzie kołalicji /bo za
            śmiech pan marszałek skarci i niedajboże o obrazę uczuć posądzi/ odbędzie się
            msza o dużo rozumu dla posłów szczególnej formacji!!

            Jeśli chodzi o szamanów, to akurat oni robili to z wiarą i przekonaniem w
            słuszność ceremonii.....A deszcz i tak będzie, przeciętny rolnik, a szczególnie
            Góral, może to za darmo przepowiedzieć. Ja też, łamie mnie w kościach! :P No i
            w końcu od czego som nasze synoptyki? :-)))

            Wybaczcie moje rozbawienie, ale choć śmieszne, to nie jest, to jednak płakać nie
            będę ... ino zapamiętam przy wyborach!!!!!
            • soter_mlodszy Re: hyde park 21.07.06, 13:02
              co by nie mówić, to i tak swoje w pracy muszę zrobić!;-))))
    • toja50 Re: hyde park 23.07.06, 20:38
      Szkoda gadac o tym co nam pisiaki gotuja, czas sie zbierac:-(
      • naata Re: hyde park 23.07.06, 22:32
        ... nie dość że wraca stare, to jak się okazuje, jeszcze w ciemniejszej odmianie
        czerwieni...
        Za mordę i w kamasze...! Ciekawe, jak to ludek wierny kupi???
        Kiedyś z gniewu, za wieczne okłamywanie i lekkceważenie społeczeństwa, zapłonęły
        komitety.................. Chyba, że wszyscy wyjadą i nastąpią rządy absolutne!?
        • chetor Re: hyde park 24.07.06, 20:08
          Od jutra zaczynam szukać mózgu Romka, musi gdziesik go zgubił i wstając rano z
          pieleszy wali pustym łbem w mur, stąd te mundurkowe i insze pomysły edukacyjne.
    • toja50 Re: hyde park 24.07.06, 21:18
      Mysle, ze mundurki, czy jakies jednakowe odzienie dla danej szkoly to dobra
      rzecz. Natychmiastowa identyfikacja przy rozrabianiu. Musisz przyznac,ze to
      duze ulatwienie dla nauczycieli czy sluzb porzadkowych. Proponuje rowniez dla
      poslow, bo teraz ubieraja sie rozniscie, a czasem az wstyd:-( Chociaz Jaroslaw
      od kilku dni ma calkiem, calkiem ten garnitur.Ale ogolnie do bani:-(
      • chetor Re: hyde park 25.07.06, 08:23
        Nie widzę szans na powrót mundurków w takim wydaniu jak kiedyś. Może raczej
        garniturki, nauka na dorosłe życie.

        JK nosi garniturek, ale zawsze rozpięty. Jeszcze mamusia go nie zdążyła nauczyć?
        • toja50 Re: hyde park 25.07.06, 19:54
          On jest nienauczalny, swoje wie i tak robi:-( Ostatnio slyszalam,ze kota chce
          zamienic na kasztanke, ale to mam nadzieje sie nie uda:-)
          • naata Re: hyde park 26.07.06, 10:47
            Mnie sie wydaje, ze te mundurki będą na wzór hamerykańskich-elitarnych szkół.
            Podobnie, jak z wprowadzeniem nauki języków obcych do klas pierwszych, tylko do
            63% szkół. Dla reszty, hasło; radźta se i róbta co chceta.
        • naata Re: hyde park 29.07.06, 01:42
          Re: hyde park
          chetor 25.07.06, 08:23 + odpowiedz

          Nie widzę szans na powrót mundurków w takim wydaniu jak kiedyś.
          ---------------------------------------------------------------------------
          Chetorku, tu nie chodzi, moim zdaniem, o mundurki, kóre były "wczoraj", tak
          naprawdę ONE nie były najgorsze! Nie zwracało sie uwagi na qvalitet ciucha" a
          walczyło sie się z "reżimem", mundurków, tarcz okrojonych do możliwie
          najmniejszych rozmiarów,przypinanych na agrafkę- który to "praktyczny"sposób też
          był napiętnowany. :-) Tak se myślę, gdyby nie te wszystkie zakazy i nakazy, te
          mundurki obowiązkowe i te golenie głów na siłę/ w mojej szkole, wszyscy jak
          jeden mONż ogolili głowy na "zero" - dopiero była zadyma! he he Dla
          niewtajemniczonych, pisze o latach -70 -tych ;-)))/ nie byłoby protestów,
          przeciwstawiania się skostniałym formom umysłowym. Śmieszyły nas nasi belfrowie,
          ale co dziwne, tylko ci co strasznie trącili "myszką"..Postępowi (postępowość
          nie mająca nic współnego, z wtedy, obowiązującą ideologią!/ mieli u nas
          szacunek, posłuch i bardzo często, uwielbienie. Byliśmy "głodni" - często
          dosłownie z racji skromnego wyżywienia- autorytetów. Ale nie tych z literatury.
          Tylko tych żywych, naszych,czerpiąc przyjemność obcowania z nimi na codzień,
          ciesząc się "dotknięciem" ich! Może naszej młodzieży też potrzebny jest mały
          wstrząsik? Może pobudzi do refleksji? Może? Może????? .. Bardzo kocham młodzież,
          ale niestety, czasem ... można się załamać ....


          Może raczej
          garniturki, nauka na dorosłe życie.

          JK nosi garniturek, ale zawsze rozpięty. Jeszcze mamusia go nie zdążyła nauczyć?
          FRAK PASUJE DOPIERO W TRZECIM POKOLENIU!!
          • parkowy Re: hyde park 29.07.06, 07:50
            Widząc wymalowane lolitki z odsłoniętym brzuchem idące na zajęcia szkolne,stają przed oczyma "nasze" mundurki.Czy to było naprawdę złe? Nie wydaję mi się.Podzielam opinię Naaty na temat autorytetów.Nikt rozsądny nie uwierzy by JP II był atorytetem współczesnej młodzieży.Ten niewątpliwie wielki człowiek pozostanie autorytetem naszego pokolenia i to niezależnie od naszej wiary oraz poglądów.Młodzież potrzebuje kogoś innego,niekoniecznie podsuwanego im przez dorosłych.
    • toja50 Re: hyde park 27.07.06, 10:17
      Wczorajsze otwarcie autostrady zupelnie mnie rozwalilo. To juz koniec. Juz nie
      mam watpliwosci dokad zmierzamy. I te kretynskie, rozowe okulary prezydenta.
      Smutne. Szkoda mi mlodych ludzi, bo nie wiedza co ich czeka:-(
      • parkowy Re: hyde park 28.07.06, 11:09
        Chyba jednak wiedzą,skoro na samych wyspach jest jej pół miliona.
        • chetor Re: hyde park 28.07.06, 11:30
          Bez przesady z tym otwarciem autostrady. Przecie nie było "tańczących" koparek
          jak za Millera i Pola ;)
          • toja50 Re: hyde park 28.07.06, 13:44
            Ale byla polewaczka, ktora marnowala wode polewajac wyschnieta trawe, bez
            sensu, o poetycznym i pompatycznym przemowieniu nie wspomne:-( No i historyczne
            drogownictwo hahaha
            • sto100 Re: hyde park 28.07.06, 17:49
              a może(nadziejo, ty matko głupich i naiwnych) to tylko z powodu upałów?
              Coś jak nieustanne tańce na lotnisku? Nowy taniec...
              • naata Re: hyde park 30.07.06, 09:33
                .. u nas nie ma umiaru w niczym, jak zaczną się cieszyć, to zaraz do pierwszych
                odruchów wymiotnych! Tak jest ze wszystkim. Ostatni "skecz" na miarę
                "patriotyzmu" w Warszawie!!
                • naata Re: hyde park 31.07.06, 22:37
                  Taniego państwa c.d. Nowe "ministerstwo dziwnych kroków"... to naprawdę wygląda
                  na drwiny z podatników. I wcale nie jest już śmiesznie! Schodzę do poziemnia...:/
    • toja50 Re: hyde park 01.08.06, 21:25
      Czy nasz prezydent robi za ozdobnik swiat wszelakich? fakt, wychodzi mu to
      calkiem niezle, szczegolnie jak sie sam chwali:-(
      • chetor Re: hyde park 02.08.06, 11:07
        Każdej waaadzy samochwalstwo najlepiej wychodziło, wychodzi i będzie wychodzić.
        • naata Re: hyde park 02.08.06, 11:23
          To prawda z tym chwaleniem, ale taaaaakieeeeeeej jeszcze nie było. A to dopiero
          początek................./
          • toja50 Re: hyde park 02.08.06, 11:53
            hahaha, Naata masz racje, takiego mlaskajacego stylu nie bylo,niestety, jest, i
            nie bedzie, mam nadzieje:-))
            Pokaralo nas , tylko ciekawe za co?
            • sto100 Re: hyde park 05.08.06, 09:39
              za całokształt. Za to ważne dla łysiejących, bo obwieszczono nowy środek przeciw
              wypadaniu włosów.Kłamstwo i prowokacja. To już niech mi wypadają. Lepsza peruka.
    • toja50 Re: hyde park 12.08.06, 15:03
      Balagany,balagany blogie
      gdy niczego nie musze, a moge
      Balagany sobotnio-niedzielne
      balagany tytoniowo-chmielne"-
      • naata Re: hyde park 13.08.06, 16:55
        znaczy, Toju, że na ten czas sama ostałaś w pokoju? :-)))
    • toja50 Re: hyde park 16.08.06, 22:41
      Intryguja mnie te czarne teczki? po co toto i czego sie boja na paradzie:-)))
      Inne teczk spalic, zakopac, zamazac, zalac atramentem,tuszem ,pomalowac olejna
      itd itp, bo niedlugo nic innego nie bedziemy robic tylko sie babrac w tym
      szambie a swiat wola:-(
      • sto100 Re: hyde park 17.08.06, 09:01
        teczki? Bo już samoobrona nie wystarczy, bój się narodu, bój.
        Tak wyszło z tymi obronnymi teczkami z płytami. Jeszcze żaden prezydent tak się
        nie bał. Cóż, czyżby?
        • chetor Re: hyde park 17.08.06, 10:18
          Obecny prezydent podejmuj taaakie ważne działania, że jest coraz bardziej
          zagrożony. Może zamiast tych płyt(?) zbudowałby sobie kaczkomobile?!
          • toja50 Re: hyde park 17.08.06, 10:49
            I tak nikt nie wie co bylo w tych teczkach, wersje sa przerozniste:-) ale takie
            niewygodne toto i osmieszajace. No coz, chyba sie nie przyzwyczaje do tego
            prezydenta:-(
            • naata Re: hyde park 17.08.06, 13:00
              Co wy mówicie? Przecież wiadomo powszechnie, że to komuchy,łże-media i łże-elyty
              ośmieszają biednego prezopremiera.. Cóż ci on biedaczek winny, jak siła złego na
              jedneg w dwóch!? A jeszcze do tego ten zdeprawowany zachód..
              Okropny brak zrozumienia dla Wielkiego Patriotyzmu, może by się tak pomodlić w
              intencji...???
              Wyczytałam w necie (blog B.Misia), skrót - NUK (NASZ UKOCHANY KRAJ);-)))
              A, więc,módlmy się za NUK-a....
              • sto100 Re: hyde park 17.08.06, 15:40
                to chyba dlatego, że "musimy nasze siły zbrojne doskonalić,
                musimy krok po kroku wzmacniać ich siłę odporną".
                Tą teczką?
                • chetor Re: hyde park 24.08.06, 09:11
                  Zasłyszane wczoraj:

                  Dzisiaj posłowie stoczyli walkę z głupotą. Wygrali posłowie.
                  • naata Re: hyde park 24.08.06, 10:01
                    ..."ukochany kraj..." ;-)))
                    • chetor Re: hyde park 24.08.06, 10:06
                      Lepiej być w tym kraju osłem
                      niż tam w sejmie zwykłym posłem
                      ;)
                      • toja50 Re: hyde park 24.08.06, 13:59
                        Mysle,ze wsrod poslow wiekszosc oslow, niestety:-)
                        A komisja bankowa zaczyna przesluchania od zony Leszka Balcerowicza. To juz
                        jest po prostu farsa, razem z tym calym sejmem i komisjami.
                        Przenosi sie ta glupota nizej i juz mamy blog naszego prezydenta miasta, ktory
                        np. Pilcha nazywa takim tam pisarzyna,no, moze zna go blizej:-( ludzieeeee
                        gdzie my jestesmy?????
                        • chetor Re: hyde park 24.08.06, 14:13
                          Lepiej małą byś se fiszą
                          niźli pOsłem Zawiszą
                          • sto100 Re: hyde park 24.08.06, 17:27
                            lepiej w bananowym raju,
                            aniżeli w naszym kraju?
                            • naata Re: hyde park 25.08.06, 11:54
                              lepiej zjeść śledzia słonego
                              niż oglądać marka-jerzego..!
                              • toja50 Re: hyde park 25.08.06, 12:04
                                hahahaha chyba juz wole Marka-Jerzego od sledzia przesolonego,
                                on jest nawet calkiem mily,jak robi w sejmie swiete miny,
                                nie mowiac o pewnej telewizji, gdzie czesto bywa na wizji,
                                wraz z pewnym ministrem vice od obrony, gdzie odkrywaja ciemne
                                ukladu strony, ale z tego nic nie wynika, bo to po prostu
                                tez jest klika.
                                • sto100 Re: hyde park 25.08.06, 19:56
                                  lepiej nie oglądać wcale telewizji,
                                  aniżeli być w pewnej znanej na wizji.
    • toja50 Re: hyde park 29.08.06, 20:29
      Pozdrawiam wyksztalciuchy, jak sie macie? bo ja chyba szczele sobie w leb:-(
      Dzieciarnia dobrala sie do akt i robi nam wode z mozgu,ze nie wspomne o naszych
      wodzach:-( Mamy jeszcze jakies autorytety?
      • sto100 Re: hyde park 29.08.06, 20:58
        i prawdę odkrywają i historię.
        Co to jest historia? Były przywódca w 1968 bardzo brzydko o niej powiedział.
        Nie cytuję!
        • chetor Re: hyde park 30.08.06, 10:34
          Lepiej być nawet lichym wykształciuchem
          niż ministrem dornuchem lub macieruchem
          • naata Re: hyde park 31.08.06, 09:58
            Lepiej se łezke tutaj uronim
            histeria w strachu - trzęsie Kuroniem..
    • toja50 Re: hyde park 04.09.06, 17:28
      A nasz kochany pan prezydent z jednego swieta na drugie, przemawia,
      odznacza,odpowiada, robi za takie swiecidelko? nawet mu to wychodzi i dobrze
      sie z tym czuje, zadnej choroby, no nic, zadnego odwolania, zupelnie, zupelnie
      nic. Jest swietnie:-(
    • toja50 Re: hyde park 06.09.06, 11:49
      A na Litwie znowu przypinal, jak On to pieknie robi, z takim dziwnym wdziekiem,
      uwielbiam. Ale podpisze to co ma podpisac i juz. Sprobowalby nie, juz braciszka
      w tym glowa. Czy to sie nazywa maltretowanie psychiczne? a moze nie tylko
      psychiczne:-)
      A reszta jeszcza bardziej zbeszczelniala, a ja dostaje malpiego rozumu:-(
      • sto100 Re: hyde park 06.09.06, 21:06
        spoko Toju, spoko, więcej ufności w zbiorową mądrość.
        Tylko co to jest zbiorowa mądrość? Twoja, moja, nasza?
        Ho ho, daleko z nią nie zajedziemy, no chyba, że na wyścig kolarski do Chetora.
        Helikoptery latały i latały nad Toruniem. A ja nawet pamiatkę, ostatnią, kupiłam
        z instrukcją co to jest i dlaczego. pozdrawiam serdecznie
        • chetor Re: hyde park 07.09.06, 11:25
          Wyścig był też w G-dzu, ale telewizji to nie interesowało za bardzo. Nie wiem
          czy to w ogóle jakaś promocja miasta? Brak tv to nie istniejsz?
          • naata Re: hyde park 09.09.06, 10:40
            Telewizja jest potęgą, może wykreować, może zniszczyć ..Grudziądz nie powinien
            odpuścić.

            Ktoś może oglądał wczorajsze debaty w Sejmie? I słyszał wypowiedź premiera?
            Wielkiego sympatyka omana wielkiego? Zrozumiałam, że kto nie z nimi to wróg.
            Wrogów widzą wszędzie. Patriotyzm a'la pis i lpr to już prawie narodowy
            socjalizm..Dzisiaj szkoły, a jutro...???
            Matury, mundurki, oraz inne "zalecenia" i nakazy to dopiero preluduim do działań
            jakie ma w zanadzrzu, szczególnie pis i jego koalicjanci. Giertych, jak widac
            jest tylko wykonawcą poleceń I sekretarza.
            Czy juz sie bać?
            • parkowy Re: hyde park 09.09.06, 11:26
              Układ.To słowo zrobiło w ostatnich czasach zawrotną karierę.Jest panaceum na wszystkie potknięcia rządzących,jest mobilizacją do dalszego psucia prawa i wizerunku Polski w świecie.Czytając Wasze wpisy,nie sposób oprzeć się wrażeniu,że sami jesteśmy owym układem,jak każdy zdrowo myślący obywatel.Pozostaje nam jedynie czekać na koniec kadencji i mieć nadzieję na pogrzebanie trójprzymierza.
              Rozśmieszył mnie wczoraj satyryczny rysunek w jednej z gazet:
              Rozpoczęcie roku szkolnego,przy tablicy stoi duży Romek z nauczycielką oraz uczniem,piszącym kredą :"Gier... ty ch...".Pani tłumaczy dużemu:uczeń ma dyslekcję.:)
              • sto100 Re: hyde park 09.09.06, 20:43
                oczywiście, że jesteśmy układem. Obecnie godna tego słowa jest już zaledwie
                umiejętność rozmowy w grupie, albo nie wyciąganie miecza przeciwko drugiemu
                człowiekowi. I nie ma to nic wspólnego z samurajami.
                • toja50 Re: hyde park 09.09.06, 21:30
                  I tak robia co chca i nie komu przeszkodzic:-(
                  • naata Re: hyde park 10.09.06, 02:01
                    Nie, nie jesteśmy "układem", jesteśmy towarzystwem ceniącym swoją niezależność,a
                    jednocześnie szanującym zdanie i obyczaje innych, jednak nie do końca
                    zgadzającym sie na przekraczanie zasadniczych granic. Granice, ktore przekracza
                    układ rządzących, nie liczący się absolutnie ze zdaniem i uczuciami takich jak
                    my, towarzystw, jest naganny! Obraża, poniża, większość obywateli-nie ich wyborców!
                    Jeszcze uchodzi im to płazem, ale, być może, niedługo, Obywatele upomną się o
                    swoją godność i prawa!
    • toja50 Re: hyde park 12.09.06, 10:47
      Podobno we wszystkich kawalach o blondynkach nalezy wymienic blondynke na posla
      Zawisze, reszta bez zmian :-)))))
      • chetor Re: hyde park 12.09.06, 11:55
        zawisza to podobno nieślubny brat kurskiego ;)
        • toja50 Re: hyde park 13.09.06, 10:20
          Komisja rywinowa, jak sie teraz okazuje miala klase i nawet pytania o korytarze
          takie czy siakie juz mnie nie raza. Do czego to doszlo? mam nadzieje, ze
          wyborcy pisu maja sie dobrze:-(
          • naata Re: hyde park 13.09.06, 10:48
            zawisza typowy przedstawiciel swojej partii
            no i to głosowanie...
            • chetor Re: hyde park 13.09.06, 11:41
              Dobra rada

              "Módl się i pracuj"-
              Radzą przyjacioły.
              To się inni obłowią,
              A ty będziesz goły.
              (Jan Sztaudynger)
              • chetor Re: hyde park 15.09.06, 10:04
                Lepiej być zdechłą, śmierdzącą myszą
                niż posłem arturem zawiszą !!!
    • toja50 Re: hyde park 15.09.06, 21:57
      "Ten okres musimy przezyc i nie zwariowac" powiedzial dzisiaj:-) Walesa o
      terazniejszosci, staram sie, ale jest mi trudno.
      • chetor Re: hyde park 20.09.06, 12:12
        Kaczki-dziwaczki zaczynają dołować w sondażach. Chyba, że znowu są przekłamania.
        • naata Re: hyde park 20.09.06, 12:31
          przekłamania to chyba były jak im rosło.
          z tymi sondażami coś nie tak, pamiętacie jak PO była prawie pewnikiem?
          • chetor Re: hyde park 22.09.06, 09:03
            Ale w koło niewesoło, warchołchamstwo ropleniło się całkowicie :(((
            • naata Re: hyde park 23.09.06, 14:09
              .. a wódz powiedział, że nie pozwoli psuć naprawiania solidarnej Polski, i
              taniego państwa ..amen!
    • toja50 Re: hyde park 24.09.06, 14:00
      Trzeba jakos zaakcentowac swoje niezadowolenie wobec istniejacego stanu rzeczy,
      moze wyjazd do W-wy w wiadomym terminie, a moze inne propozycje?
      • naata Re: hyde park 24.09.06, 18:14
        Do W-wy mam dwie godziny drogi, pomysł dobry.. i transparent:
        www.forum.grudziądz.pl - a co! :-))
        wichrzycielski zapowiadą dużą kontr-demonstrację, mówi, ze ich będzie większa bo
        maja w tym wprawę.. he he .. czyli nassi górą!?
        • chetor Re: hyde park 26.09.06, 14:12
          porzucają sobie kamyczkami wykrzywieni patrioci?
          • naata Re: hyde park 26.09.06, 21:57
            wykrzywienie, skrzywienie, skwaszenie i straszenie do pierwszej sraczki, jest
            obecnie trendii :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka