Dodaj do ulubionych

koszty podrozy

30.08.04, 21:15

wedlug moich wyliczen 3-tygodniowa podroz zamknie sie w okolicahc 3 - 3,5
tys. zlotych

czekam na innych chetnych
jak juz bede miala jakies deklaracje i wspolny mianownik to umiescimy tutaj
plan podrozy
Obserwuj wątek
    • bobopik Re: koszty podrozy 04.09.04, 19:04
      tesh jestem bardzo chetny - planowalem na przyszly rok tylko iran ale przylacze
      sie do tej wyprawy do indii. oczekuje jakis dalszych szczegolow.

piotrek
      bobopik@gazeta.pl
      • dominka79 Re: koszty podrozy 28.09.04, 15:48
        hej!
        ja i moja kolezanka (jestesmy z lodzi) mamy zamiar wybrac sie do Indii w
        przyszlym roku tzn w 2005 tak kolo wrzesnia, ale jeszcze co do terminu nie
        wiemy. zaczynamy dopiero planowanie i orientowanie się. noi zbieramy ekipe.
        jezeli ktos jest chetny badz chce wymienic sie informacjami piszcie do mnie
        dominka79@yahoo.com.
    • katehicmulier Re: koszty podrozy 31.10.04, 21:22
      CZESC PODROZNICY:)))
      JA RÓWNIEŻ JESTEM ZAINTERESOWANA WYJAZDEM DO INDII.MIAŁAM W PLANACH POJECHAC
      DO CHIN ALE MOIM MARZENIEM SĄ TEZ INDIE,WIEC JESLI WYJAZD WYPALI TO JA TEZ SIE
      PISZE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
      KATARZYNA Z LUBLINA
      • kasy1 Re: koszty podrozy 08.11.04, 17:55
        Witam!

To nieprawda...Wszystko zależy od standartu pobytu,noclegów,sposobu poruszania się na miejscu itp.
        Spokojnie wystarczy taka kwota!Przelot można znaleźć za około 500$,a na miejscu 10$ na dzień spokojnie wystarcza...Noclegi zaczynają się od 1-2$.Jedzenie smiesznie tanie,tak samo przejazdy autobusami...Najdroższe są chyba wstępy do zabytków:).
        Powodzenia!
        P.S Polecam Indie południowe!!!
      • bastula Re: koszty podrozy 20.03.05, 14:39
        15 tys??? Włąśnie wróciłem z południowych Indii. Wydałem 4 tys zł na dwa
        miesiące... Owszem można spać w 5* hotelach itd ale generalnei indie są
        naprawdę tanie.
    • kolectuning Re: koszty podrozy 14.11.04, 16:11
      Szukam kogoś kto leciał przez moskwe do bombaju czy mogą się trafić jakieś
      kosmiczne opóżnienia czy jeśli mam wykupiony bilet i rezerwacje samolot może
      sie opóżnić o dzień dwa lub wystąpią jakieś inne problemy pozdrawiam kola
    • ciapula Re: koszty podrozy 30.11.04, 19:05
      Moim ogromnym marzeniem jest również zobaczyć te wspaniałe zabytki i poznać tak
      ciekawą kulturę tego kraju. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to wyjazd w Tatry i
      do takiej wyprawy trzeba się dobrze przygotować, zaszczepić wcześniej itp, nie
      mówiąc o kosztach. Jestem z tych ciekawskich świata, co nie muszą spać w dobrych
      hotelach i szukających wygód. Myślę, że dojrzałam już do takiego wyjazdu. Ze
      zgraną brygadą - ludźmi, pasjonatami podróży, którzy chcą jak najwięcej zobaczyć
      można fantastycznie spędzić ten czas. No czas chyba zbierać kaskę. Weżcie mnie
      pod uwagę w swoich planach.
      Monika z Lublina
      GG 2398974
    • dzika9 indie pazdziernik 05 28.12.04, 13:19
      mimo całej tej nieszczesliwej sytuacji ktora aktualnie sie dzieje w Azji .. mam
      nadzieje ze nikt z was nie zamierza zrezygnowac z podróży... dziekuje za odzew
      i obiecuje odzywanie sie do was
      pozdrawiam
      Asia
    • arazjel Re: koszty podrozy 20.02.05, 20:41
      Witam wszystkich!
      co do kosztow podrozy to faktycznie na 3 tyogdnie, daloby sie zmiescic w 3.5
      tys. alekolejny tydzien to juz tylko 100USD, wiec pomyslcie nad dluzszym pobytem.
      a poza tym ja mam taka okazje:
      Cena biletu tam i z powortem do Delhi: 1980zl!! Lufthansa
      wylot 15.06-powort ok 10-15.09
      poszukujemy jednej osoby lub nieparzystej liczby osob, gdyz promocja obejmuje
      pary a nas niestety jest nieparzysta ilosc. chetnych prosze o kontakt
      gg: 1170303
      chetni na dolaczenie sie na cala podroz, lub tylko na przelot-piszcie!
      • dareker Re: koszty podrozy 26.04.05, 10:43
        Hejka!

Mam na imie Darek.Tez interesuje mnie podroz po Indiach.Czy z Waszymi planami
        wszystko sie wyklarowalo?

Pozdrawiam!

Dariusz Ratajczak
        dareker@poczta.onet.pl
    • microtune wycieczka do indii 24.04.05, 21:03

nie bylo mnie tu sto lat, a to doktorat, a to praca a to mieszkanie, w wyniku
      zawirowan niestety na pewno w tym roku nie pojade,

co cieszy... chyba to ze w tym roku bedzie mozna chodzic w indyjskich ciuchach
      i byc modnym, ja sie juz zaopatrzylam na cale lato,

co jeszcze... znalazlam na allegro super mebelki orientalne, pani ma je drogo
      ale sa niesamowite, co prawda nie wszytskie sa z indii ale dwa siedziska
      rzezbione z korzenia na pewno do nowego salonu beda jak znalazl... ;)

obiecuje zagladac czesciej, poki co czekam na zdjeci z wesela brata Pankaja,
      mojego hinduskiego kolegi
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka