lomianki.info.pl 20.09.08, 20:58 www.lomianki.info.pl/index.php?id=21928304&menu=2 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bumbem Re: Zadzieram kiece i lece 20.09.08, 21:29 Znowu nasi przewspaniali spece, uniemożliwiający budowę trasy, chcą okazać siłę swego egoizmu i głupoty. Znów zawołają media, znów zrobią o tym głośno i nie ważne jest że jest ich tylko garstka, ale fakt iż szum to robić potrafią. Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury11 Re: Zapraszamy na spotkanie 20.09.08, 22:58 MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE NAS DÓŻO !!! TU SĄ ZDJENCIE Z POPRZEDNIEJ BLOKADY !!! www.lomianki.info.pl/index.php?menu=galeria&nr=1 PRECZ Z CENZUROM !!! PRECZ Z KOMUNOM !!! Odpowiedz Link Zgłoś
bezcenzury11 Re: Zapraszamy na spotkanie 20.09.08, 23:01 WAS TESZ ZAPRASZAMY !!! www.lomianki.info.pl/galeria.php?fot=3&min=1&nr=1 Odpowiedz Link Zgłoś
zachodni007 Do Bezcenzury11 21.09.08, 15:04 Gościu, o co ci chodzi. Pogięło cię. Nie masz co robić? Odpowiedz Link Zgłoś
bronia_0 Re: Do Bezcenzury11 21.09.08, 17:34 On zapomniał chodzić do szkoły, wiec się nie czepiaj. A pizanie z błendami to terz sposub na zwrucenie ówagi - choć każdy musi przyznać iż wskazuje to jednak na pewne ograniczenia umysłowe. Odpowiedz Link Zgłoś
kowalikapol Re: Zapraszamy na spotkanie 23.09.08, 15:56 Ja pszyjde i poznacie mnie po koszulce z psześciradła z napisem niedamy rosjechać Łomianek. Mam nielegalny dom na trasie co te komunisty chcom budować, melduje panie zahodni że pszyjde ze szwagrem. Ja na pan głosowalem, szwagier tesz. Odpowiedz Link Zgłoś
kalambur-1 Re: Zapraszamy na spotkanie 23.09.08, 18:07 O kuźba. Ale Wersal, omniankowski oczywiście ci un. A i tak was rozjadą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( mieszkaniec w Polsze gdziesik Odpowiedz Link Zgłoś
szopena Re: Zapraszamy na spotkanie 23.09.08, 22:41 kalambur-1 napisał: > O kuźba. Ale Wersal, omniankowski oczywiście ci un. > A i tak was rozjadą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( > > mieszkaniec > > w Polsze gdziesik chyba rozdepczą,Oni nie mają jezdzić tylko łazić!!!!!!!!!!! ale jak będzie ich tyle co na dzisiejszym zebraniu w Dąbrowie,to i nie uda im się nawet rozdeptać. Odpowiedz Link Zgłoś
tow_mauzer Re: Zapraszamy na spotkanie 24.09.08, 00:07 A czy ta demonstracja została zgłoszona w urzędzie gminy? Bo jak nie to będzie nielegalne zbiegowisko i jego uczestnicy mogą zostać ukarani:)) Odpowiedz Link Zgłoś
etaam Re: Zapraszamy na spotkanie 24.09.08, 07:56 tow_mauzer napisała: > nielegalne zbiegowisko i jego uczestnicy mogą zostać ukarani:)) O kurcze. Znowu coś nawywijali i będą karani. To szto już jakaś recydywa. Gościu z brodą i Janek z Łomianek recydywistą. No doczekalim się czasów. Odpowiedz Link Zgłoś