Dodaj do ulubionych

Zapraszamy na spotkanie

20.09.08, 20:58
www.lomianki.info.pl/index.php?id=21928304&menu=2
Obserwuj wątek
    • bumbem Re: Zadzieram kiece i lece 20.09.08, 21:29
      Znowu nasi przewspaniali spece, uniemożliwiający budowę trasy, chcą okazać siłę
      swego egoizmu i głupoty. Znów zawołają media, znów zrobią o tym głośno i nie
      ważne jest że jest ich tylko garstka, ale fakt iż szum to robić potrafią.
    • bezcenzury11 Re: Zapraszamy na spotkanie 20.09.08, 22:58
      MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE NAS DÓŻO !!!

      TU SĄ ZDJENCIE Z POPRZEDNIEJ BLOKADY !!!
      www.lomianki.info.pl/index.php?menu=galeria&nr=1

      PRECZ Z CENZUROM !!!
      PRECZ Z KOMUNOM !!!
    • bezcenzury11 Re: Zapraszamy na spotkanie 20.09.08, 23:01
      WAS TESZ ZAPRASZAMY !!!
      www.lomianki.info.pl/galeria.php?fot=3&min=1&nr=1
      • zachodni007 Do Bezcenzury11 21.09.08, 15:04
        Gościu, o co ci chodzi. Pogięło cię. Nie masz co robić?
        • bronia_0 Re: Do Bezcenzury11 21.09.08, 17:34
          On zapomniał chodzić do szkoły, wiec się nie czepiaj. A pizanie z błendami to
          terz sposub na zwrucenie ówagi - choć każdy musi przyznać iż wskazuje to jednak
          na pewne ograniczenia umysłowe.
    • bezcenzury11 Re: Zapraszamy na spotkanie 23.09.08, 12:11
      PRZYBYWAICIE WSZYSCY !
      • kowalikapol Re: Zapraszamy na spotkanie 23.09.08, 15:56
        Ja pszyjde i poznacie mnie po koszulce z psześciradła z napisem
        niedamy rosjechać Łomianek. Mam nielegalny dom na trasie co te
        komunisty chcom budować, melduje panie zahodni że pszyjde ze
        szwagrem. Ja na pan głosowalem, szwagier tesz.
        • kalambur-1 Re: Zapraszamy na spotkanie 23.09.08, 18:07
          O kuźba. Ale Wersal, omniankowski oczywiście ci un.
          A i tak was rozjadą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

          mieszkaniec

          w Polsze gdziesik
          • szopena Re: Zapraszamy na spotkanie 23.09.08, 22:41
            kalambur-1 napisał:

            > O kuźba. Ale Wersal, omniankowski oczywiście ci un.
            > A i tak was rozjadą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
            >
            > mieszkaniec
            >
            > w Polsze gdziesik

            chyba rozdepczą,Oni nie mają jezdzić tylko łazić!!!!!!!!!!!

            ale jak będzie ich tyle co na dzisiejszym zebraniu w Dąbrowie,to i nie uda im
            się nawet rozdeptać.
    • tow_mauzer Re: Zapraszamy na spotkanie 24.09.08, 00:07
      A czy ta demonstracja została zgłoszona w urzędzie gminy? Bo jak nie to będzie nielegalne zbiegowisko i jego uczestnicy mogą zostać ukarani:))
      • etaam Re: Zapraszamy na spotkanie 24.09.08, 07:56
        tow_mauzer napisała:

        > nielegalne zbiegowisko i jego uczestnicy mogą zostać ukarani:))


        O kurcze. Znowu coś nawywijali i będą karani.
        To szto już jakaś recydywa. Gościu z brodą i Janek z
        Łomianek recydywistą. No doczekalim się czasów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka