Dodaj do ulubionych

Garisell - opinie

08.05.20, 10:26
Hej, hej! Mam pytanie do zainteresowanych pozbywaniem się cellulitu... Może i dużo wątków było, domyślam się, że tak, ale nie mogłam znaleźć opinii o tym kosmetyku co wyżej. Znacie może ten krem? Jestem już po kilku kremach antycellulitowych z drogerii jednej, drugiej, trzeciej, po tych co polecają na kwc i innych miejscach i po około 6 próbach z kremami żaden nawet delikatnie nie ruszył mi pomarańczowej skórki ;/ Jeden bardzo polecany krem (nie będę mówiła co to za bubel był bo serio nie warto nawet nazwy wspominać by ktoś to widział i chciał sprawdzić) przez pewne influencerki i blogerki mnie nawet uczulił, więc teraz chcę iść w bardziej naturalne kosmetyki tylko pytanie czy ktoś ten krem miał? Widziałam kilka recek na forach ale nie wiem czy to` nie było tak napisane by zachęcić do kupna. Może wiecie w sumie jak to jest z tymi składnikami w środku? Wiecie czy są jakieś badania na bluszcz i innego typu rzeczy w kosmetykach na cellulit? Ma prawo to działać? Będę super mega wdzięczna za info o tym kremie jeżeli ktoś miał. Mam kilka pytań i chciałabym rozwiać niektóre wątpliwości. Pozdrawiam i buziaczki! :*
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka