Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    nomax Piekary Śląskie

    IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.10, 22:43
    Hej mam pytanie czy ktoś pracuje w firmie Nomax w Piekarach?? Jakie są tam warunki pracy? Czy warto starać się o prace na produkcji? czy jest ciężko?? pozdro
    Obserwuj wątek
      • Gość: mała Re: nomax Piekary Śląskie IP: *.chello.pl 25.10.10, 14:34
        tez chce spróbować na produkcji w nomax, może ktoś odpowie jak tam jest i jak płacą

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka