Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.10, 22:43 Hej mam pytanie czy ktoś pracuje w firmie Nomax w Piekarach?? Jakie są tam warunki pracy? Czy warto starać się o prace na produkcji? czy jest ciężko?? pozdro Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mała Re: nomax Piekary Śląskie IP: *.chello.pl 25.10.10, 14:34 tez chce spróbować na produkcji w nomax, może ktoś odpowie jak tam jest i jak płacą Odpowiedz Link Zgłoś