Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    LOGOPEDIA- CZY WARTO?

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.04, 11:57
    Witam mam pytanie. Jak uważacie czy warto rozpocząć PODYPLOMOWE STUDIA
    LOGOPEDYCZNE?, Czy są perspektywy pracy w tym zawodzie?. Jakie + i - zawodu.
    CHętnych ( szczególnie absolwentów lub pracujących logopedów prosiłbym o
    wypowiedzi)
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka