Gość: Ciekawy
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.07.04, 11:57
Witam mam pytanie. Jak uważacie czy warto rozpocząć PODYPLOMOWE STUDIA
LOGOPEDYCZNE?, Czy są perspektywy pracy w tym zawodzie?. Jakie + i - zawodu.
CHętnych ( szczególnie absolwentów lub pracujących logopedów prosiłbym o
wypowiedzi)