Gość: Kermit
IP: *.portgdansk.pl
09.09.04, 07:09
Dla wszystkich co szukają pracy wypowiedź z forum elektroda.pl o firmie MM
Con... ( ogłoszenie o zatrudnieniu 20 nowych pracowników przez tą firmę
ukazało się w ostatnim dodatku "praca" w dzienniku bałtyckim w trójmieście.
cytuje " A ja wam cos powiem. pracowalem w tele 2 przez pol roku we
wroclawskiej firmie mm connect. oferta ego operatora jest istotnie korzystna
tylko dla niewielu abonentow tpsa. za to niestety nie ogladalem tego programu
ale ludzie z t2 zenia takie kity ze glowa boli, np. jestem z unii
europejskiej z tanszymi polaczeniami, albo jestem urzednikiem panstwowym lub
wiele wiele innych, ja wam powiem ze nigdy nikogo nie oszukalem w mej
polrocznej karierze, za to srednio na 1 uczciwego sprzedawce jest ok 5
nieuczciwych. A i to najlepsze oni oglaszaja w gazetach ze szukaja np 20 os
do czegos tam. przez tel się nic nie dowiesz a na miejscu okazuje się ze nie
o to ci chodzilo. dla przyszlych pracownikow firmy mm connect : pamietajcie,
z 4 waszych pierwszych wyn zabieraja 15 % niby na kaucje ale tego juz nie
zobaczycie, po drugie robia waly z umowami, wiem bo znam się na tym, po
trzecie mydla tym ludzia oczy a menadzerowie wchodza sobie i szefostwu w **e
bez mydla. i na zakonczenie, wlascicielami tego intratnego interesu w polsce
(firma MM Connect, wroclaw powst. slaskich 118 jak i pozost filii) sa Marek
(********) oraz Mariusz ( **** ****) to tyle "