Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    firma MM Con....

    IP: *.portgdansk.pl 09.09.04, 07:09
    Dla wszystkich co szukają pracy wypowiedź z forum elektroda.pl o firmie MM
    Con... ( ogłoszenie o zatrudnieniu 20 nowych pracowników przez tą firmę
    ukazało się w ostatnim dodatku "praca" w dzienniku bałtyckim w trójmieście.

    cytuje " A ja wam cos powiem. pracowalem w tele 2 przez pol roku we
    wroclawskiej firmie mm connect. oferta ego operatora jest istotnie korzystna
    tylko dla niewielu abonentow tpsa. za to niestety nie ogladalem tego programu
    ale ludzie z t2 zenia takie kity ze glowa boli, np. jestem z unii
    europejskiej z tanszymi polaczeniami, albo jestem urzednikiem panstwowym lub
    wiele wiele innych, ja wam powiem ze nigdy nikogo nie oszukalem w mej
    polrocznej karierze, za to srednio na 1 uczciwego sprzedawce jest ok 5
    nieuczciwych. A i to najlepsze oni oglaszaja w gazetach ze szukaja np 20 os
    do czegos tam. przez tel się nic nie dowiesz a na miejscu okazuje się ze nie
    o to ci chodzilo. dla przyszlych pracownikow firmy mm connect : pamietajcie,
    z 4 waszych pierwszych wyn zabieraja 15 % niby na kaucje ale tego juz nie
    zobaczycie, po drugie robia waly z umowami, wiem bo znam się na tym, po
    trzecie mydla tym ludzia oczy a menadzerowie wchodza sobie i szefostwu w **e
    bez mydla. i na zakonczenie, wlascicielami tego intratnego interesu w polsce
    (firma MM Connect, wroclaw powst. slaskich 118 jak i pozost filii) sa Marek
    (********) oraz Mariusz ( **** ****) to tyle "
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka