Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    insynuacje

    11.02.06, 20:34
    co mam zrobić w takiej sytuacji?
    szefowa zapytałą mnie dlaczego kserowałam jeden dokument który dałą mi do
    skserowania dwa razy. a ja kserowałam dwa razy, bo było dwóch ludzi, którzy
    mieli go dostać.
    aler ona chyba myśli żę ja coś kręcę i nic mi już nie daje do kserowania ani
    do wysyłania - co mam zrobić? powinnam się oburzyć, siedzieć cicho,
    porozmawiać?
    jak mam się zachować
    wiem, że jeżeli raz padnie na kogoś takie podejrzenie to nie daj boże coś się
    stanie to będzie na mnie więc powinnam zadziałać już teraz ale co począć
    Obserwuj wątek
      • Gość: gosik Re: insynuacje IP: *.chello.pl 11.02.06, 21:46
        Chyba pójśc i szczerze porozmawiać.
      • Gość: Adamo tylko spokój IP: *.autocom.pl 12.02.06, 12:27
        dwa warianty:
        (1) nie reaguj, rób swoje, bądź w porządku
        (2) policz do 10 i z uśmiechem na twarzy (nie ironicznym!) po prostu powiedz
        jej o co chodzi. NIe ma nic gorszego niż niedomówienia.

        > wiem, że jeżeli raz padnie na kogoś takie podejrzenie to nie daj boże coś się
        > stanie to będzie na mnie więc powinnam zadziałać już teraz ale co począć
        Nie zostawiaj próżni. Nie pozwól na to. ALe nie na siłę, bo ona uzna,
        że "tłumaczą się tylko winni".



        • vaniliaa1 Re: tylko spokój 16.02.06, 15:31
          ja bym porozmaiwlay, zeby potem nie bylo niejasnosci....
      • Gość: Małgonka Re: insynuacje IP: *.chello.pl 16.02.06, 18:13
        Czy na to pytanie odpowiedziałaś już jej (tak, jak tutaj na forum)?
        Jeśli tak, to zapomnij o sprawie i nie wracaj do niej.
        Po cholerę robić zamieszanie wokół takich banalnych drobiazgów?
        Nie tłumacz się więcej. A jesli ona myśli, że kręcisz, to wyłącznie ona ma
        problem ze swoją chorą podejrzliwością.
      • k.ibisz Re: insynuacje 17.02.06, 10:05
        Ja kiedyś miałam podobną sytuację, kserowałam umowę spółki dla szefa, kazał po
        2 razy, a jego z-ca poprosił o jeszcze 1 kopię. Skserwałam 3 razy i jak szef
        zobaczył to był "dym". Spokojnie wyjaśniłam sprawę i okazało się, że ten jego z-
        ca to niezły "numerek".
        • Gość: gk Re: insynuacje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 20:30
          nie przejmuj się,
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka