Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kolporter!!!

IP: *.bn.krakow.pl 23.11.02, 00:41
    kolporter saloniki prasowe czy ktoś z was może z nimi współpracuje ja mam
    zamiar dlatego zbieram info!

z góry dziękuje
    pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • adam.67 Re: Kolporter!!! 27.11.02, 15:06
        Pisałęm o tym w tym wcześniejszym wątku.

Jeden z moich klientów w to wdepnął. Nie zarobił na opłatę franchisingową i
        popłynął na kilka tysięcy złotych.
        Osobiście nie radziłbym działania pod szyldem K.
        Nie lepiej na własny rachunek?

Nie wiedziałem umowy franchisingowej, ale są w niej podobno klauzule o
        wyłączności dostaw. To oznacza, że będąc franchisobiorcą nie możesz nabywać
        towarów spoza sieci hurtowej K.
        To jest jak cyrograf.
        Chętnie nawiązałbym jakąś współpracę (mam własną firmę).
        Napisz na priv.
        Pozdrowienia
        • Gość: myslacy Re: Kolporter!!! IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 19:58
          witam ponownie
          jestem po spotkaniu z "osobami odpowiedzialnymi za rozwoj sieci" w chwili
          obecnej kolporter odszedl od franchaisngu na rzecz "umowy partnerskiej" z tego
          co bylo na "spotkaniu informacyjnym" w sumie na moj gust w chwili obecnej
          kolporter probuje jescze wiecej zarobic bo w chwili obecnej koszt wejscia do
          sieci wynosi conajmniej 10tys pln w zamian za to otrzymujemy pieknie urzadzony
          zatowarowany salonik ALE jestesmy praktycznie ajentem ktory musi rozliczac si
          ez centrala z utargow zamawiac tylko u nich zarejestrowac ( o ile ktos nei ma )
          dzialalnosc.
          reasumuja jestesmy praktycznie etatowym pracownikiem kolportera w ich sklepie
          na ich zasadach na ich marzach a w zamian za to rejestrujemy sie jako
          przedsiebiorca placimy zus i podatek a raz na miesiac wystawiamy kolporterowi
          fakture na kwote na ktora sie skalda gwarantowane 2000netto + 15% marzy zde
          sprzedazy czyli jestesmy pracownikiem za 2000 netto + premia ale minus zus
          minus podatek a zeby bylo lepeij na tyg salonik jest czynny 11 godzin nonstop
          czyli musimy kogos zatrudnic a to czym mu zaplacimy to nasz problem czyli
          dochodzi koszt wyplaty dla pracownika i oplaty za neigo i na to ma wystarczyc
          wspomniane 2000 + premia
          sorry ale to nei dla mnei
          poprostu trudno bedzie wyjsc na swoje bo salonikowi "partner " musi sie
          poswiecic wiec ciezko mu bedzie jescz egdzies pracowac ...
          reasumujac moim zdaniem to jest dobre dla kogos kto bedzie na tym kombinowal
          albo zadowoli sie kwota na czysto zblizona do zasilku ew trafi na extra punkt
          gdzie te 15 % to beda realne pieniadze
          pozdrawiam
          i ja juz nie mam watpliwosci... jestem na NIE i pisze do przedmowcy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka