Gość: luk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 08:36 Szwajcaria Czy mozna wyjechac na paszport?Czy mozna zostac na dluzej?Prosze o odpowiedz mam zamiar wyjechac na dluzej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: robert Re: Szwajcaria IP: *.tier.ar.krakow.pl 03.06.06, 19:29 w szwajcarii możesz być przez 3 miesiące jako turysta jak chcesz pracować to musisz zglosić się do policji kantonalnej a najlepiej zadzwoń do konsulatu szwajcarskiego w warszaweie jak co to pisz mój emeil ja byłem dwa razy w szwajcarii robert.toch@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś