Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Szwajcaria

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 08:36
    Szwajcaria

    Czy mozna wyjechac na paszport?Czy mozna zostac na dluzej?Prosze o odpowiedz
    mam zamiar wyjechac na dluzej.
    Obserwuj wątek
      • Gość: robert Re: Szwajcaria IP: *.tier.ar.krakow.pl 03.06.06, 19:29
        w szwajcarii możesz być przez 3 miesiące jako turysta jak chcesz pracować to
        musisz zglosić się do policji kantonalnej a najlepiej zadzwoń do konsulatu
        szwajcarskiego w warszaweie jak co to pisz mój emeil ja byłem dwa razy w
        szwajcarii robert.toch@interia.pl

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka