Gość: Katarzyna
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.04.07, 12:37
Witam,
od kilkunastu miesięcy poszukuję pracy, bezskutecznie. Jestem po studiach
socjologicznych, w toku ich trwania (studia zaoczne) przez rok pracowałam na
stanowisku specjalisty do spraw marketingu, ale zajmowałam się przede
wszystkim obsługą biura. Potem zaszłam w ciążę, urodziłam dzoecko i tak juz
zostało. Dziś dziecko ma 3,5 roku, a mnie nikt nie chce zatrudnić, ba nawet
zaprosić na rozmowę. W lutym tego roku ukończyłam szkolenie "specjalista ds.
kadrowo-płacowych" i z tą dziedziną chciałabym związać swoją drogę zawodową.
I tu pojawia się problem. Jak mam zdobyć doświadczenie, kiedy nikt nie chce
dać mi szansy? Zaznaczam w listach motywacyjnych, że jestem chętna do odbycia
BEZPŁATNEJ praktyki w dziale kadr, byle móc zdobyć doświadczenie w
dziedzinie, w której bym chciała. Może mógłby mi ktoś poradzić, gdzie
mogłabym się zgłosić, żeby łatwiej mi było znaleźć pracę? Nie jestem
zarejestrowana w urzędzie pracy, ale myślę o tym. Nie mam wymagań
finansowych, mogę pracować za 936 zł brutto, naprawdę chodzi mi przede
wszystkim o rozpoczęcie pracy związanej z kadrami i płacami. Dziękuje za
pomoc, pozdrawiam