Gość: kogus
IP: *.gdynia.mm.pl
02.08.07, 19:59
Witam!
Pracowałem przez nie cały rok jako przedstawiciel handlowy, ale nie do końca
odpowiadały mi warunki takiej pracy mimo, że bardzo chcę pracować w handlu.
Mam zarejestrowaną własną działalność i teraz chciałbym zacząć pracę jako
agent handlowy na podstawie umowy agencyjnej. Mam już pewne doświadczenia w
pracy na takich zasadach i dobrą znajomość kilku branż min. spożywczej.
Niestety ofert pracy na to stanowisko jest bardzo mało. Mam w związku z tym
kilka pytań:
- Czy właściwe będzie odpowiadanie na ogłoszenia firm poszukujących
przedstawicieli handlowych i proponowanie im swoich usług jako agent handlowy?
- Czy mając już kontakt z odbiorcą mogę sam proponować firmom oferującym
produkt, którym zainteresowany jest odbiorca podpisanie ze mną umowy
agencyjnej na podstawie, której będzie wypłacana mi prowizja jeśli transakcja
dojdzie do skutku?
- Czy zawód agenta handlowego ma przyszłość i jakie umiejętności są niezbędne
aby skutecznie go wykonywać?
Z góry dziękuję za odpowiedż.
Pozdrawiam!