kacha666-dwa
22.11.07, 12:35
Hejo. KFC organizuje fajny konkurs! Można w nim wygrać ipody, rok żarcia za
darmo, poł roku lub 3 miesiące. Organizator konkursu nie zarzuca skrzynki
pocztowej mailami i spamem, skrzynki w telefonie też nie. Konkurs jest
całkowicie bezpieczny. Polecam! Zarejestrować się można:
www.triobox.pl/Kacha666