Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Konkurs KFC

    22.11.07, 12:35
    Hejo. KFC organizuje fajny konkurs! Można w nim wygrać ipody, rok żarcia za
    darmo, poł roku lub 3 miesiące. Organizator konkursu nie zarzuca skrzynki
    pocztowej mailami i spamem, skrzynki w telefonie też nie. Konkurs jest
    całkowicie bezpieczny. Polecam! Zarejestrować się można:
    www.triobox.pl/Kacha666
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka