Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Trzy tysiące etatów w polskiej armii

    IP: *.lowicz.mm.pl 23.06.08, 16:56
    Jak pięknie tu wszystko jest opisane i bardzo dużo etatów hehehe
    ściema!!!!!!!!!!! Jestem kapral.pchor chcę na zawodowego a wku mi mówią że
    niema etatu heheh tylko etat na mięso armatnie szweja!!!!! Etaty to są na
    wszystkie stopnie tylko wciskają ludziom kity heheheehe i miejsca to mają ale
    dla swoich.
    Obserwuj wątek
      • hiramski Re: Trzy tysiące etatów w polskiej armii 24.06.08, 08:28
        - ŻOŁNIERZU!!! JAK JEST???!!!
        - TAK JEST!!!
        • sithicus Re: Trzy tysiące etatów w polskiej armii 24.06.08, 08:36
          Jak to szło... lepiej mieć stosunek z jeżem niż 2 lata być żołnierzem?
          • Gość: oooonn Re: Trzy tysiące etatów w polskiej armii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.08, 11:03
            lepiej jest być psem cyrkowym, niż żołnierzem zawodowym !!
      • rpg_7 Re: Trzy tysiące etatów w polskiej armii 24.06.08, 11:50
        Witam,
        w korpusie podoficerskim jak i oficerskim jest wystarczająco ludzi, czy nawet
        przerost, więc Ciebie - starszego kaprala - nie zatrudnią w wojsku (w sumie to
        po odbyciu służby w rezerwie powinieneś zostać awansowany na pierwszy stopień
        oficerski), chyba że zdegradowaliby Cię do starszego szeregowca..
        pzdr
        • Gość: rudi. Re: Trzy tysiące etatów w polskiej armii IP: 213.199.241.* 01.11.09, 12:36
          co ty tutaj mącisz.. zeby byc oficerem musisz albo ukonczyc szkole oficerska
          albo po studiach (uzyskujac mgr) przejsc szkolenie oficerskie.
      • Gość: tu-166 Trzy tysiące etatów w polskiej armii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.08, 11:51
        Ciekawe kiedy rezygnacja z poboru, bo na na razie ustawowe niewolnictwo za michę
        i 200 zł miesięcznie brutto zwane "zasadniczą służbą wojskową" trzyma się mocno.
      • wysoki-brunet Trzy tysiące etatów w polskiej armii 24.06.08, 12:08
        Wspaniale.

        koloryt.blox.pl/html
      • Gość: a Trzy tysiące etatów w polskiej armii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.08, 12:26
        Czyli tworzy się kolejną grupę pasożytów nie wytwarzających niczego
        pożytecznego, a okradających uczciwie pracujących i płacących
        podatki Polaków.

        Zamiast redukować liczbę złodziei zwanych wcześniejszymi emerytami,
        rząd ją jeszcze powiększa.

        A ogłupiałemu ludowi serwuje się kolejne odcinki serialu pt. "Czy
        Wałęsa był agentem".
      • Gość: rotfliarz Więcej mięsa armatniego... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.08, 13:16
        ...nam trzeba - do afganistanu, iraku a niedługo iranu - musimy przecież coraz
        skuteczniej wchodzić w dupsko amerykanów za friko, no nie ?
      • Gość: pikolo Trzy tysiące etatów w polskiej armii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.08, 21:02
        A moze Wojtek Jaruzelski hahahahah
      • Gość: żołnierz ndt. Trzy tysiące etatów w polskiej armii IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.08, 17:38
        Armia zawodowa,3 tysiące etatów!
        Trąbią gdzie sie da o profesjonalizacji.
        Mi mówią,że etatów nie ma dla mnie jak i dla jeszcze 15 żołnierzy
        nadterminowych.Gdzie tu logika?!
        • Gość: zawodowy rusz d... nadterminowy, to znajdziesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.08, 08:01
          jak myślisz, że zrobisz karierę płacząc, ze nie ma etatów w
          jednostce w pobliżu bloku twojej mamusi, to raczej jesteś w
          błędzie. Świętoszów, Powidz, Ustka - a nie Warszawa, Kraków i
          Gdynia, koleś
      • Gość: łukasz opinia IP: 148.81.254.* 17.08.08, 23:34
        witam
      • Gość: uyhgfr krytyka IP: 148.81.254.* 17.08.08, 23:59
        tylko tak ladnie piszom.niedajcie sie nabraci bo na poczontku bendom
        wam ladnie muwic a jusz wstompicie do armi wypnom sie na was wyslom
        za granice
      • Gość: gość SCIEMA !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.08, 21:27
        Nie ma żadnych wolnych etatów wogóle nie ma wolnych miejsc
        chyba ze ktos ma plecy.
        12 tys wolnych miejsc to propaganda fałszywe dane!!!


        samorzad.infor.pl/forum/1589,W-armii-czeka-12-tys-wolnych-etatow.html
      • Gość: kapral rez etaty podoficerskie IP: *.eranet.pl 26.10.08, 12:29
        Witam to wielka ściema z tymi etatami,wymogi dotyczące wykształcenia
        to tylko zbyt wysoko postawiona poprzeczka dla chętnych
        żołnierzy,powinni znieść wymóg dotyczący matury a ilość chętnych na
        stanowiska automatycznie się zwiększy.Pomyślcie wkońcu o tym
      • Gość: GENERAŁ Re: Trzy tysiące etatów w polskiej armii IP: *.CNet2.Gawex.PL 06.03.09, 19:41
        PANOWIE CO TEN OFICER ZA BZDURY OPOWIADA czarne własnie rozwiązali
        jakie etaty ponad 100 osób nie ma na chwilę obecną pracy banda
        patałachów
      • Gość: donshimano Re: Trzy tysiące etatów w polskiej armii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.09, 19:25
        SCIEMA I TYLE NIEMA ETATOW POBLOKOWANE ALBO MUSISZ MIEC PLECY CHYBA ZE MASZ
        STOPIEN SZER LUB ST. SZER TO ODRAZU ALE OD KAPRALA W GORE ZAPOMNIJ NAJPIERW
        ABSOLWENCI A POZNIEJ JAK ICH JUZ PRZYJMA JEST ZNOWU TA SAMA GADKA I CZEKASZ ROK
        WIEC ZAPOMNIJCIE BO KLAMIA JAK LECI ZE MAJA ETATY. POZDRO REZERWA WIOSNA 07
        MARYNARKA WOJENNA:)
      • Gość: dęblin go...no IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.09.09, 09:31
        gó... prawda z tymi etatami tylko zamydlacie oczy innym i robice nadzeje a to jest jedno wielkie gó...
      • Gość: widziałem wojsko wojsko = bania zryta od chlania IP: *.chello.pl 01.11.09, 12:58
        .

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka