Gość: wojak
IP: *.lowicz.mm.pl
23.06.08, 16:56
Jak pięknie tu wszystko jest opisane i bardzo dużo etatów hehehe
ściema!!!!!!!!!!! Jestem kapral.pchor chcę na zawodowego a wku mi mówią że
niema etatu heheh tylko etat na mięso armatnie szweja!!!!! Etaty to są na
wszystkie stopnie tylko wciskają ludziom kity heheheehe i miejsca to mają ale
dla swoich.