fanka_muchozolu 07.10.03, 18:13 kubek z nagim Bartem Simpsonem PostIt Notes nozyczki myszka do compa dlugopisy wklady do piora naklejki Przyznac sie, raz raz, czy ktos jeszcze cos wynosi?:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mahoney Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: 217.153.143.* 07.10.03, 20:31 sorki , nie zauwazylem twojego postu Odpowiedz Link Zgłoś
silverstone Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 08.10.03, 14:17 - dlugopisy dlugopisy miliony dlugopisow choc nie wiem dlaczego bo pisze piórem - gazety mnostwo gazet ktorych pozniej nie mam kiedy czytac - teczki na dokumenty choc razem z dokumentami wiec nie wiem czy sie liczy Odpowiedz Link Zgłoś
bonzo7 Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 25.10.03, 21:19 Kiedyś udało mi się wynieśc krzesło biurowe oczywiście rozmontowane , wynosiłem je kilka dni najtrudniej było wynieść podstawę ale poradziłem sobie . Odpowiedz Link Zgłoś
forex-expert Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 28.10.03, 07:32 - kubki - gazety - książka telefoniczna - reflektorki halogenowe Odpowiedz Link Zgłoś
kitekat Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 05.11.03, 12:32 Nie obraź się, ale wyniesienie z pracy krzesła, i to w częściach, jest zwykłym złodziejstwem i nie ma się chyba czym chwalić! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilecka Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: *.pool80116.interbusiness.it 02.12.03, 16:46 hehe, a wyniesienie papieru toaletowego, czy dlugopisow to co, pozyczka?? to tez kradziez hehe, masz jakies dziwne teorie... a swoja droga ja tez czasem cos do domu przynosze(mowie przynosze, bo nie chce budzic wyrzutow sumienia za kradziez), pracuje w hotelu, wiec przynosze malutkie mydelka firmowe hotelowe, albo mini zestawy do szycia, albo malutkie plyny do kapieli... albo po prostu to co klienci zostawia w pokoju!! i to sa przerozne rzeczy, i to wg zasady znalezione nie kradzione :P iwona Odpowiedz Link Zgłoś
pierans Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 03.11.03, 13:31 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=279&w=2147536&a=2147536 musze to tu wstawic, bo to byl moj pierwszy zalozony watek w zyciu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kleptoman Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: 80.48.29.* 22.11.03, 02:47 ja tez bym coś wyniósł ale jeszcze roboty ni mom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: złodziejaszek Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 03.12.03, 14:11 pracuje w firmie organizującej imprezy i niedawno z kumplem wywieźliśmy sobie po 3komplety stołów i ław ogrodowych drewnianych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opa Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 21:24 papier do drukarki tusz do drukarki spinacze teczki na dokumenty dlugopisy Odpowiedz Link Zgłoś