Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Przedmioty WYNOSZONE z pracy :)

    07.10.03, 18:13
    kubek z nagim Bartem Simpsonem
    PostIt Notes
    nozyczki
    myszka do compa
    dlugopisy
    wklady do piora
    naklejki

    Przyznac sie, raz raz, czy ktos jeszcze cos wynosi?:)
    Obserwuj wątek
      • Gość: mahoney Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: 217.153.143.* 07.10.03, 20:31
        sorki , nie zauwazylem twojego postu
      • silverstone Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 08.10.03, 14:17
        - dlugopisy dlugopisy miliony dlugopisow choc nie wiem dlaczego bo pisze piórem
        - gazety mnostwo gazet ktorych pozniej nie mam kiedy czytac
        - teczki na dokumenty choc razem z dokumentami wiec nie wiem czy sie liczy
        • bonzo7 Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 25.10.03, 21:19
          Kiedyś udało mi się wynieśc krzesło biurowe oczywiście rozmontowane ,
          wynosiłem je kilka dni najtrudniej było wynieść podstawę ale poradziłem sobie .
          • forex-expert Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 28.10.03, 07:32

            - kubki
            - gazety
            - książka telefoniczna
            - reflektorki halogenowe
          • kitekat Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 05.11.03, 12:32
            Nie obraź się, ale wyniesienie z pracy krzesła, i to w częściach, jest zwykłym
            złodziejstwem i nie ma się chyba czym chwalić!
            • Gość: ilecka Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: *.pool80116.interbusiness.it 02.12.03, 16:46
              hehe, a wyniesienie papieru toaletowego, czy dlugopisow to co, pozyczka?? to
              tez kradziez hehe, masz jakies dziwne teorie...
              a swoja droga ja tez czasem cos do domu przynosze(mowie przynosze, bo nie chce
              budzic wyrzutow sumienia za kradziez), pracuje w hotelu, wiec przynosze
              malutkie mydelka firmowe hotelowe, albo mini zestawy do szycia, albo malutkie
              plyny do kapieli... albo po prostu to co klienci zostawia w pokoju!! i to sa
              przerozne rzeczy, i to wg zasady znalezione nie kradzione :P

              iwona
      • pierans Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) 03.11.03, 13:31
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=279&w=2147536&a=2147536
        musze to tu wstawic, bo to byl moj pierwszy zalozony watek w zyciu
      • Gość: kleptoman Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: 80.48.29.* 22.11.03, 02:47
        ja tez bym coś wyniósł ale jeszcze roboty ni mom
        • Gość: złodziejaszek Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 03.12.03, 14:11
          pracuje w firmie organizującej imprezy i niedawno z kumplem wywieźliśmy sobie
          po 3komplety stołów i ław ogrodowych drewnianych
      • Gość: opa Re: Przedmioty WYNOSZONE z pracy :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.03, 21:24
        papier do drukarki
        tusz do drukarki
        spinacze
        teczki na dokumenty
        dlugopisy

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka