Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca w GBS (General Banking Services)

17.05.09, 16:49
    Witam,

Miał ktoś z forumowiczów może okazję pracować w tej instytucji ?
    Jaka jest atmosfera w zespole ? Na jakiego rzędu zarobki można tu
    liczyć ?

Pozdrawiam
    Tomek
    Obserwuj wątek
      • fuks0 Re: Praca w GBS (General Banking Services) 22.10.09, 11:38
        Wszystko zależy od tego do jakiego zespołu się trafi :) Ja
        pracowałem w dwóch, w obu atmosfera była ok (co nie znaczy, że
        nigdy żadnych zgrzytów nie było) Zarobki takie sobie... nie
        odbiegające znacznie jakoś od średniej dla niewykwalifikowanych
        pracowników biurowych.
      • Gość: Portia Re: Praca w UPS GBSa teraz w SSC IP: 78.10.245.* 08.11.13, 13:43
        Chodzi o prace w biurze we wro. Hej.ja ze swojej strony moge tylko dodać zejesli ktoś ukończył ledwie jakaś szkole albo. Kierunek to na początek praca tam nie jest złą.jeśli chodzi o same stanowiska i prace tam to sa ciekawe rzeczy do robienia,bardzo lubiła, robić to co robiłam.ale to przecież nie jest jedyny motywator.liczy sie tez to ze kłamanie nie popłaca ,a ta firma okłamuje ludzi, wystarczy spojrzeć wyżej wypowiedz weh7r zawiera wszystkie przeciwieństwa lub jak to powiedziałby odwrotnosci tych rzeczy. Niestety ale zazwyczaj hr to sa zobowiązane dopilnowywac dobrego wizerunku firmly zeby ludzie sie nie zniechęcili .Ja sie nie czepiam tylko stwierdzam fakt ze atmosfera wogole nie polepsza sie wrecz oogarsza.open. Door policy prose was nie oklamujmy ludzi a jak juz. To może lepiej wogole nic nie komentujcie.zmojej perspektywy to było tak ze wchodziłem potrzebowalam pomocy open door policy było a potem wszystko był oklepany do managera/ki albo team leaderow. Nie ma open door policy.mozliwosci awansu niestety tez nie ma ktoś pracuje 2lata i chce zostać specjalista albo koordynatorem albo Team leaderem to nawet nie ma nacol iczyc,oczyywiscie rekrutacja. Jest bo być ,musi ale magareki ustawiają sobie tych tepszych których mogą ustawić i pod siebie dostosować.team leaderzy którzy sa. Mili i wyrozumiali dla swoich pracownikow i motywują sa zdepytwani i próbuje sie ich zepchnąć na drugi bok i osadzic kogoś kim można sterować.dla zwykłego pracownika nie ma możliwości awansu bo zawsze jest ten zły czas,albo coś innego podane zostaje. jeśli jesteś układny i nie wyrazach swoich opinii i tylko wchodzisz w tyłek managementowi to wtedy może masz szanse.
        Niektórzy supervisorzy nie potrafią czytać tekstów po ang.jakaja sie gdzie j,ang powinien być opanowany w stopniu biegłym i nie sprawiać kłopotów.management na ich temat tez można dużo powiedzieć ale ja zawsze miałem i mam dalej respekt co don ich może czasem bardzo nieudolne kierują ludźmi ale w końcu z jakiegoś powodu sie tam znajdują i jakoś sobie na to zasłużyli. Hr to wzór
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka