emes133
07.01.06, 14:23
Jest już wątek nt. mieleckiego MKS-u. Pora rozpocząć podobny ale dotyczący
drugiego mieleckiego przewoźnika , PKS-u , który od 2004 roku jest w rękach
międzynarodowej grupy Connex. Co sądzicie o PKS Connex Mielec. Czy
spotkaliście się z czymś o czym warto napisać? Czy uważacie , że PKS lepiej
działał wcześniej czy obecnie po przejeciu go przez Connex. Jakie jest wasze
zdanie. Czy miasto powinno oddać spółce ziemię pod nowy dworzec , czy też w
żadnym wypadku?